STAR WARS VII Force For Change

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...już niedługo premiera na bluray ... ale w necie opinie lekko mówiąc średnie ale jak ja to zawsze mowię że trzeba samemu obejrzeć i wtedy ocenić... ja chyba czekam aż będzie w HBO lub w C+...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ile trzeba będzie czekać, bo akurat dorobiłem się HBO i wypadałoby zacząć z niego korzystać?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To różnie bywa z tymi nowościami czasem jest szybko ale czasem trzeba swoje poczekać , ale jak się komuś nie pali to zawsze jest ta możliwość i lepiej ją mieć niż nie mieć :) a od kwietnia nowy sezon gry o tron :) Szkoda tylko że premiery na marzec nie jest za dobrze, może coś w c+ będzie fajniejszego..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z rok temu miałem cały pakiet NC+ ale i tak nie oglądałem tych filmów,bo już je wcześniej widziałem w lepszej jakości a/v ;-)

No tak, zapomniałem, że zripowałeś wszystkie HBO i Canale na 2 lata do przodu :)
Tak już na poważnie, bardziej liczę na jakieś niszowe produkcje i seriale.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak już na poważnie, bardziej liczę na jakieś niszowe produkcje i seriale.

Seriale HBO są świetne,tylko z nowości trzeba czekać na jeden odcinek cały tydzień,co z jednej strony jest fajne,bo już nie możemy się doczekać :D...ale z drugiej strony trochę zapominamy i wybijamy się z klimatu...;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Seriale HBO są świetne,tylko z nowości trzeba czekać na jeden odcinek cały tydzień,co z jednej strony jest fajne,bo już nie możemy się doczekać :D...ale z drugiej strony trochę zapominamy i wybijamy się z klimatu...;-)
Właśnie. i dla tego nie lubię seriali. Zapominasz co było przed tym , kto kogo, kiedy i za co zaj...ł :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To mnie właśnie wkurzało z Soprano, kilka odcinków na HBO (akurat był odkodowany), potem jakieś z innego sezonu na TVN (chyba tvn7) i można było zgłupieć. Wkurzyłem się i zakupiłem wszystkie w pakiecie na DVD i od początku jak ustawa przewiduje hurtem, dzień po dniu. To był strzał w 10! ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Seriale HBO są świetne,tylko z nowości trzeba czekać na jeden odcinek cały tydzień,co z jednej strony jest fajne,bo już nie możemy się doczekać :D...ale z drugiej strony trochę zapominamy i wybijamy się z klimatu...;-)

Właśnie - wszystko kwestia podejścia do tematu ale jeśli się nie kupuje na bluray tych seriali a chce się obejrzeć to HBO się przydaje, tym bardziej że nie są to jakieś duże pieniądze...


http://bluedvd.pl/gra-o-tron-sezon-1-4-19-blu-ray.html :)




Armanig jak nie chcesz czekać w HBO na Interstellar to :


http://www.empik.com/interstellar-nolan-christopher,p1106091417,film-p
-
 
Ostatnia edycja:

Marcie

New member
Te nowe filmy s-f,to raczej akcja/s-f ;-)
Mi brakuje "prawdziwego" s-f,typu "Kontakt" czy "Głębia",gdzie nie liczy się tylko akcja i efekty CGI,a klimat i pomysł ...;)

Zazwyczaj tak, ale np. ten Robocop był naprawdę inny niż np. filmy serii x-man, czy bohaterach Marvela.
Taki też mógłby być np. ostatni Riddick, ale był bardziej przynudnawy niż głęboki (drugą część tej serii pomijam, bo to był prawie, że poziom Power Rangers).
Sędzia Dred sprzed roku, czy dwóch też był całkiem całkiem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zazwyczaj tak, ale np. ten Robocop był naprawdę inny niż np. filmy serii x-man, czy bohaterach Marvela.
Taki też mógłby być np. ostatni Riddick, ale był bardziej przynudnawy niż głęboki (drugą część tej serii pomijam, bo to był prawie, że poziom Power Rangers).
Sędzia Dred sprzed roku, czy dwóch też był całkiem całkiem.

Dla mnie ten nowy "Robocop" nie umywał się do starej wersji z 1987r,a "Dredd 3D" to z kolei lipa w porównaniu do Raid (2011) - IMDb

No ale jak to mówi Lolek - każdy ma swoje zdanie,bo jakby wszyscy mieli takie same,życie byłoby nudne :grin:;-)

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale sklep mniej zarabia niż ta różnica o które j napisałeś a ceną w POlsce, bo to jeszcze po drodze ludzie zarabiają..




Piramida nic dodać nic ująć :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wydaje mi się, że zarabiają jeszcze więcej niż tylko tę różnicę. To nie jest firemka typu Pan Jasiu sprzedający co nie co na allegro, a dosyć duży sklep internetowy, który zapewne ma dojście pierwszego dystrybutora z pominięciem pośredników. Teraz to żaden problem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej jakby tu powiedzieć żeby nie zdradzić :) wiem z pierwszej ręki oczywiście nie mówię jak to jest we wszystkich sklepach jeśli chodzi o sprzedaż filmów ale my jako Polska płacimy kilka rzeczy przy filmach którzy np. Anglicy czy Amerykanie nie płacą .... i nie mówię że nie zarabiają ale to nie jest powiedzmy ta różnica co widzisz na zagranicznych aukcjach, a to co widzimy w sklepach internetowych... I tak jak mówię nie wiem jak jest we wszystkich przypadkach znam osobiście jeden sklep i wiem jak to jest ... zobacz na przykładzie USA jakie tam są ceny tylko zobacz że oni pewnych rzeczy nie płacą w takim filmie plus podatek mają mniejszy..
 
Do góry