Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

azuko

Member
To i ja się pochwalę wczorajszym zakupem przez internet w Saturnie tej maszyny Sony KD-55XD9305 po tym rabacie ponad 1070 zł. cena wyszła super 6578,14 zł. Jak na razie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z zakupu, obraz zwłaszcza 4K piękny, ten z Cyfrowego Polsatu na Evoboxie szału nie ma w porównaniu z 4K z satelity i Youtube. Kalibracja (na razie) zrobiona wg. filmiku na Youtube. Dzisiaj rano pociągnął aktualizację. Wszystko śmiga, nie sprawdzałem tylko 3D bo nie mam okularów. A teraz ciekawostka, po rejestracji zakupu na koncie Saturna otrzymałem dodatkowy kod z rabatem 328,91zł. :) do wykorzystania do końca marca 2017r.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do niedzieli 65XD9305 kosztuje dużo, dużo taniej dla niebieskich niż owe 11750 zł i to z kalibracją.
 

koniefka

New member
Do niedzieli 65XD9305 kosztuje dużo, dużo taniej dla niebieskich niż owe 11750 zł i to z kalibracją.

Nie zapominaj, że 11750zł plus 5 lat gwarancji Sony i okulary 3D.
Jeśli Twoja oferta byłaby w okolicach ceny z Saturna, to przy standardowej gwarancji wygrywa oczywiście kalibracją.
Aha, zapomniałbym o rabacie ponad 5 stów (akurat na parkę oryginalnych okularków 3D).
 
Ostatnia edycja:

Carno

New member
...po rejestracji zakupu na koncie Saturna otrzymałem dodatkowy kod z rabatem 328,91zł. :) do wykorzystania do końca marca 2017r.
[FONT=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif]Telewizor SONY KD-65XD9305 1[/FONT][FONT=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif]2 449,00 zł[/FONT]
rabat 14% na produkt - 1 742,86 zł[FONT=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=verdana, geneva, lucida, lucida grande, arial, helvetica, sans-serif]10 706,14 zł[/FONT]

...również zarejestrowałem zakup w Saturnie

  • rabat: 535,31 zł
  • Data ważności salda: 2017-03-22
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
To i ja się pochwalę wczorajszym zakupem przez internet w Saturnie tej maszyny Sony KD-55XD9305 po tym rabacie ponad 1070 zł. cena wyszła super 6578,14 zł. Jak na razie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z zakupu, obraz zwłaszcza 4K piękny, ten z Cyfrowego Polsatu na Evoboxie szału nie ma w porównaniu z 4K z satelity i Youtube. Kalibracja (na razie) zrobiona wg. filmiku na Youtube. Dzisiaj rano pociągnął aktualizację. Wszystko śmiga, nie sprawdzałem tylko 3D bo nie mam okularów. A teraz ciekawostka, po rejestracji zakupu na koncie Saturna otrzymałem dodatkowy kod z rabatem 328,91zł. :) do wykorzystania do końca marca 2017r.

Co do tego kodu z rabatem o wart. 328,91 zł, to pisze tam za jaką minimalną kwotę musisz zrobić kolejny zakup w Saturnie, by ten kod rabatowy mógł zostać zrealizowany???
 

azuko

Member
Co do tego kodu z rabatem o wart. 328,91 zł, to pisze tam za jaką minimalną kwotę musisz zrobić kolejny zakup w Saturnie, by ten kod rabatowy mógł zostać zrealizowany???

Jest tylko taka informacja :

Pamiętaj, że rabat możesz wykorzystać w sklepie internetowym www.saturn.pl, obniżając wartość zakupów nawet o 10%. Podczas składania zamówienia wpisz Twój kod rabatowy w polu "Kod promocyjny".

Więc moim skromnym zdaniem ten rabat to jest kwota zawarta w tych 10%, w zależności od ceny kupowanego towaru. Czyli żeby zaoszczędzić 328,91 zł. trzeba kupić towar za 3289,10 zł. Ale może się mylę.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Nie ma ograniczeń z tego co pamietam aby kwota nie przepadła to kupiłem żarówkę ledowa
Ważność została przedłużona o kolejne 6 miesięcy
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Dzięki za informację w sprawie kodu rabatowego :) Rozumiem, że aby dostać kupon wystarczy rejestracja zakupionego TV na stronie internetowej Saturna i nie ma tu znaczenia czy kupiliśmy TV poprzez sklep internetowy, infolinię czy sklep stacjonarny???
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za informację w sprawie kodu rabatowego :) Rozumiem, że aby dostać kupon wystarczy rejestracja zakupionego TV na stronie internetowej Saturna i nie ma tu znaczenia czy kupiliśmy TV poprzez sklep internetowy, infolinię czy sklep stacjonarny???
Tak rejestrujesz i po weryfikacji dostajesz kod rabatowy na kwotę.....
Kolejne zakupy przez internet i wpiszesz kod a rabat zostanie Ci doliczony 5-10%
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Skoro teraz takie ceny w Saturnie "przywalili", to znaczy, że mają z czego opuścić.
Standardowe ceny 7640-7990 zł na 55XD9305 muszą więc niebawem spaść, bo kto świadomy i nie mający mega ciśnienia na zakup TV po zakończonej promocji w Saturnie (po 28 września) kupi im ten TV za ponad 7000 zł z gwarancją 2-letnią. Jestem przekonany, że ceny standardowe będą systematycznie spadać. Myślę, że zapewne w listopadzie, a już na pewno w grudniu cena standardowa nie będzie wyższa niż 7000 zł. Do tego rabat technologiczny, ale zapewne mniejszy np. 8-10% w dół a nie 14% jak obecnie na ten model. Myślę, że po rabacie techn. będzie można wówczas dorwać tego Soniaka za 6300 zł, no może 6200 zł. Myślę, że jednak nie ma realnych szans na zakup nówki w cenie poniżej 6000 zł.
Co do gwarancji na 5 lat, to w SC nawet w grudniu raczej poniżej 6900 zł nawet w grudniu nie zejdą. Gdyby teraz dawali 5 lat gwarancji w cenie 6900 zł, to brałbym od ręki :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego to nie jest tylko kwestia że mają z czego opuścić, takie promocje w Saturnie są co roku i różnie to bywa ale tak 2-3 razy w roku robią coś takiego... druga sprawa pomyśl ile traki saturn kupuje tv od Sony w stosunku do małego sklepu SC a kupują z tego samego miejsca :) i nikogo nie interesuje że to SC a interesuje ich to że saturn kupuje X razy więcej tv i cenę mają lepszą. Sc ma ten problem że każdy sklep to na własny rachunek żyję i tu jest pies pogrzebany żeby mieli cały czas atrakcyjne ceny w stosunku do marketów.. pomimo że każdy saturn to też odrębny rachunek że tak powiem ale ilość sprzętów kupowana jest znacznie większa.. dla nas ważne jest to że są takie promocje a jak Sc chce sprzedać w tym okresie tv to musza opuścić nawet jakby mieli zarobić na tym parę setek - tylko :)
 

azuko

Member
Ale tylko SC daje 5-letnią gwarancję Sony, co dla niektórych nie jest bez znaczenia.
Dzisiaj wykonałem telefon do SC w Lublinie w celu sprawdzenia czy można dokupić gwarancję Sony do 5 lat. Gościo powiedział, że nie ma problemu, koszt standartowej gwarancji 690 z groszami przy cenie TV jaka jest obecnie w Saturnie, trzeba mieć dowód zakupu i nr seryjny TV i można to zrobić w pierwszym roku zakupu.
 
Do góry