TV HD w polskiej TK Multimedia

krzylosiak

New member
Dzisiaj w Chełmie pojawiły sie nowe kanaly-TVS,Canal HD,Canal Sport HD,jakis test i zdublowana Religia TV.Aczkolwiek sa one tylko na pasku-na kazdym ciemno i głucho z wyjatkiem tego kanału testowego
 

pozi ppp

New member
czy u was tez pogorszył sie obraz cyfrowy w MM-szczecin?czy ktoś wie czy bedzie canal plus sport 2, tvn hd w MM, i kiedy te nowe kanały min. tvs,puls,kino beda dostepne w szczecinie?
 
Ostatnia edycja:

semezy

New member
pozi ppp napisał:
czy u was tez pogorszył sie obraz cyfrowy w MM-szczecin?...
Ja mam wrażenie że u mnie (też Szczecin) nawet ostatnio się jakby nieco polepszył. A z nowości to też nic z nowych kanałów nie ma, nie licząc NatGeo Music w miejsce wycofanego Motors TV.
Napisałem kiedyś kilka maili do MM czy wróci TVP HD (był w zeszłym roku na Olimpiade) i czy dołożą TVN HD i niestety nie raczyli odpowiedzieć na moje maile, a na dzwonienie w tej sprawie na partyline szkoda mi było kasy na wysłuchiwanie muzyczki.
 

pozi ppp

New member
Ja też do nich dzwonie ,pisze ale jest tylko echo,mam pakiet cyfrowy canal plus za 35 zł -a brak canal plus sport 2 to jakas kpina,w innych kablówkach program maja. to samo tvp hd,tvn hd. MM-TO NAJGORSZE DZIADOSTWO I NIEKOMPETENCJA
 

masloww

New member
Bez reklam
na swoim firmowyn blogu MM chwali kablówki za ilość kanałów HD w porównaniu do platform satelitarnych z ładną tebelką
http://multi-blog.pl/2009/04/20/ile-jest-kanalow-hdtv-w-polsce/#comments
napisałem łagodny komentarz do artykułu o tym, że sumowanie kanałow HD w różnych kablówkach i porównywanie w ten sposób nie jest uczciwe i podałem dla przykładu jakich kanałów HD nie ma MM;
oczywiście mój komentarz nie został przepuszczony przez moderatora jak wiele innych do poprzednich wpisów;
tak jak się można było spodziewać - obiektywizmu w tym blogu nie ma i nie bedzie, a kasa znów idzie na PR zamiast na poprawe oferty
 

miciu10

Member
Czy ktoś wie czy CanalPlus HD będzie w MM odkodowany na mecz Legia - Lech. Canal+ się chwali, że będzie:
W niedzielę, 26 kwietnia CANAL+ transmitować będzie szlagierowy mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Lech Poznań. Stacja zdecydowała, że to cieszące się wielkim zainteresowaniem spotkanie zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym.

Transmisja będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD. Mecz będą mogli zobaczyć wszyscy abonenci platformy CYFRA+, posiadacze własnych anten satelitarnych oraz widzowie wybranych sieci kablowych. Będzie to już drugie spotkanie rundy wiosennej, które CANAL+ zaprezentuje w paśmie odkodowanym (Free-to-air). 5 kwietnia stacja transmitowała w ten sposób inny hit Ekstraklasy, mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków.

26 kwietnia, już od 16.30 kibice będą mogli uczestniczyć w rozbudowanym, półgodzinnym wstępie do meczu Legii z Lechem. W przerwie i po spotkaniu zobaczą też wszystkie wydarzenia ze studia telewizyjnego zlokalizowanego na stadionie Legii oraz pierwszą część magazynu Liga+ Extra, który rozpocznie się o 19.15, czyli niedługo po zakończeniu meczu. Około 20.00 sygnał zostanie ponownie zakodowany i będzie docierał wyłącznie do abonentów CANAL+.

Sam mecz zapowiada się pasjonująco. Naprzeciw siebie staną dwaj główni pretendenci do tytułu Mistrza Polski. Zwycięzca oczywiście nie zapewni sobie jeszcze trofeum, ale postawi się w znacznie korzystniejszej z psychologicznego punktu widzenia sytuacji przed ostatnią fazą sezonu.
Ciekawe czy jesteśmy abonentami tej "wybranej" sieci
 

pozi ppp

New member
czy u was tez na canal plus sport i sport hd obraz czasami sie zacina?mnie sie wydaje ze od paru dni obraz na kanałach hd jest troche gorszy,pewnie znowu nasza kochana MM cos kombinuje
 

bourbon

New member
Bez reklam
Jakby ktoś miał wyłączone "info" w dekoderze...to w VOD pojawiła się nowa zakładka z polskimi filmami (czyli polskie kino powtórkowe..) - za darmo "Wyjście Awaryjne" - jakość obrazu i dźwięku nawet nawet, właściwie jak na DVD.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ktoś już o to wcześniej pytał, powtórzę więc pytanie czy u Was też program National Geo Music też jest taki mały tzn. ma czarne pasy z każdej strony??? Bo tragicznie to wygląda....
 
Do góry