TV HD w polskiej TK Multimedia

k0val

New member
michael_s napisał:
hmmm... a brakuje mi na ulotce BBC Knowledge i motorsTV. wyłączą? ;)
motors to tam mi lotto ale BBC Knowledge mogli by zostawić bardzo dobry kanał dużo fajnych i ciekawych programów szczególnie nowe odcinki Top gear:D
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

powiem tylko tyle Gorzów Wlkp 0 nowych kanalow :confused: :confused: :confused: :confused: co to ma byc :hmm: jedni maja a ja nic a sasiad obok w mieszkaniu ma az 5 nowych i tez MM :hmm:
 

k0val

New member
ja cie mogę pocieszyć na tyle że też nie mam nowych kanałów

trochę mnie to dziwi bo zawsze w Ełku były dostępne wszystkie pakiety jak i kanały
 

semezy

New member
W Szczecinie z tych nowych 5 kanałów też nie ma żadnego.
W tym nowym spisie kanałów ze strony MM są z * i drobnym druczkiem kanał dostępny w wybranych lokalizacjach. Znaczy się może nie być wcale :???:
 
Ostatnia edycja:

Vanish

New member
pattro - to że w jednych miastach kanały są a w innych nie ma to jeszcze mogę sobie wyobrazić, ale że są różnice w ramach jednego miasta (ty i sąsiad) to już nie - dzwoń do nich - może z Twoim dekoderem jest coś nie tak
 

bourbon

New member
Bez reklam
Nat Geo to jakaś porażka na całej linii. Obraz wyświetlany jest w małym, wycentrowanym okienku i w dodatku marnej jakości...

Osobiście to już mam dość tej "cyfrówki". Co chwile znikają mi kanały, od niedzieli ciągle brak obrazu i dźwięku na DiscoveryHD i MTV HD (pakiet HD dodatkowo płatny!).
Telefoniczna pomoc ogranicza się do instrukcji jak wyłączyć/włączyć z prądu dekoder.

Szkoda nerwów...
 

k0val

New member
mając ten dekoder czuje się jak jakiś beta tester czegoś co dopiero raczkuje o dziwo ja za to płace a nie oni

infolinia ,technicy słuchając ich mam wrażenie że sami nie wiedzą co robić dopiero jak by się uczyli...
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

Vanish no to zadzwonilem a oni ze taki idze przekaz ;/ i wes tu sie nie denerwuj ;/ a co do NGMusic to jedna wielka porazka ledwo co widze cos w tym obrazie i to jeszcze takie jakies male to chodz mam TV 42 cale LG ;/ czy u kazdego tak jest ?:hmm:
 

stanks

New member
Vanish napisał:
Jak dziecko! - kazał Ci ktoś brać od nich usługi? Zniewolili Cie? Przenieś się do innej firmy zamiast wypłakiwać się wszystkim w mankiet.

...ale ja nie płacze, ja jestem wręcz zadowolony z ich usług mam fuul pakiet a narzekam bo ... jako Polak mam to w genach:grin:
 

bourbon

New member
Bez reklam
pattro napisał:
...a co do NGMusic to jedna wielka porazka ledwo co widze cos w tym obrazie i to jeszcze takie jakies male to chodz mam TV 42 cale LG ;/ czy u kazdego tak jest ?
Pewnie ciągną obraz z YouTube i to tej wersji "low quality" :mrgreen:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Vanish oczywiście, że nikt nikogo nie zmuszał do podpisania umowy z firmą Multimedia, był to świadomy wybór.

Ale ja jednak czuję się jak piszesz zniewolony. Dlaczego a dlatego, że płacę Firmie MM sporo pieniędzy. Przy podpisywaniu umowy obiecano mi bardzo dobrą jakość cyfrową obrazu i dźwięku.

Dla mnie cyfrowa jakość to zbliżony do DVD obraz z wysokim bitrate, dobrej jakości dźwięk stereo lub DD5.1. I nie są to żadne wygórowane wymagania.

A co otrzymuje :

- "mleczny" obraz jakości VHS
- brak synchronizacji obrazu i dźwięku
- nie działające kanały

I nie jest to żadne wypłakiwanie, tylko stwierdzenie faktów. Ale OK, ja sobie spokojnie poczekam do końca umowy i jak nic się nie zmieni to podziękuję firmie za usługi. Dobrze wiem, że nikt tam za mną płakać nie będzie. :grin::grin:

Ja skorzystam z usług konkurencji a MM będzie miała z pewnością nowych abonentów skuszonych "cyfrową jakością" obrazu i dźwięku i wszyscy będą zadowoleni....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ehh z moje osiedla kazdy kumpel ktory ma MM ma nowe kanaly a ja nie :hmm: a MM mowi " to zapewne wina przekazu ale za jakis czas napewno u panstwa tez pojawia sie te nowe kanaly " dziwne bo NGMusic pojawilo sie odrazu a te nie :hmm: ta firma mnie zadziwia :confused:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

czy wy zauwazyliscie ze VOD cos padlo ostatnio ? :hmm: zero jakis fajnych nowych filmow :confused: ehh :( a mi jeszcze 9 miesiecy umowy zostalo :(
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie VOD to ostatnio w ogóle padło... :D:D:D Pieniążki poszły na wielką kampanię reklamową usługi... na zakup filmów brakło...;)
 
Do góry