Sony Bravia 7

gengorz

New member
W Rtv Euro Agd pojawił się w sprzedaży Sony XR75X95L.
Może komuś się przyda ta informacja. Ja kupiłem jedną sztukę, produkcja listopad 2023, made in Belgium.
 

gengorz

New member
W ME nie ma, może jakieś powystawowe. Po wpisaniu modelu na stronie ME po chwili pojawia się informacja, że dostępny tylko w sklepach stacjonarnych, tzn że najprawdopodobniej z ekspozycji. Taką informację uzyskałem na infolinii.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Który będzie mocniejszy, konkretniejszy do 85 cali?
A co?Sam chcesz się na nich wieszać? ;)
Telewizor powiesisz i będzie wisiał .Oba dadzą bez problemu radę.(y)
Tylko pierwszy z nich jest bardziej "płaski".Sam mam podobny .Jeśli się zdecydujesz na niego ,to wieszaj telewizor z podpiętymi już wszystkimi potrzebnymi przewodami połączeniowymi. Gdy telewizor już wisi to z tyłu jest mało miejsca i podłączanie czegokolwiek bywa kłopotliwe.Czasem bardzo.
Drugi bardziej odstaje od ściany , więc z podłączaniem jest mniejszy problem.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy tego typu są do Sony
W ostatni Weekend montowałem z zięciem coś takiego no i urzekł mnie TV prezentuje się rewelacyjnie 🫢👍
pewnie nie pomogę ale co tam 🥰 😉
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
często podłączam pendrive pod tv.
To można rozwiązać inaczej.Minus taki ,że wystaje kabel USB.
Ja "na stałe" podpiąłem kabel USB ,który sobie wisi (mi nie przeszkadza ) a do kabla w razie potrzeby podłączam dysk zewnętrzny zamiast pena.Nie musze się męczyć za każdym razem z trafieniem do gniazda.A jak wiadomo włosów nie ma. :grin:
Nie wiem czy tego typu są do Sony
To chyba nie powinno mieć znaczenia ,bo rozstawy na śruby w telewizorach są w standardzie Vesa .I w takim standardzie produkuje się wieszaki.A te dodatkowo mają możliwość regulacji ,bo przeważnie ich rozmiar dostosowany jest do kilku wielkości telewizorów.
Jak na mój gust powinien pasować również do Sony.Ale zawsze jak w takich przypadkach nie zawadzi dopytać u źródła.
pewnie nie pomogę ale co tam
A ja uważam ,że pomogłeś.(y)
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy tego typu są do Sony
W ostatni Weekend montowałem z zięciem coś takiego no i urzekł mnie TV prezentuje się rewelacyjnie 🫢👍
pewnie nie pomogę ale co tam 🥰 😉
Ile taki wieszak kosztował? Tutaj widzę może być problem bo trzeba idealnie w poziomie dać te dwa elementy bo jak będzie delikatne przesunięcie to i telewizor będzie krzywo wisiał.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Na zdjeciu był obrazek gdzie masz regulację u dołu opisu
cena z tego co wiem była ok 400 zł w necie ale wykonanie znakomite !
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj byłem po depilator w Media Expert i stał nowy Mini Led Philips. Niestety nie wyciągnięte wnioski z zeszłego roku. System też ich. A cena za 85 cali 12999.
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Przygotowałem gniazdko za telewizorem i niestety jest ono bezużyteczne bo jeżeli chce się tv blisko ściany to żadnej wtyczki się tam nie włączy 😬
 
Do góry