STAR WARS VII Force For Change

Henry

Active member
Bez reklam
Lolek, ale tu jest konkretny przykład "niepolskiego" wydania i o tym konkretnym przykładzie piszę. To nie jest film z dystrybucji np. TIM, GALAPAGOS czy jakiejś innej firmy wydawniczo- dystrybucyjnej działającej w PL na podstawie tych wszystkich obostrzeń wspomnianych przez ciebie.
Tu mamy przykład wydania na Europę Zach, jestem przekonany, że tego typu sklepy nie zaopatrują się na Amazonie czy Zavvi, a bezpośrednio u źródła i na tej podstawie wyciągam wnioski.
Skoro na ww. ceny z marżą kształtują się na poziomie 60 funtów, to ceny w hurcie wynoszą sporo mniej....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz ja widziałem faktury za kilka filmów na bluray prosto od dystrybutora i wiem po ile później były filmy sprzedawane - ja powiem Ci że nie chciałbym takiego biznesu prowadzić - a przy tym patrząc ile się u nas filmów sprzedaje to ja dziękuję za taki interes... wolę postać ;;;;
 

jurkson

New member
ja już nie mogę się doczekać nowych Star Wars :D to oczekiwanie mnie dobija. mam nadzieję, że Abrams zrobi Gwiezdne Wojny jeszcze lepiej niż Star Treka (btw, też świetny film) :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Również czekam...ale najpierw muszę sobie odświeżyć co nieco....,ponieważ niektóre części widziałem z 15 lat temu...;-)
 

collider

New member
Bez reklam
Co tu tak cicho o nowym trailerze? Ten czarnoskory jegomosc znowu wzbudza kontrowersje. Jakis taki zasapany ciagle. Czyzby w gwiezdnym uniwersum nie dali sobie rady z astma? ;).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co tu tak cicho o nowym trailerze? Ten czarnoskory jegomosc znowu wzbudza kontrowersje. Jakis taki zasapany ciagle. Czyzby w gwiezdnym uniwersum nie dali sobie rady z astma? ;).

Straszna pipa z tego gościa, pasuje tam jak pięść do nosa.
Co do samego seansu, dla mnie to jest pozycja do kina.
Osobiście wolę oglądać w domu filmy, ale akurat ten film z sentymentu zobaczę w kinie, potem dopiero w domu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
JA się cały czas zastanawiam i wstrzymuję z zakupem całej sagi ( cz.) tej bez audio HD (z po niemiecku). Ciekawe, czy w związku z kolejna częscią wydadzą zreamsterowane poprzednie wersje z lepszym dźwiękiem w ludzkim języku? Choc pewnie zanim będzie BD w sklepach to pewnie już 4K.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Na tym trilerze co wstawiłem , była scena że do wielkiego/gigantcznego rozbitego wraku statku wlatują swoim stateczkiem główni bohaterowie.I ty tą wielkość zobaczysz.Nie masz warunków by dojść do 150 cali??

Aktualnie, projektor wisi na końcu pokoju i poprzez sam zakres zooma mogę powiększyć obraz do 144". Aby większy obraz uzyskać musiałbym oddalić projektor do tyłu. Natomiast największy obraz jaki mogę uzyskać na mojej ścianie co jest ekran to 170" pod warunkiem, że kolumny dam max. pod boczne ściany i zrezygnuję z przodu z rtv-ki w tym przypadku mogę uzyskać owe 170" co nie jest żadnym problem...:-D. Obraz będzie od sufitu do podłogi. Problemem jest już dobrej jakości projektor, którą to przekątną byłby w stanie napędzić. Ponieważ tak przekątna wymaga już bardzo mocnej maszyny. Ponadto wielkość obraz aktualnie u mnie jest idealnie dopasowana do odległości wg. zaleceń THX tj.:
1,5x3,0m (szer.obrazu)=4,5m (odl.widza od ekranu). Dla 170" musiałbym siedzieć 5,6m od ekranu tj. u sąsiada za ścianą....:mrgreen: Wielkość to nie problem trzeba jeszcze wszystko tak dopasować aby głową nie latać od lewej do prawej....;-)

Krzysztofradio: ja też się wstrzymuję przed kupnem tej sagi i czekam jak wydadzą VIIcz. razem z poprzednimi z dźwiękiem w HD...;-)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
JA się cały czas zastanawiam i wstrzymuję z zakupem całej sagi ( cz.) tej bez audio HD (z po niemiecku). Ciekawe, czy w związku z kolejna częscią wydadzą zreamsterowane poprzednie wersje z lepszym dźwiękiem w ludzkim języku? Choc pewnie zanim będzie BD w sklepach to pewnie już 4K.

chyba lepiej poczekać ;) Oglądanie filmów po Niemiecku ? hmm tam kołysanka brzmi jak rozkaz :cry: nie mam nic do Niemców ale do filmów język się nie nadaje :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ja kupiłem w promocji pakiet 6 filmów i... nie żałuję. Zamiast DTS HD MA jest wprawdzie DTS EX czy jakoś tak ale idę o zakład, że na ucho nie wychwycicie różnicy.

Aczkolwiek zgadzam się że to robienie polskich konsumentów w jajo...
 
Do góry