Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzieliście nową Skoda Kodiaq?
Widziałem to pierwsza raz dzisiaj, całkiem całkiem to się prezentuje na ulicy, szczególnie z tyłu, widząc z daleka myślałem, że to nowa X5.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Całkiem przyjemnie się ta Skodzina prowadzi i wnętrze ma przepastne,
jak ktoś się nie przegląda w każdym lustrze podczas jazdy, a ważniejsze są dla niego doznania zza kółka, to w tym budżecie naprawdę fajne autko ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślałby kto, że faceci nie patrzą ;)
Pucują, polerują, godzinami rozprawiają, a potem pierwsza lepsza szyba w banku i podziwiają swój dobytek ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie sądzę. Gdy weszła poprzednia Superb, to rypnęła się sprzedaż Passata, dlatego ponoć w najnowszej odsłonie Superb jest "nieco" skromniejsza od swojego niemieckiego kuzyna.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
U mnie Porszak kręci się w takim kolorze :) kobieta nim jeździ..


W chromie też jest pięknie:



657bd8b97e90c3cd057a939202d29a2d.jpeg
maxresdefault.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co Ty myślałeś, że lakier z 24k złotem ;)
Na żywo widać jak nic, że okleina. Mieniła się i nie była idealnie gładka.
Tak sobie wyglądała, chociaż jako całość prezencja bardzo ok. Lansiarko ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
... i nadszedł nowy Volvo XC 60

Volvo XC60 2017 cena nowy model zdjęcia - zdjęcie

A mam pytanie do Was - czy marka Volvo to jest dla wg Was - premium??? Ceny idą w górę więc nasuwa się pytanie czy jeśli ma się do wydania porównywalną kwotę np dokładając 10 tys (mówimy o podstawie :) )) do np BMW,Mercedesa czy Leksusa to przyszły nabywca nie będzie wolał takiej kwoty dołożyć i kupić np BMW.... wiadomo przy dokupowaniu dodatków i przy większych silnikach samochody niemieckie wyjdą więcej.. jakie jest Wasze zdanie w tym temacie ?? Jak postrzegacie firmę Volvo bo niektórzy to wiadomo już niemalże mówią o tej marce jak o "chińskiej zabawce" co nie jest prawdą.. oczywiście wg mnie.. Choć mam znajomego, który zakochany jest w tej marace i prawie od 30 lat jeździ tymi samochodami i jak to po kupieniu nowego XC 90 powiedział mi, że jest ładne i generalnie fajnie się jeździ ale to już nie to samo Volvo co było za Szwedów// może macie swoje doświadczenie w tej marce.. chętnie poczytam..
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Ładne te autka mają szkoda tylko że najwięcej kilometrów robią teraz na lawetach .Lolek Lexus to już premium :-D?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niektórzy tak tutaj pisali (a przynajmniej takie odniosłem wrażenie) więc dałem tak dla przykładu.. ja mam swoje zdanie na temat leksusów ... ale nie istotne jak dla mnie autka fajne, a czy one są premium czy też nie to inna sprawa.. a propo Volvo to niestety te lawety ciągną się za tą marką w ostatnim czasie.. i niestety to jest ten czas kiedy Chińczycy "dowodzą" ta marką za Szwedów znacznie mniej te samochody odwiedzały serwisy.. Miałem okazję troszkę, pojeździć nową XC 90 kawal bryki :) mam nadzieję ze nowa XC 60 w środku jest znacznie więcej miejsca niż to było we wcześniejszym modelu, bo za te pieniądze niestety już tego miejsca powinno być - jeśli mówimy o suvie.., przydałby się też troszkę większy rozstaw..
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Chińczycy raczej nic do tego nie mają z tego co wiem mają ogromne problemy z multimediami,skok na głęboką wodę praktycznie z niczego,Audi Bmw rozwijali to lata .Sprawa druga to silniki ,4 zylinder papierowy tygrys w tak dużej masie nie ma prawa przeżyć.
 
Do góry