TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

tranzystor82

New member
Bez bicia przyznam, że nie pamiętam na którym sofcie obecnie siedzi mój 55EC780, natomiast ostatnio na Netflixie włączyłem animowaną bajkę (Baranek Shaun dla uściślenia) i zdziwiłem się, bo o ile przy filmach obraz wyświetlany jest płynnie, o tyle przy tej bajce obraz zaczął się przycinać, klatkować. Później sprawdziłem na innych video i jest podobnie, tzn. animacje lub rysunkowe produkcje. Przy filmach nie ma tego problemu. Ktoś się spotkał z tym? Kwestia którejś wersji softu TV, czy gdzieś w ustawieniach coś mam kliknięte nie tak?
Oczywiście inne apki działają bez zarzutu (YT, HBO GO), jednie problem pojawia się na Netflixie (tu aktualizacja aplikacji na bieżąco).
Any idea?


Wgraj sobie soft v363 on działa najbardziej stabilnie i najpłynniej bo ma ustawione sztywno zegary CPU

Także polecam bo mi problemy z płynnością względem innych softów zniknęły

Jeśli nie chcesz stracić ustawień zrób to w formie lokalnego upgrade-u wówczas tylko soft układowy ci się zmieni ustawienia - dane aplikacji pozostaną niezmienione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

pardokan73

New member
Co do wersji 999, you tube, costa rica 4 K bez uwag, player i netflix na HD i HDR też (wybrane filmy) tak po 5 min. Nie wiem, co więcej, testować, zmian w menu na szybko nie zauważyłem. Ogólnie działa 50C715 funkcjonuje OK.
Jak pisałem wcześniej, ogólnie TV ok.
Z miłą chęcią potestuję jako normalny użytkownik, jakieś propozycje ??
 

PanZdzisiek

New member
A po menu zacina jak włączysz kilka aplikacji na raz ? Bo zeczywiscie 395 to chyba najszybciej chodzi co prawda to nie co chiq :/

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
Mnie to tylko interesuje, czy opóźnień dźwięku nie ma na najnowszym sofcie...
Jeśli są, to zostaję na 395.
 

Wojtasban

New member
Nie mam zamiaru narazie, podziękuję jak ma być tak że włączając tv nie mogę szybko go sciszyc i czekać aż się bujnie, HLG pewnie nadal lipa, nie uśmiecha mi się znów wszystkiego ustawiać od Nowa
 
Do góry