TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

maciejczapla

New member
Faktycznie jest dużo opisów na amazon.de:

"W tym trybie, TCL przewyższa nawet mój OLED TV. Jeśli to nie jest obsługiwany, 4K i HDR10 są dalekie od normy, ale także oferuje 720p strumieniowego bardzo dobrą jakość obrazu."

"Najczarniejszy czarny podobny do Sony, który jest bardzo dobry"

"Nie ma chmur. Czas reakcji itp (dla graczy konsolowych znaczenie) Syn potwierdził również doskonale. Lepsze niż nasz droższy OLED LG..."

"Obraz jest naprawdę świetny."...

"Obraz jest po prostu super."

"W naszym przypadku U43P6046 TCL zastąpił stary (4 lata telewizor Panasonic). W porównaniu do tego, obraz znacznie bardziej kontrast i kolory wyglądają genialne."

https://www.amazon.de/product-review...&sortBy=recent

"Obrazy są ostre i wyraźne, czy z Blu-ray, czy kanały HD lub strumieniowe (Netflix), masz wspaniały obraz, kolory są jasne, wysoki kontrast, a jednocześnie absolutnie naturalne i ogólny obraz tak dobry, że czasami prawie 3D-like efekt.
Nawet konwencjonalna zawartości TV bez pełnej rozdzielczości HD osiągnąć imponującą jakość obrazu."

"Ale dźwięk jest bardzo dobry dla takiego małego telewizora: Zarówno basy i wysokie tony są wyważone i brzmi niezwykle jasne."
https://www.amazon.de/gp/product/B06...pf_rd_i=761254

Kiki większość tych opinii została na Amazonie wystawiona przez osoby takie jak Ty- zachwalające zakup, by złowić potencjalnych kupców na swój sprzęt. Jeśli chcesz być obiektywny to cytuj komentarze osób które rzeczywiście kupiły sprzęt. Kolejny raz pokazujesz, że Nas użytkowników forum masz za "jeleni", którzy przeczytają Twoje przekłamane "opinie" i polecą kupić sprzęt u Ciebie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
maciejczapla - nie obrażaj ludzi bo nie sprawdziłeś.
Ty nie wpisujesz opinii jak kupujesz sprzęt w internecie.
Ja rzadko wpisuje , ale zawsze wpisuję jak jest bardzo zadowolony.
I tu widzę to samo.

Pojawiają się też pierwsze opinie na ceneo:

5/5 Wystawiono 3 miesiące temu Bardzo dobra jakość wykonania telewizora, to trzeba podkreślić! Dodatkowo chyba PIERWSZY działający android na telewizorze, szok i nie dowierzanie!
Za tą cenę zdecydowanie najlepsza 43" dostępna na rynku.
https://www.ceneo.pl/50347376#tab=reviews
================================
 

Pneumat2

New member
Rozwalił mnie gość na łopatki hehe

Cytuje: "Właśnie tego się obawiałem, że telewizor TCL ma odhaczone wszystkie nowinki techniczne, ale niestety nie ma jakości obrazu, którą mają renomowane firmy.
Dziękuję za odpowiedź."

Dużo wody jeszcze w moim kiblu upłynie zanim ludzie przestaną myśleć, że dobra marka to tylko znana marka. Pomijam Tv ale mam w domu kilka sprzętów mało znanych marek a wymiatają elegancko. Dla Janusza liczy się tylko Samsung, LG, Sony itp. Kiedyś rozmawiałem z sąsiadem na temat różnych sprzętów i jak mu powiedziałem o markach w których ostatnio gustuje to się zapytał czy z choiny się nie urwałem. Rozumiem tez drugą stronę, że jak znane to znaczy sprawdzone ale można się na tym przejechać. Ja tam zawsze kibicuje "małym" ale "wariatom" hehe
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Rozwalił mnie gość na łopatki hehe

Cytuje: "Właśnie tego się obawiałem, że telewizor TCL ma odhaczone wszystkie nowinki techniczne, ale niestety nie ma jakości obrazu, którą mają renomowane firmy.
Dziękuję za odpowiedź."

Dużo wody jeszcze w moim kiblu upłynie zanim ludzie przestaną myśleć, że dobra marka to tylko znana marka. Pomijam Tv ale mam w domu kilka sprzętów mało znanych marek a wymiatają elegancko. Dla Janusza liczy się tylko Samsung, LG, Sony itp. Kiedyś rozmawiałem z sąsiadem na temat różnych sprzętów i jak mu powiedziałem o markach w których ostatnio gustuje to się zapytał czy z choiny się nie urwałem. Rozumiem tez drugą stronę, że jak znane to znaczy sprawdzone ale można się na tym przejechać. Ja tam zawsze kibicuje "małym" ale "wariatom" hehe

Mam podobnie lubię kupować rzeczy mało znane nie lubię mieć tego co mają inni lubię sprawdzać nowości , mniej znane marki , po co przepłacać jak taniej to wcale nie znaczy ,że gorzej , a czasem nawet lepeij :)
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
Mam podobnie lubię kupować rzeczy mało znane nie lubię mieć tego co mają inni lubię sprawdzać nowości , mniej znane marki , po co przepłacać jak taniej to wcale nie znaczy ,że gorzej :)

Dokładnie:) niech sąsiad ma Samsunga i niech z dumą zamyka drzwi od mieszkania hehe oczywiście nikogo nie obrażając bo na takiego KS7000 bez wad sam bym się chętnie połaszczył😀
 

aqu

Member
Modele X2 będą w Polsce. Mają te same matryce co KS7000, głośniki JBL, ANdroid 6,0, świetny wygląd bezramkowy, HDR 10, VP9, nowa podstawka, dwa piloty.
Oczywiście matryca z kropkami kwantowymi.
Dostępne maj/czerwiec w super cenach

Czy wiadomo w przybliżeniu jakie to ceny?

Pzdr
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Zatem i ja odpiszę w temacie, a mianowicie chyba już zwariowałem od tego wszystkiego ;D
Tzn.
Od góry załączam:

Klip LG Chess - HDR (HDR10), tutaj link do niego: Demo Ultra-HD - LG Chess - HDR (HDR10)
Zdjęcie z 0:57, z USB 3.0 (na którym zrobiłem kalibrację wedle załączonych danych, ponieważ standardowo na hdmi1 jak daję na wszystkie źródła to nie przenosi) m.in. tutaj czerń na 51
...
To samo ujęcie z czernią na 54
...
Dalej to samo, z czernią na 51 z PC
...
I na koniec to samo ale z komputera przez monitor Dell P2715Q.

Dodam, że w każdym trybie (nie tylko skalibrowanym) na tv występuje ten "artefakt" na poziomie czerni 51, natomiast na monitorze na każdym trybie go nie ma.
Nie mam pojęcia już w ogóle czy to jest jakakolwiek wada, czy tak powinno być, czy jednak nie:/
 

Attachments

  • 20170524_204826.jpg
    20170524_204826.jpg
    95 KB · Wyś: 64
  • 20170524_204941.jpg
    20170524_204941.jpg
    85,8 KB · Wyś: 56
  • 20170524_205406.jpg
    20170524_205406.jpg
    96,7 KB · Wyś: 50
  • 20170524_205426.jpg
    20170524_205426.jpg
    75,1 KB · Wyś: 64
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
Załączam jeszcze info odnośnie mojego tv, a także zdjęcie tapety z pulpitu pc pod tym jak wejdę na pulpit z menu androida (widać kolory bardziej soczyste i ciemniejszy obraz). Jednak na kolejnym zdjęciu widać kolory już bardziej wyblakłe, jaśniejsze. Takie się stają kiedy zmienię tryb z "wideo" na "pc", ale kiedy powrócę ponownie "wideo" to wciąż wszystko jest takie jasne.
 

Attachments

  • 20170524_200009.jpg
    20170524_200009.jpg
    50,9 KB · Wyś: 45
  • 20170524_202217.jpg
    20170524_202217.jpg
    210,3 KB · Wyś: 57
  • 20170524_202259.jpg
    20170524_202259.jpg
    191,6 KB · Wyś: 57

Pneumat2

New member
Załączam jeszcze info odnośnie mojego tv, a także zdjęcie tapety z pulpitu pc pod tym jak wejdę na pulpit z menu androida (widać kolory bardziej soczyste i ciemniejszy obraz). Jednak na kolejnym zdjęciu widać kolory już bardziej wyblakłe, jaśniejsze. Takie się stają kiedy zmienię tryb z "wideo" na "pc", ale kiedy powrócę ponownie "wideo" to wciąż wszystko jest takie jasne.

A na tryb gry jak wyglada obraz? Taki jak na wideo czy na PC?
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Nie mogę jednak znaleźć żadnej aplikacji, która by wyłączała tv o danej godzinie, a sam tv też zawiesił mi się z 5-6 razy w ciągu tygodnie, że tylko odłączenie z prądu.
 

Pneumat2

New member
Nie mogę jednak znaleźć żadnej aplikacji, która by wyłączała tv o danej godzinie, a sam tv też zawiesił mi się z 5-6 razy w ciągu tygodnie, że tylko odłączenie z prądu.

Czytałem gdzieś że jak ten telewizor się tak często zawiesza to ponoć płyta główna jest do wymiany. Telewizor trzeba zgłosić do reklamacji albo rękojmi
Spróbuj jeszcze przywrócić telewizor do ustawień fabrycznych.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry