Sony Bravia 7

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedyś była promocja na S90C, jak pisałem kwestia żródła gdzie kupisz i od kogo.
Dochodzi jeszcze kwestia, czy to jest import, jaka dystrybucja itd.
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
No właśnie. Dostawa tam to 9-11 dni. Jutro zadzwonię i zapytam. Cały czas korci mnie mnie C855 w 85 calach 😁 ale blokuje mnie to, że widziałem jak C845 wygląda przy innych tv 😬
Pytanko techniczne, czy tv gra jako głośnik centralny w połączeniu z soundbarem tylko tych samych firm czy nie ma takiej zależności?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie na jakich ustawieniach były te tv w sklepie.
Co do 85", to skoro bierzesz pod uwagę i tutaj już masz C855, to pamiętaj, że jest taki "parametr" który jest niemierzalny, mianowicie WRAŻENIA ; )
Czy tak trudno sobie wyobrazić, o ile będziesz miał tych wrażeń więcej na 85" oglądając chociażby mecz?
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Pytanie na jakich ustawieniach były te tv w sklepie.
Co do 85", to skoro bierzesz pod uwagę i tutaj już masz C855, to pamiętaj, że jest taki "parametr" który jest niemierzalny, mianowicie WRAŻENIA ; )
Czy tak trudno sobie wyobrazić, o ile będziesz miał tych wrażeń więcej na 85" oglądając chociażby mecz?
No właśnie pytanie czy będą wrażenia czy rozczarowanie. Czy obraz będzie płynny? Czy parametry będą zbliżone do Sony? Dużo pytań i wątpliwości.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakie rozczarowanie, czym? Widziałeś film w którym gość przez 30min porównuje z Oledem, nie z ML od Sony, a Oledem.
To nie jest pitolenie o niczym, a konkretne argumenty. Po za tym, gość centralnie opisuje wrażenia. Nie suche tabelki.
Jeżeli mu wierzyć, to nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby stwierdzić, że jest tu coś wyjątkowo nie tak.
Żałuje, że nie jestem na kupnie, bo już bym brał w ramach testu. Sam jestem ciekawy tego tv.
 
Ostatnia edycja:

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Kolega woli dzielić włos na cztery , a potem znowu na 4 itd :)
Jak nie raty , to opinia chiszpana , a może tak , a może siak :)
Ja już wybrałem :)
Trzyma mnie tylko termin i lokum :)
 

M.K.

Member
Też stoję przed dylematem co do Mini Leda 65". Obdzwoniłem trochę miejsc widocznych w necie i na X95L nowego już raczej nie ma szans. Więc pewnie padnie na Bravia 7.
 
Do góry