Sony Bravia 7

luck76

Well-known member
Na forum obok pojawił się test C855 i co dziwne pomimo prawie dwukrotnie większej szczytowej jasności średnio świeci o 200 nitów mniej niż Bravia 7.
Zwróć uwagę, że piszesz o testach syntetycznych. Ta różnica nie jest łatwa do wyłapania w codziennym użytkowaniu. Wg mnie to nie robi różnicy..
 

ukauka

Member
Używa ktoś z B7 stacji dokującej HDD/SSD poprzez USB? Bo moja stacja dokująca Unitek Y-1091 (stacja ma swoje zasilanie) która doskonale działała z NV shieldem z bravią nie działa - gdy dysk w stacji jest uśpiony telewizor w ogóle nie chce się włączyć... gdy ręcznie wymuszę start dysku, B7 widzi i odczytuje zawartość dysku. Bez znaczenia które gniazdo i jaki dysk wepnę do stacji. Telewizor bez problemu odczytuje zewnętrzne dyski HDD 2,5" bezpośrednio wpięte do TV. Gdyby ktoś miał sprawdzony model stacji lub adaptera sata...
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
O!!!
 

Attachments

  • 14402886814144.jpg
    14402886814144.jpg
    20,3 KB · Wyś: 11

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co tu się chwalić .
Ot normalnie działa i ma dobre parametry.
Dobry model w klasie i tyle.
 
dobra. moja przejsciówka rj45 na usb3.0 powoduje ze tv sie usypia. co za programowy shit.
Jak przyjdzie mój minipc nagram wam jakis film kawałek w UHD 4k/120hz i zonbaczymy ten power :D
 
Do góry