Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

syneq

New member
Wraca temat videorejestratora. Upłynęło sporo wody w rzece. W końcu znalazłem taki jak chciałem, z dwiema kamerkami. Już wiem co znajdę pod choinką, jeśli byłem grzeczny :)
Mio Nawigacja GPS. Rejestratory tras MiVue 338, Mivue 358 i wideorejestrator Mivue - kamera samochodowa 388 z GPS. Niezawodny GPS Mio Spirit 497, 690, 695 i 697 Truck. Aktualizacje map Miomap spirit.
Mam kamerkę tej firmy bardzo dobra a kolega parę dni temu dzieki niej udowodnił swoją niewinność bo oczywiście sprawca nie chciał przyznać się do winy oczywiście nie kupiłem jej sobie dostałem na urodziny [emoji1]
Wszystko fajnie, ale cena z kosmosu ;)


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Cena z kosmosu, ale:
- zawsze to dwa razy taniej niż niemiecka konstrukcja BLACKVUE DR750LW
- w promocji to już nie 1050 a 900 zł
- odejmij VAT i cena zrobi się jak za normalną dobrą kamerkę ;)
 

collider

New member
Bez reklam
sr07.jpg


Co wy tam wiecie o Syrenach ;). To jest pawdziwa R.
Ta sportowa wersja nowej "skarpety" fajna, ale seryjna jakos mi nie podchodzi.
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
ambilight w samochodzie :) Można zmieniać manualnie kolorystykę lub wybierając tryb pracy auta. Po wybraniu trybu sport robi się wściekły czerwony a zamiast "analogowego" prędkościomierza pojawia się obrotomierz...
posiadacze telewizorów z ambilight mogą się poczuć jak w domu
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Co to za taczka?? Tryb Sportowy a tu diesel to śmiesznie brzmi, prócz kilku wyjątków.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

eddielublin

New member
Co to za taczka?? Tryb Sportowy a tu diesel to śmiesznie brzmi, prócz kilku wyjątków.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
to nie taczka, to autobus :) W tym przypadku tryb sport to rzeczywiście spore nadużycie, ale jak się porówna z trybem eco to istny demon

w trybie "niebieskim" nie ma obrotomierza
a co to jest to zagadka...
 
Ostatnia edycja:
Do góry