TV HD w polskiej TK Multimedia

cypis1

New member
o, to ciekawe - szkoda, że do końca tygodnia nie mam mnie w domu, bo chętnie zobaczę, czy w Świdnicy też się polepszyło. Taka poprawa DTV kosztem ATV byłaby w pewnym sensie logiczna (tym bardziej w perspektywie przenosin całego analoga do cyfry) .

przy okazji pytanie z innej beczki: czy ktoś wie coś o ofercie nSportu w kablówkach (i w MM konkretnie)??? Mówiono, że jeśli ITI wygra prawa do Ligi Mistrzów to na jesieni "n-ka" wejdzie do kablówek. Czy ta perspektywa jest realna?
 

bourbon

New member
Bez reklam
masloww napisał:
[...]siła sygnału wzrosła z 29-30 do 32-34, a stosunek S/N z 36 do 37-39; najgorzej odbierany do tej pory program Kino Polska daje się teraz obejrzeć; niestety stało się to kosztem programów analogowych, które teraz śnieżą;
bourbon czy u siebie też to zauważyłeś? także z wrocka jesteś
U mnie żadnej poprawy, zarówno samych parametrów jak i naocznych zmian w stosunku do tego co było nie zauważyłem:
link
 

masloww

New member
Bez reklam
o w morde, te wskaźniki u ciebie to jest dopiero tragedia;
siła sygnału 19, S/N 32,9 to jakiś żart
nie dzwoniłeś do bok-u z tym
 

bourbon

New member
Bez reklam
A bo to raz ? Mówią, że widocznie tak ma być i już... Nawet powoływałem się na to forum, że inni piszą iż mają zdecydowanie lepsze te wartości.
Jeszcze jakiś miesiąc temu było trochę lepiej, bo ok 23-4 :D O tyle jest teraz dobrze, że kanały nie znikają jak kiedyś.
 
Ostatnia edycja:

DarekGdynia

New member
Juz kiedys ten temat tutaj poruszalismy i byly z gola odmienne opinie ;)
Z tego co mi chlop z kablowki przy wizycie powiedzial, to tyle ze z grubsza nie ma sie co sugerowac pomiarami widocznymi na naszym TV prosto z STB bo to jest wesola tworczosc infrmatykow z ADB i sami nie wiedza nawet na jakich zasadach zostalo to skalibrowane.

Jedyny rzeczywisty i miarodajny pomiar moze przeprowadzic technik przy uzyciu swojego "skanera" u klienta.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No ostatnio faktycznie się nie popisali. Chociaż mi udało się obejrzeć kawałek kwalifikacji w HD / nawet jeżeli to było skalowane - to w bardzo dobrej jakości /.
 

cygan

Member
No to jestem w szoku, sobota i wyścig live na polsat HD ! Muszę to zobaczyć (i tak oglądam zawsze :D ) . Zaczyna się: sobota godzina 10.00 - 3 trening.
 

masloww

New member
Bez reklam
pattro napisał:
tak sie przygladam to widze ze MM ma taki sam dekoder jak N z wygladu i z firmy czym sie rozni N dekoder ?
głowicą, n-ki jest DVB-S a nasz DVB-C;
a tak po za tym to ten sam szajs, szajsowatej firmy ADB w której pracują szajsowaci fachowcy, którzy tworzą szajsowate oprogramowanie
 

masloww

New member
Bez reklam
krzylosiak napisał:
Czy ktos z forumowiczow odbiera jeszcze na kanale 744 test Sportklubu?W Chelmie od paru dni na tym kanale ciemnosc.
widno nie powiodły się te testy;
zapewne "nieoczekiwane problemy techniczne" nie do rozwiązania przez "fachowców" stały się też przeszkodą w dalszym przenoszeniu kanałów z analogu do dvt, tak jak i wprowadzenie nowego softu;
w MM ciągle są jakieś problemy, że o problemie niemożności dogadania się z Eurosportem nie wspomnę; 1,5 roku mija jak prowadzą negocjacje i nic
 

DarekGdynia

New member
Godło „Teraz Polska” dla Multimedia Polska

Godło „Teraz Polska” dla Multimedia Polska
2009.06.02

VoD – wideo na żądanie, innowacyjna usługa, dostępna dla wszystkich klientów naszej Spółki, otrzymała Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska” w kategorii Przedsięwzięć Innowacyjnych.
Uroczyste ogłoszenie laureatów XIX edycji konkursu miało miejsce 1 czerwca br. w Pałacu Prezydenckim.
Dyplom gratulacyjny, z rąk Pawła Wypycha, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta, odebrał Prezes Andrzej Rogowski.
Prestiżowe Godło Promocyjne „Teraz Polska” otrzymują polskie firmy, oferujące produkty lub usługi najwyższej jakości.
Jest ono przyznawane w corocznym konkursie, organizowanym przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” pod patronatem Prezydenta RP.



http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oid/167573b3219b470b6d410e1a26bdf809




Smiac mi sie chce jak wchodze na strone operatora i co pare dni pojawia sie kolejna news o nagrodzie i powodzie do bycia dumnym ;)


A szczegolnie nagradza za cos co marnie dziala, kosztuje drogo a filmy premierowo pojawiaja sie na miesiac po czym szybka znikaja bo najwidocznie trzeba zrobic miejsce dla kolejnych "nowosci" . Smutne
 

masloww

New member
Bez reklam
ostatnio cała para idzie w PR; jakieś dziwne projekty edukacyjne dla kobiet, multi-blog, czyli sranie w banie;
możliwe że szykuje się sprzedaż MM i dobre wrażenie jest w cenie;
może dlatego też główny właściciel robi przemieszczenia akcji MM w swoich spółkach zależnych;
MM od jakiegoś czasu przestała się rozwijać, przejmować inne spółki; ostatnio jedyną inwestycją jest wejście do warszawki, a tam rządzi upc; MM ze swoją ofertą dtv i internetu zbytnio im nie zaszkodzi
 

DarekGdynia

New member
masloww Calkiem mozliwe, moze i to na dobre by nam wszystkim wyszlo..moze..czas pokaze

Tak a propos multiblogu - smiac mi sie chce jak cenzuruja komentarze, cos kiedys napisalem w malo przychylnym tonie o MM i jakosci uslug, oczywiscie nie ujzalo to swiatla dziennego... ;)

cypis1 - w to w przyszlym roku :))) na mur beton :)

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry