TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

stasiof

Member
@coobah
To V.998 zamieściłem na forum XDA i zauważyłem tam, że jest to wersja S434 dla Ameryki Północnej.
Facet z 4PDA po prostu skopiuj mój link i opublikuj bez żadnego wyjaśnienia.
Ta wersja to zwykłe oprogramowanie V4xx i ma 200 MB mniej.Bez Dolby Vision, bez HDR10 + .etc ....
 
Ostatnia edycja:

Koksela

New member
Zainstalowałem v998 system, menu, ustawienia chodzą bardzo szybko. Natomiast pogorszyła się jasność ekranu. Przy wlaczeniu fiomikow z HDR jest obrazek HDR lecz jasność troche leży w moim 55ec780.
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
@coobah
To V.998 zamieściłem na forum XDA i zauważyłem tam, że jest to wersja S434 dla Ameryki Północnej.
Facet z 4PDA po prostu skopiuj mój link i opublikuj bez żadnego wyjaśnienia.
Ta wersja to zwykłe oprogramowanie V4xx i ma 200 MB mniej.Bez Dolby Vision, bez HDR10 + .etc ....
No to nie instaluje.
Śledzę xda, 4pda i australijskie whirlpool, ale nie analizuje gdzie pojawia się soft jako pierwszy :)

A ktoś wrzucił te najnowsze 999? Nie ma opóźnień dźwięku po HDMI?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

stasiof

Member
@Koksela
V998 NIE jest przeznaczony dla naszych modeli, jest przeznaczony dla modelu S434 w Ameryce Północnej, brakuje wielu rzeczy w oprogramowaniu układowym, jak wspomniano powyżej.
Ale można zainstalować.
Zainstalowałem raz V440 i Netflix nie ma Dolby Vision tylko HDR10.
 

coobah

Member
Bez reklam
Uprzejmie donoszę, że nie zaobserwowałem opóźnień w dźwięku poprzez hdmi na ostatnim sofcie 999.
Na chwilę obecną zostaje na tym sofcie.

65EP680

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

tranzystor82

New member
pewnie tak jak philips sie zobowiązuje od lat i ma to w dupie po czasie ;P


Nowy soft raczej nic na tej platformie nie wniesie , prześledźcie wątki zobaczcie, specyfikacja procesora ... 1100Mhz taktowania i grafika v2.0 bez sprzętowego cieniowania krawędzi i nakładek .

Tak wiec wydajności nie przybędzie a problemów co najwyżej bo dodatkowo wzroście zapotrzebowanie pamięci a niestety lokalna pamięć to mmc. Wiec będzie wooooolno .

No ale niech wypuszcza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

dariusztv

New member
Chłopaki po aktualizacji, reset shop i reset all nie mogę odpalić TV.
Co teraz? Chyba jedynie update z .img

Skad pobrać aktualizację w img ?
 

Attachments

  • WhatsApp Image 2021-04-01 at 16.38.03.jpg
    WhatsApp Image 2021-04-01 at 16.38.03.jpg
    30,9 KB · Wyś: 36

tranzystor82

New member
PanZdzisiek,
wiemy, że używasz 395 prawie w każdym swoim poście.
Jestem zadowolony z V999, idealnie pasuje do moich potrzeb.


Te softy tak naprawdę niewiele się między sobą różnią na nawet porównując je można odnieść wrażenie ze każdy robił kto inny w jednym zegary na stałe i wycięte wszystkie aplikacje na region UK w drugim wrzucone nawet te na rynek chiński i odblokowane zegary procesora co skutkuje przyciskami w menu głównym bo zegary ustawiają się na 700Mhz

Także chyba złotego środka nie ma i należy przetestować wg własnych preferencji .

Jedyna lekcja na przyszłość to brać coś innego niż TCL i jakieś chomecast4 z bezpośrednim wsparciem Google


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry