Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Ataszek

Active member
Bez reklam
Armanig uważasz że to jest czysty przypadek i rzeczywistość że ktoś kto ma "bańkę" pisze do TV i zgadza się na udział w programie aby zaprezentować mu kilka aut ??? Dla mnie to jest ściema te wszystkie programy (nie tylko ten) - ma być oglądalność i tyle...
Co nie znaczy że nie oglądam i nie lubię ale niektóre z nich cięzko przełknąć ze zdrowym rozsądkiem.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Przeciez juz kolo sie wypowiadal na temat tego programu. Ten co kupowal czerwone ferrari czy jakos tak. Informatyk co znajduje roboty dla innych

Najpierw kupil auto a nastepnie zrobili z nim program w ktorym na niby kuouje swoje auto.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, ale kase miał? No właśnie, a że trochę podkoloryzowali, to już inna sprawa.
TV tak funkcjonuje, widzą "pierwszy" raz samochód, budynek, a tam już czeka w środku kamera.

Ataszek, nie oceniam w tych kategoriach. Dla mnie to czysta rozrywka.
Wiem jak media kłamią, manipulują i ustawiają.
To są gotowe scenariusze i perfidne ustawki - mniej lub bardziej, ale zazwyczaj.

Z drugiej strony, znam osobiście ludzi których stać na takie zakupy.
Zobacz na program "Duży w maluchu", ostatnio pojawia się seria ludzi "sukcesu", tam stosunkowo młode osoby dorobiły się już odpowiedniej floty.
Ot wywiady, nic więcej, z tą różnicą, że goście mają po 6 zer na koncie.

Zauważ też, że w Polsce powoli już mija powoli trend "mam i się chowam", sporo osób, w tym właśnie nowe pokolenie, wręcz się chwali swoimi sukcesami, to przyszło zachodu.

Czy ta konkretna laska jest podstawiona? Nie wiem, pewnie można to łatwo sprawdzić.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
pfff 6 zer na koncie, ale wyczyn. Juz dawno temu dorobilem sie 6 zer. 3 zera na jednym koncie i kolejne 3 zera na drugim :)

Tez to widac, stara gwardia to "dusi grosze" ma taki kilka set salonow w Polsce a jezdzi starym land kruzerem toyoty xD

A taki mlody Youtuber, juz uzbieral 200k subow i Mustang musi byc. Basta.

Kazdy zyje jak chce i nic mi do tego, ale faktycznie. Mlodzi to az nad wyrost musza szpanowac.

Co do programow to fakt. Liczy sie rozrywka. Ja tam lubie obejzec np glupkow z warsaw shore.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Starsi mają większą świadomość jak się mogą skończyć przechwałki, szczególnie, jak w grę wchodzą grube miliony. Wiemy jak niektórzy pokończyli, już sam US może wykończyć firmę bez odpowiedzialności urzędnika.
Mafie też do dziś działają, ale nikt się już nie afiszuje jak kiedyś, to nie czasy młodych wilków.
Młodzie tego nie kumają, żyją jak ci za granicą.
Nie widzę też nic złego z korzystania i dzielenia się swoim sukcesem, nie mylić ze szpanowaniem, bo niektórym to już zupełnie palma odbiła i wszystko mierzą przez pryzmat kasy, a to utopia.

Nie zmienia to faktu, że fajnie się ogląda ogarniętą motoryzacyjnie 20-paro latkę kupującą Bentleya, w tym naszym swojskim kraju ; )
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak to w życiu bywa, wszystko ma dwie strony medalu, tak jak Armanig napisał, że te pewne rzeczy przyszły z zachodu, a szczególnie z USA, gdzie ludzie można powiedzieć tam chwalą się swoim dorobkiem życiowym i dla wielu jest to normalne. My Polacy generalnie jesteśmy innymi z wychowania jak i z tego, że jesteśmy zdecydowanie biedniejsi, więc i inaczej na to patrzymy.
Prosty przykład w Sylwestra pewna 14 latka zaśpiewała na dwóch imprezach (jedna była w Gdańsku, a druga w Zakopanem) Mało tego podstawili samolot do Krakowa, a na lotnisku czekała na nią limuzyna z kierowcą, aby dotarła do Zakopanego. I teraz jak reagują na to ludzie ? Łatwo się domyśleć, a dlaczego tak jest ? Bo naród jest biedny, bo te 100 tys złotych to dobre 50% Polaków nie zarabia w ciągu roku, a 14 latka zrobiła to w kilka godzin.. I ma się tego wstydzić, że zarobiła ? Nie ukradła, nikogo nie zabiła, uczciwie zapracowała, a każdy z nas może śpiewać, grać w piłkę itp, ale wielu tylko ocenia z pilotem w ręku oglądając to czy tamto.. bo tak jest najprościej..

Kolejny przykład - Martyniuk, "Boga" z Niego w tvp zrobili, ale ok jak ludzie chcą Go słuchać to tak jest jak widzimy, tylko zanim doszedł do tego co dzisiaj ma, wykonał taką , a nie inna "robotę", np 6-8 godzin śpiewał po dyskotekach/zabawach wiejskich za parę złoty w dosłownym znaczeniu tego słowa, dzisiaj za kilka piosenek na imprezie - wyrywa po 30-40 tyś. I również uczciwie Gość zarabia, a że wielu z nas tej muzyki nie słucha to inna bajka, tylko nie ma to znaczenia dla tego co on robi i ile z tego czerpie zysku.

I to co również Armanig napisał, że dla wielu ludzi powinno być czymś fajnym jak ludzie młodzi czy też generalnie ludzie zarabiają pieniądze ze swojej pracy. I nie ważne czy ktoś śpiewa disco polo czy robi jakieś "niesamowite zapałki", które ktoś chce kupować, ważne że robi to uczciwie. I lepiej jest pogratulować jakiegoś zakupu np. sąsiadowi niż mu zazdrościć tego i po kątach psioczyć na niego.

Każdy z nas był i nadal jest kowalem swojego losu, więc czysto teoretycznie możemy wszystko przy odrobinie szczęścia, czego wszystkim życzę. Ale najgorsze jest to, że wielu naszych Rodaków zamiast coś robić konstruktywnego to tylko narzekają i psioczą na tych co już mają i bez względu co zrobią to będzie to chwaleniem się, że ten przysłowiowy Kowalski to ma, a Wy się patrzcie i podziwiajcie.. A przecież gro tych ludzi doszło do tego co mają - ciężką pracą jaką wykonują każdego dnia w swoim życiu. I może za to trzeba takich ludzi nie podziwiać , a po prostu docenić i powiedzieć sobie, że jak ktoś mógł to moze i mi się uda. I wcale nie chodzi o auto za milion złoty, czasem wystarczy naprawdę coś dużo tańszego, ale na tyle będzie to cenne dla nas, ze będziemy z siebie dumni, że daliśmy radę.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Widzieliście laskę kupującą auto za bańkę w "Zakup kontrolowany"? ; )

Aż kupiłem pełen dostęp do Player.pl, kosztuje 10zł/msc i mamy dostęp do wszystkich programów.
- Zakup Kontrolowany
- Wojny handlarzy
- Duda vs Klimek
- Automaniak
- itd.

Wracając do laski, grubo. Nie dość, że podjechała sportowym Porsche, to jako drugie (na miasto) celuje w Bentleya, Cayenne itp.

Fajnie, że się ludziom powodzi. Laska też ogarnięta motoryzacyjnie.

Jak ktoś ma smart tv, polecam. Zupełnie inaczej się ogląda te programy odcinek po odcinku bez reklam. Projekt Fiata 125 coupe w DudaVSKlimek też ciekawy.
To już jesteś o krok od śledzenia Ukryta Prawda czy inne ciekawe seriale TVNu :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Poluję na tą Esmeraldę którą tak polecałeś ; )

Tymczasem Lolo się nie chwali, a już zakupił Tesle i parkuje ; )

[youtube]PK0nUwmZhrc[/youtube]

:))))

No tak... w lusterku mial drzwi zamkniete (tzn nie widzial) xD Dobre..



W tesli odblokowali na europie autonomie teslii po drogach nie publicznych. Tzn. zagwizdasz i przyjedzie do ciebie :)))
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ciężko się to ogląda, jakoś tak TVNowo (sztucznie) :D
73d50cc14f3a04c241d892a8e1351401.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trzeba kliknąć w link na filmie i przeniesie na stronę YT, niestety niektóre treści nie pozwalają na odtwarzanie na stronie.
 

werf

Active member
Bez reklam
Jednak Porsche to Porsche stacyjkę można zostawić i prawdziwy licznik ze wskazówkami zamontować i dalej się opłaca.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nikt nie ma racji :D
Gdy wczoraj klikałem wyskakiwało, że film usunięty :p
Dziś najwyraźniej przywrócony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry