STAR WARS VII Force For Change

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zdarza się że niektóre filmy w wersji kinowej są bardziej "delikatne" a na Blu-ray wychodzą już bez cenzury...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spoko każdy robi w salonie co mu się podoba i jego żonie :)

Ostatnio w jednym z programów dekoracyjnych w tv widziałem podobny motyw, tyle, że taka fototapeta była w przedpokoju, nachodziła na drzwi wejściowe. Żona zrobiła taki prezent swojemu facetowi, a ten właśnie był fanem (nie pamietam co to już było). Efekt finalny był bardzo fajny i ładnie komponowało się z resztą mieszkania ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio w jednym z programów dekoracyjnych w tv widziałem podobny motyw, tyle, że taka fototapeta była w przedpokoju, nachodziła na drzwi wejściowe. Żona zrobiła taki prezent swojemu facetowi, a ten właśnie był fanem (nie pamietam co to już było). Efekt finalny był bardzo fajny i ładnie komponowało się z resztą mieszkania ;)

...wiesz może trzeba umieć wychować żonę :)
 

Marcie

New member
To przyznam się do częściowego niezrozumienia Gwiezdnych Wojen i ogólnie do jakieś niechęci do sci-fi, ale w ostatnich latach powoli się przełamuje. Nowy Robocop mi się podobał, znajomym już mniej, ale to było dobre sci-fi. Zobaczymy jak to wyjdzie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To przyznam się do częściowego niezrozumienia Gwiezdnych Wojen i ogólnie do jakieś niechęci do sci-fi, ale w ostatnich latach powoli się przełamuje. Nowy Robocop mi się podobał, znajomym już mniej, ale to było dobre sci-fi. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Te nowe filmy s-f,to raczej akcja/s-f ;-)
Mi brakuje "prawdziwego" s-f,typu "Kontakt" czy "Głębia",gdzie nie liczy się tylko akcja i efekty CGI,a klimat i pomysł ...;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze prawisz, to dwa różne światy. SW to bajka, z tym S/F które ja osobiście lubię, nie ma nic wspólnego.
 
Do góry