STAR WARS VII Force For Change

robertuss

Active member
Bez reklam
Ostatnie dni pracy ekipy na planie filmu Stars Wars 7.Pozostały ostatnie ujęcia.Reżyser i producenci wysłali wspólną notkę do ekipy na planie dziękując za wspólną pracę na planie prawie rok.Teraz montaż i czekamy na pierwszy zwiastun

Info. Stopklatka.pl

NotkaVII.jpg
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja się dziś złamałem i zakupiłem kolekcję wszystkich filmów (6 części + 3 płyty z dodatkami + album) :) nadal mnie wkurza brak DTS HD-MA, ale:
- sprawdziłem w Imperialu i nie ma planów nowej edycji z Polsce, więc dźwięku lepszego już na BD nie będzie,
- cena jest bardzo dobra, bo 220 zł :) za cały pakiet :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja się dziś złamałem i zakupiłem kolekcję wszystkich filmów (6 części + 3 płyty z dodatkami + album) :) nadal mnie wkurza brak DTS HD-MA, ale:
- sprawdziłem w Imperialu i nie ma planów nowej edycji z Polsce, więc dźwięku lepszego już na BD nie będzie,
- cena jest bardzo dobra, bo 220 zł :) za cały pakiet :)

Niestety ale nie jest tragiczny dźwięk powiem Ci szczerze, to tak jak w Czarownicy też jest zwykły dts a jakbyś miał napis na ampli tunerze DTS HD MA to myślę że nie pomyślałbyś że to jest zwykły DTS...
A znowu w przypadku np. Percy Jackson i morze potworów tam jest DTS HD MA a takie dziadostwo jest że 5.1 dolby dolby digital w polskim dubbingu jest lepiej zrobiony .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Każdy lektor jest profanacją, większą jest tylko dubbing. Pomijam bajki, bo tu są wyjątki. Wiele razy już omawialiśmy ten temat ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A czemu Czarownica ma zwykły dts??? To możliwe?



Nie wiem dlaczego tak jest....


chyba chodzi o lektora PL ??

Raz jeszcze napiszę chodzi o dźwięk oryginalny jest zwykły DTS w czarownicy, w polskim dubbingu jest 5.1 dolby digital . Zwykły DTS naprawdę daje radę nie jest źle - a ja lubię dźwięk w kinie więc nie pisałbym na wyrost :) ale i w polskiej ścieżce dźwiękowej jest fajnie ( choć nie tak jak w oryginale) ale oglądałem tylko około 5 min dla Ciekawości..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic się nie zaczyna dziać, mogli sobie odpuścić ten teaser i pokazać coś lepszego. W drugim wątku już temat poruszony.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rewelacyjne, nie wiem, ale na mnie takie filmiki robią o wiele większe wrażenie, jak najbardziej doinwestowany hollywoodzki trailer.
 
Do góry