Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszystko kwestia podejście dla mnie to i 7800 za 55 cali to dobra cena patrząc na konkurencję jakosć - cena a już nie wspomnę do tego co jeszcze było 2-3 lata temu .. za taki tv trzeba było dać ponad lub 10 tyś.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Wszystko kwestia podejście dla mnie to i 7800 za 55 cali to dobra cena patrząc na konkurencję jakosć - cena a już nie wspomnę do tego co jeszcze było 2-3 lata temu .. za taki tv trzeba było dać ponad lub 10 tyś.

Ceny wg wskaźnika przekątna vs cena, bardzo już się obniżyły. 8 lat temu za Panasa 32" (na premierę, bo stary lampowy TV się zepsuł a zbliżało się Euro 2008 w piłce nożnej) dałem 3700 zł, a w sieci MM kosztował wówczas 4400 zł. To były - patrząc dzisiaj - bardzo wysokie ceny - jak na tak małe przekątne :) Przypuszczam, że za kilka lat w cenie obecnych dobrych TV 55" będzie można wówczas kupić dobry TV 65".
 

azuko

Member
Kolego Azuko, jeśli jesteś zainteresowany już teraz zakupem Sony 55XD9305, to w matrixmedia.pl mają promocję na ten model 7240 zł:
Telewizory i RTV :: Telewizory :: Telewizor SONY KD-55XD9305 - Sklep RTV i AGD, Dystrybutor SONY | MatrixMedia.pl

Dla zainteresowanych Samsungiem 55KS7000 te model mają za 5299 zł. Z kolei na model 60KS7000 mają promocję w neonecie za 6399 zł.

Kolego Rafcio, ja już mam te zmartwienie za sobą bo zakup zrobiłem 22 września w Saturnie TV KD-55XD9305, zreszto pisałem już tu na forum. Jak na razie jestem zadowolony z niego w porównaniu z 55KS7000, który zwróciłem do EURO AGD bo mu kurz leciał za kołnierz no i 9 zdechłych pixeli to było nie do przyjęcia.
 
Panowie jak jest z tym XD 9305 w 55 calach? Jak cały android ? czy można go nie podłączyć do neta i zamiast z android korzystać np. z odtwarzacza zewnętrznego ? Wiem że obraz igła ale pytanie co z systemem ?
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Kolego Rafcio, ja już mam te zmartwienie za sobą bo zakup zrobiłem 22 września w Saturnie TV KD-55XD9305, zreszto pisałem już tu na forum. Jak na razie jestem zadowolony z niego w porównaniu z 55KS7000, który zwróciłem do EURO AGD bo mu kurz leciał za kołnierz no i 9 zdechłych pixeli to było nie do przyjęcia.

To gratulacje z zakupu:) Napisz proszę jak ze stabilnością działania androida, zdarzają się zawiechy??? Jak oceniasz poziom czerni w czasie wieczornych seansów oraz płynność obrazu podczas oglądania sportu???
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Panowie jak jest z tym XD 9305 w 55 calach? Jak cały android ? czy można go nie podłączyć do neta i zamiast z android korzystać np. z odtwarzacza zewnętrznego ? Wiem że obraz igła ale pytanie co z systemem ?

Pewnie, że można, ale po co, skoro możesz zainstalować do multimediów np. KODI, VLC czy MX Player. To jest właśnie coś, o czym można pomarzyć w TV Panasa, gdzie do multimediów zewnętrzny odtwarzacz jest niezbędny, no chyba, że ktoś nie będzie do takich celów wykorzystywał TV.
 

odoja

New member
A na media markt mają z outletu 55xd9305 za 7010 zł - powód przeceny wyprzedaż ostatnich sztuk... w sensie , że są to ostatnie sztuki np. wystawowe,tak? Chyba będzie trzeba podzwonić. Nie mogę podać linka bo nie miałem jeszcze 5 wypowiedzi:p
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
A na media markt mają z outletu 55xd9305 za 7010 zł - powód przeceny wyprzedaż ostatnich sztuk... w sensie , że są to ostatnie sztuki np. wystawowe,tak? Chyba będzie trzeba podzwonić. Nie mogę podać linka bo nie miałem jeszcze 5 wypowiedzi:p

Tak...wyprzedaż ostatnich sztuk .....nowego modelu, a świstak siedzi i ......To są egzemplarze albo z ekspozycji, albo ze zwrotów od klientów, bo MM i Saturn dają 30 dni na testowanie telewizorka.
 

odoja

New member
Czyli lipa, nie ma co brać...

Dzwoniłem teraz do matrix media odnośnie ich promocji z zapytaniem o gwarancję, i standard 2 lata, ale jest możliwość jej przedłużenia do lat 5 i kwota zamknie się w 7500 zł. Tym samym sony center ma lipną promocję...
 

jaro0508

Member
zgadzam się z lolkiem126 naprawdę szkoda nerwów i pieniędzy.. nie ma nic za darmo a okazje jak wiadomo to pole dla oszustów.. kasę zgarnąć.. bubel sprzedać i zniknąć..
 
Do góry