TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

andyd970

Member
Pewnie jemu chodziło o to za jak kupi np.Lg, Samsunga lub Hisense a bardzo komuś zależy na androidzie to mozna dokupić zewnętrznego boxa z Androidem tv;))
 
Ostatnia edycja:

wyjek

New member
Uprzejmie donoszę, że nie zaobserwowałem opóźnień w dźwięku poprzez hdmi na ostatnim sofcie 999.
Na chwilę obecną zostaje na tym sofcie.

65EP680

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Zauważyłeś jakieś zmiany względem v625? Obecnie jestem na v616 i nie wiem który wgrywać. Z góry dzięki za odpowiedź.
 

coobah

Member
Bez reklam
Na pewno opóźnienia dźwięku nie są tak widoczne (ale jednak minimalne zauważam na Polsacie z dekodera sat).
Poza tym długo działałem na v. 395. A względem niego na pewno jest lepsza jakość obrazu.
Wgraj... Zawsze możesz wrócić do poprzedniego.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

henq

New member
Czy jest tutaj ktoś kto korzysta z aplikacji Canal+Online (pakiet sport) i może mi odpowiedzieć czy działa mu płynnie? A jeżeli tak to jaką ma wersje oprogramowania.
Ja niestety po automatycznej aktualizacji systemu do wersji 606 straciłem płynność na kanałach w tej aplikacji :/. Teraz poszukuje jakiejś wersji, która to ogarnia najlepiej ;)
Telewizor 55EC780

Pozdrawiam
 

tranzystor82

New member
Czy jest tutaj ktoś kto korzysta z aplikacji Canal+Online (pakiet sport) i może mi odpowiedzieć czy działa mu płynnie? A jeżeli tak to jaką ma wersje oprogramowania.
Ja niestety po automatycznej aktualizacji systemu do wersji 606 straciłem płynność na kanałach w tej aplikacji :/. Teraz poszukuje jakiejś wersji, która to ogarnia najlepiej ;)
Telewizor 55EC780

Pozdrawiam


V378 tam są sztywne zegary i najlepiej multimedia chodzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Kokixi

New member
W jaki sposób uporać się ze zbyt mocnym ściemnianiu ekranu przy ciemnych scenach? Niby tę opcję wyłączyłem w ustawieniach (wyskakuje ostrzeżenie o wpływie na pobór energii przy jej wyłączaniu), ale niestety TV nadal mocno się ściemnia. Próbowałem różnych rzeczy, ale tak samo mam w trybie wyświetlania "film" jak i "smart HD". Mam model niższy tj. TCL 50EP660X1, a soft to wersja v625. Generalnie pod względem jakości obrazu cała reszta jest dla mnie ok.
 

wyjek

New member
Odpaliłem film 4K HDR10+ z pendrive'a w kinowych proporcjach i wbudowany odtwarzacz rozciąga obraz na cały ekran (a powinny być czarne pasy), a w ustawieniach ekranu nie ma odpowiedniej opcji do tego. Ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać? Jestem na sofcie v999.
 

tranzystor82

New member
Odpaliłem film 4K HDR10+ z pendrive'a w kinowych proporcjach i wbudowany odtwarzacz rozciąga obraz na cały ekran (a powinny być czarne pasy), a w ustawieniach ekranu nie ma odpowiedniej opcji do tego. Ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać? Jestem na sofcie v999.
Zainstaluj sobie kodi z marketu nie korzystaj z tego wbudowanego badziewia
Jakby się cieło to w opcjach programisty włącz sobie wymuszenie renderowania 2d przez GPU powinno pomóc

Wysłane z mojego Pixel 4 przy użyciu Tapatalka
 

stasiof

Member
Ostatnia edycja:

stasiof

Member
Najnowszy V999.018609 jest o 80 MB większy niż poprzedni V999.018486.
Aktualizacja zabezpieczeń to styczeń 2021, taka sama jak dla nadchodzącej wersji platformy MT9615 (ATV 11).
 

coobah

Member
Bez reklam
Z nowości...
655612e0936bcb1bd8f2e4b4498a3376.jpg
570614646ce47f00947cab15bb5754de.jpg


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 
Do góry