TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Rossi90

New member
Pobawcie się tymi ustawieniami czerni pomiędzy 50 i 57 a nawet 50 i 45 i zobaczycie ile szczegółów pojawia się więcej na ciemnych scenach. to taka wada ala zaleta:p jak mam na 57 ustawione to widzę szare pole a jak wezmę na 50 albo np.49 to jak gram w gta to na ciemnym aucie widzę wiecej szczegółów:) obróćmy tą wadę w zaletę, chociaż lepiej nie bo wtedy nie będzie szansy na aktualizacje:p

Patrząc tak, to od razu TCL mógł na pilocie dodać przyciski od regulacji czerni żeby szybko można regulować było :)
 

adrian8308

New member
Ja od wczoraj jestem już posiadaczem modelu u55p6064 nabytego u Krzysztofa.

O samym telewizorze jeszcze dużo napisać nie mogę, ale o samym zamówieniu ze sklepu Kikiego jak najbardziej. Złożyłem zamówienie późnym wieczorem w niedzielę a telewizor wczoraj po południu stał już u mnie w mieszkaniu, realizacja bardzo szybka i rzetelna. Przeprowadzana kalibracja i prośby specjalne przez Marka za co niezmiernie dziękuję. Naprawdę rzetelna firma i większość dużych molochów elektromarketów powinno się uczyć takich nawyków.

Zgadzam się z Tobą w stu procentach! Sama realizacja podejście do klienta, pomoc przed i po zakupie to coś o czym by można pisać długo. Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach, którzy dbają o klienta, nawet po sprzedaży. Nie chciałbym opisywać mojego przypadku ale takiego podejścia do klienta jeszcze nie widziałem. Polecam z czystym sumieniem.
 

Pneumat2

New member
uważam, że ta wada z czarnym w żaden sposób nie skreśla telewizora i normalnie jak się ogląda bez przesadnego wkręcania to nie przeszkadza. Także jak ktoś się zastanawia czy brać to twierdząco piszę, że TAK
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
z tego co pamiętam nowa seria tego telewizora miała poprawione algorytmy czy ktoś kupił ten telewizor do miesiąca temu i ma dalej z tym problem? jeśli tak to trzeba będzie trochę poczekać na aktualizację bo muszą ją przetestować bo inaczej może namieszać w telewizorze i całkowicie będzie bezużyteczny w użytkowaniu
 
Ostatnia edycja:

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
z tego co pamiętam nowa seria tego telewizora miała poprawione algorytmy czy ktoś kupił ten telewizor do miesiąca temu i ma dalej z tym problem? jeśli tak to trzeba będzie trochę poczekać na aktualizację bo muszą ją przetestować bo inaczej może namieszać w telewizorze i całkowicie będzie bezużyteczny w użytkowaniu

Kiedy ten tv wszedł do naszych sklepów ?
 

Rossi90

New member
z tego co pamiętam nowa seria tego telewizora miała poprawione algorytmy czy ktoś kupił ten telewizor do miesiąca temu i ma dalej z tym problem? jeśli tak to trzeba będzie trochę poczekać na aktualizację bo muszą ją przetestować bo inaczej może namieszać w telewizorze i całkowicie będzie bezużyteczny w użytkowaniu

Mój dotarł wczoraj, ale nie wiem czy to jest z nowej poprawionej serii czy jeszcze ze starszej, może kiki wie, z której wysłany był dla mnie.

Ale tak jak kolega Pneumat2 piszę, i tak jest to świetny telewizor po za tą jedną drobną wadą w tym budżecie cenowym, Android śmiga bardzo płynie, aplikacje także. Jakby została wprowadzona poprawka z czernią byłby to w ogól gigant. Gdybym miał dokonywać powtórnego zakupu i polecać dla znajomych nadal wybrałbym P60.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
nikt nie kwestionuje że jest kiepski wręcz jest na odwrót i sam mam zamiar go kupić ale gdzieś mi się ta informacja obiła o uszy bo nie wszyscy mają z tym problem?więc szukam przyczyny
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja kupiłem koło 12 kwietnia , tak jak pisałem mam dużo mniej problemów niż inni. Ktoś wie kiedy zaczęli je u nas sprzedawać ?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
nikt nie kwestionuje że jest kiepski wręcz jest na odwrót i sam mam zamiar go kupić ale gdzieś mi się ta informacja obiła o uszy bo nie wszyscy mają z tym problem?więc szukam przyczyny

Żeby do tego dojść najlepiej jakby każdy podał wersje komplikacji czy jakoś tak. Kto jaką posiada. Może z tego coś się odczyta.
 

Pneumat2

New member
Żeby do tego dojść najlepiej jakby każdy podał wersje komplikacji czy jakoś tak. Kto jaką posiada. Może z tego coś się odczyta.

Tak, patrzyłem to daty były kiedy co i jak, wrócę do domu to zrobię zdjęcie jak wygląda to u mnie. Podane tam są nawet dokładne nazwy jaka wersja oprogramowania itp.
 

Pneumat2

New member
Mój dotarł wczoraj, ale nie wiem czy to jest z nowej poprawionej serii czy jeszcze ze starszej, może kiki wie, z której wysłany był dla mnie.

Dasz radę zrobić test i podać dane informacyjne android m ? Ja wrzucę swoje foto to porównamy, oczywiście jak u Ciebie problem nie występuje.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
No ja też będę w domu to poronienia foty i wrzucę jak to wygląda też u mnie

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 

Pneumat2

New member
55UC6406 - telewizor zakupiony 15 marca, problem z czernią.
 

Attachments

  • IMG_1678.JPG
    IMG_1678.JPG
    249,6 KB · Wyś: 69

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
chyba nawet widać ten problem , jasne tło widać a to nie jest czerń...bardziej granatowy ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wpisy na temat Thomsona - proszę pisać w dziale Thomsona bo robi sie bałagan.
 
Status
Zamknięty.
Do góry