Sony KDL-W4000 FullHD TEST, opinie użytkowników - wszystko o serii (32, 40, 46, 52 ")

approx

New member
k0val napisał:
podaj odległość siedzenia przy tv

od 2m do 3,5m max


nie biore pod uwage 46w4500 bo dla mnie to juz nie ten przedzial cenowy mam na ten celo okolo 5000zł,


jezeli chodzi o model kolorystyczny to ktory jest ladniejszy silver czy black?
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
a ja mam 40w4000 i mi za duży do sd bo nie chce żadnych kompromisów i nie lubie sie przyzwyczajać do czegoś co ma gorszy obraz niż crd więc inwestuje w kanały hd
 

Buncol

New member
Ja mam pytanie do użytkowników czy matryca w tym telewizorze jest jak lustro, czyli podobna do tej z laptopów, czy normalna jak w monitorach LCD ?
 

Mr.P.

New member
Witam, dzisiaj stałem się posiadaczem 40W4000. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę sprawdzić czy telewizor był używany? W sensie czy w ogóle chodził itp . Czy licznik tego użytkowania powinien być wyzerowany?
 

thedoctore

New member
40´´ Sony KDL40W4000K 1920x1080 (500, 33000:1, 8ms)


czy ten model bedzie dobry do ogladania tv z sd (w przyszlosci z nki:p) ?? odleglosc to 4,5 metra. moze dokupie tez konsole do grania
 
Ostatnia edycja:

choina

New member
Witam.
Czy u was zaraz po włączeniu i wyłączeniu telewizora przez chwilę słychać pykanie z wnętrza obudowy. przypomina to pyknięcia jakie wydaje monitor crt podczas zmiany rozdzielczości. Nie wie czy tak powinno być czy coś jest nie tak.
 

k0val

New member
choina napisał:
Witam.
Czy u was zaraz po włączeniu i wyłączeniu telewizora przez chwilę słychać pykanie z wnętrza obudowy. przypomina to pyknięcia jakie wydaje monitor crt podczas zmiany rozdzielczości. Nie wie czy tak powinno być czy coś jest nie tak.
też tak mam :D
 

thedoctore

New member
zdecydowalem, ze bede mial telewizje cyfrowa od operatora "INEA", czy ten tv w takim wypadku dobrym rozwiazeniem??
poza tym cieawki mnie ten czas reakcji matrycy, bo jest dosyc dlugi w tym sony- 8ms

aha, zmierzylem ponownie pokoj, bo mialem male przemeblowanie- teraz odleglosc to 3,8m

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

mumu

New member
choina napisał:
Witam.
Czy u was zaraz po włączeniu i wyłączeniu telewizora przez chwilę słychać pykanie z wnętrza obudowy. przypomina to pyknięcia jakie wydaje monitor crt podczas zmiany rozdzielczości. Nie wie czy tak powinno być czy coś jest nie tak.
tv przechodz w stan uspienia, zreszta sa dwa takie stany. problem byl z pamietaniem ustawien.
 
Do góry