Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Borixon

Active member
Bez reklam
Nie mam nic do diesla poniekąd ale osobiście wolę benzyniaka. Chyba że X5 M50d ;)
eb02c713ddf07ab03ad393005b2556c5.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

lycone

Banned
Nie mam nic do diesla poniekąd ale osobiście wolę benzyniaka. Chyba że X5 M50d ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja też wolę benzynę, ale ponad 1 zł niższa cena ropy i przebiegi 20 - 25 tyś. rocznie robią swoje. Może nie jest to olbrzymia ilość kilometrów, ale benzyna, która mnie interesowała pali swoje - Leon Cupra 2.0 280KM.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Tylko ze cala oszczędnoś na ropie idzie w las gdy trzeba zrobić turbo lub dpf.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja podobnie robię teraz mam prawie 2 lata i też już zastanawiam się czy by nie sprzedać bo coś już i chodzi po głowie :)... w piątek już kumpel testował i zadowolony był ale będzie musiał przekonać żonę, a to wiadomo nie jest proste na wydanie odpowiedniej kwoty. :) każdy z nas to przerabiał kupując taką czy inną "zabawkę"... ale trzeba podjąć decyzję czy już czy jednak jeszcze troszkę poczekać..
Ale od czasu jak kopiłem benzynę to raczej ku temu silnikowi się skłaniam jak będę kupował następny..
 

mik61

New member
Moje autko Renault Laguna 2 kombi 3.0 V6 czysta PB 207km :D Auto nie jest ciężkie w 200 koni ma kopyto ale też jak się depnie wskazówka w oczach spada
 

lycone

Banned
Mój dieselek pewnie zbiera się podobnie, a pali 1/2 tego co ta Laguna :D Fakt, że sam wolałbym benzynę, ale jakąś uturbioną 2.0 ~280 - 300KM. Nie dość, że szybkie to jeszcze w miarę oszczędne.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja mam benzynę 2.0 z turbiną - 211 KM - chcąc więcej musiałbym już kupić samochód w AMG i byłoby 265 KM ale cenowo różnica szał.. zawsze ropniakiem jeździłem - benzyną przyjemniej mi się jeździ ale trzeba się liczyć, że wskazówka spada szybciej :)
 
Do góry