TV HD w polskiej TK Multimedia

bourbon

New member
Bez reklam
sutor napisał:
Po podłaczeniu w telewizorze nie ma głosu!!!Wyświetla sie natomiast napis ze dzwiek trzeba podłączyc po spdif!!!
Spróbuj pozmieniać pewne opcje:

Menu>Ustawienia>Opcje Językowe>Dolby Digital ustaw na Nie
, a następnie:
Menu>Instalacja>kod pin (1234)>Konfiguracja dekodera>Ustawienia Obrazu>Tryb HDTV ustaw na HDMI

 

sutor

New member
oki dzięki jutro spróbuję tak ustawić bo jestem teraz w pracy a powiedz mi jeszcze czy mozna ustawic na tunerze kanały według własnej kolejności?Bo mam np. polsat na 10 a pózniej przeskakuje np od razu na 55 kanał jak je przerzucam po kolei pilotem!
 

bourbon

New member
Bez reklam
Można stworzyć własną liste kanałów:
Menu > Ustawienia > Listy kanałów użytkownika i tutaj sortujesz według swojego uznania.
 
Ostatnia edycja:

sutor

New member
Panowie a czy w pakiecie cyfrowym są wszystkie kanały jakie posiadalem na zwykłej kablówce?Jak to ustawic na tym cholernym dekoderze zeby ,,szły" one w kolejnosci od 1do 50 jak było w przypadku zwykłej kablówki???
 

masloww

New member
Bez reklam
sutor napisał:
Panowie a czy w pakiecie cyfrowym są wszystkie kanały jakie posiadalem na zwykłej kablówce?Jak to ustawic na tym cholernym dekoderze zeby ,,szły" one w kolejnosci od 1do 50 jak było w przypadku zwykłej kablówki???
najpierw kupiłeś usługe a dopiero potem się pytasz co kupiłeś? ja pierd.... :D
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/de433121a09d9e2a22a899a26e309cf0
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/12edef1cb90aabba7c3ba70422f41a61
str. 24, 26 - listy kanałów
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Rzadko ostatnio oglądam TV, ale włączam sobie właśnie tuner DTV i nie działa / znowu :( / K.....a, K...a, K...a !!!!!
Się zdenerwowałem, kiedy w końcu to będzie wszystko po prostu normalnie działać ????????????????????????????????????????????????????????????

Edit

I dalej ciemność widzę, ciemność.... jak w klasycznej komedii!
 
Ostatnia edycja:

cypis1

New member
u nas w Świdnicy też nie ma - ale skoro to oprogramowanie nie poprawia jakości obrazu, to mi to lotto...

swoją drogą, przed wyjazdxem na urlop pisałem do BOKu ze swoimi uwagami, automat wygenerował odpowiedź, ze za 48 godzin dostanę konkretny odzew na moje uwagi. I co? I nic. Minął ponad tydzień. Zero odpowiedzi.
Tyle dobrego, że po powrocie stwierdziłem, że - jak na razie - DTV nie zacina się tak jak poprzednio.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie i panie oczywiście, u mnie jest nowy soft oznaczony nr 33.

Ale w zasadzie poza tym, że jest ten nowy kanał - swoją drogą leci tam reklama VOD - nic nowego nie widzę. No chyba, że to, iż tuner wolniej działa...
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

no i prosze 1 lipca 2009 roku i brak soft a ulotke kady dostal :p normalnie kłaniam się przed tą firmą najlepsza firma w polsce wszystko robi na czas :blagam: :bober: :-x
 
N

neox

Guest
Czlowieku wyluzuj, ten kanal owszem jest ale to narazie test i poki co tak zostanie.

Dzisiaj w nocy reszta miast dostanie nowy soft.
 
Do góry