STAR WARS VII Force For Change

Piramida

Well-known member
Bez reklam
warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zlot-fanow-star-wars-w-forcie-sokolnickiego-foto,3369580,gal,t,id,tm.html

Dziś Światowy Dzień...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś wklejałem to info :
Star Wars Day - Konkurs - Filmweb
Jest tam napisane że na wygranych,dnia 04.05.2015r (dzisiaj ) czeka nowy zwiastun...
Jednak coś o nim cicho...Czyżby miał się dzisiaj pojawić ? Czy puszczą im stary/stare zwiastuny...? ;-)
 

galeon

New member
jeszcze tyle miesięcy do premiery, chyba się nie doczekam... jestem bardzo podekscytowany najnowszą częścią Star Wars. ciekawi mnie ogromnie czy Disney da radę. trzymam za to kciuki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wątpie, dziś w dobie dzisiejszych efektów, w tym przesytu wszelkiej maści przebierańców, nie sądzę, żeby ktoś miał popuścić z wrażenia.
Dla mnie to będzie raczej pozycja z sentymentu, ale nie powiem, chciałbym tam zobaczyć coś nowego ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie,w dzisiejszych czasach liczy się pomysł,zaskoczenie widza efektami,czymś nowym,pięknym wizualnie...:)
Jak oglądałem ostatnio "Jupiter Intronizacja" to pomimo że efektów specjalnych było bardzo dużo,nie wywarły na mnie wrażenia...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie podoba mi się ten czarnoskóry aktorzyna, kompletnie mi tam nie pasuje.
Wygląda to tak, jakby ktoś go tam na siłę upchał, w imię poprawności politycznej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Gwiezdne Wojny" zawsze były kierowane do młodszej widowni.
Pięć części ma nawet kategorię wiekową "PG" (niżej niż PG-13) a ostatnia z 2005r - "PG-13" :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wątpie, dziś w dobie dzisiejszych efektów, w tym przesytu wszelkiej maści przebierańców, nie sądzę, żeby ktoś miał popuścić z wrażenia.
Dla mnie to będzie raczej pozycja z sentymentu, ale nie powiem, chciałbym tam zobaczyć coś nowego ;)

Ja jestem przekonany na 99% że dla większości osób to będą mówić że te stare to były najlepsze części STARSÓW z drugiej strony jakby nie nakręcili to te same osoby biadoliłyby że nie ma kontynuacji... A wiadomo że dzisiaj inaczej się kręci filmy tego typu jak 20 lat temu.... i idąc do kina na taki film trzeba być tego świadomym... bo przecież jeśli Producent swoje pieniądze kosmiczne wkłada w taki film to po to żeby z tego mieć też i zysk a nie tylko zadowolenie widzów ( taka jest prawda) którym i tak często gęsto jest ciężko dogodzić..
 

mergal

New member
jeszcze filmu nie skończyli, a już internet fala hejtu zalewa. wiadomo, że każdy fan Stars Wars powie, że "stare części były lepsze". bo przecież wstyd się będzie przyznać do tego, że wersja Disneya też się może podobać.ale i tak wszyscy grzecznie do kina pomaszerują i twórcy nowej części wyjdą na swoje. ja tam się na nową część cieszę i staram się negatywnie nie nastawiać. a z oceną obsady może warto chociaż do premiery się wstrzymać.
 

maderos

Member
Bez reklam
Atam. Ja liczę, że nowe GW będą mieszanką Star Treka ( tego co zrobił Abrams oczywiście ) i Jupitera? Oczywiście klimat musi być, bo bez tego może wyjść kupka. Ja raczej się nie martwię, że wyjdzie lipa, wręcz przeciwnie. J.J zdaje sobie sprawę jaka odpowiedzialność na nim spoczęła :D
 
Do góry