Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Alfa z poglosek co slyszalem to strasznie awaryjne auta... kompletnie nikt z moich znajomych ani rodziny nie ma aut tej marki. (Kuzyn kiedys mial ale szybko pogonil).
Straszna egzotyczna ta marka dla mnie
 

sihborx

New member
Jak sam wspomniałeś to tylko pogłoski.
Było tak z powodu pechowego modelu 156 - i smrodek pozostał.
Od modelu 159 sukcesywnie naprawiają reputację.
A z tego co wyczytałem to np. silniki dieslowskie mają jedne z lepszych.

z resztą w alfach chodzi o coś więcej.... o to coś ;);););)
I właśnie dlatego mi się podoba, że nikt w okolicy jej nie ma.;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja dziś na autostradzie podziwiałem Alfę 4C Spidera :)
01-2015-alfa-romeo-4c-spider-fd-1.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja miałem dwóch znajomych co mieli 159 i obaj nie zadowoleni.. i niestety obaj często odwiedzali serwisy.. jeden miał prosto z salonu, a drugi kupił 3 letnią..
Ale fajnie że jesteś zadowolony i oby dalej sprawiały Ci radość, bo najważniejsze jest właśnie to żeby twoje zabawki nie sprawiały Ci problemu..reszta się nie liczy :)
 

sihborx

New member
jestem jestem. Zawsze mogło być lepiej .....
A z tymi a awariami to wiesz jak jest. Znam wiele osób z autami od VW i aż żal słuchać...
Nie ma aut idealnych. Każdy ma swoje wady i zalety.
Mnie w aflach jak i innych włoszkach urzeka nietuzinkowy - żeby nie powiedzieć zajebisty wygląd - zwłaszcza na tych szarych polskich drogach ;)
 

sihborx

New member
I to jest najważniejsze :)
Ja na przykład w myśl zasady, że nie kupuje się Fiatów, Fordów, Francuzów i Folkswagenów... od lat jeżdżę Fordem i złego słowa nie powiem ;)

Widzisz to tak jak ja..... tylko odwrotnie.....
Od początku myślałem, że wyląduję w focusie. Jadąc do salonu po forda przejeżdżałem koło fiata aby przyjrzeć się fiatowi 500X - bo mi się też podobał ....a wyjechałem alfą:hihi::hihi::hihi:
 
Do góry