Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No wlasnie masz wrazenie ... a do tego przy 55 calach szer. 124 cm ... jak to wyglada i jaki stolik trzeba miec ... i tyle w tym temacie bo to inny temat jest.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

Sorn

New member
Chyba trochę przesadzasz. Sam mam stolik 120cm szerokości srebrny pod taka podstawkę, jak coś przecież można powiesić na ścianie. Grupa docelową dla tego tv jest grupa osób, które mają bardzo nowoczesny wystrój mieszkania.

Co do 6% odchylenia, to też nie jest jakaś większa różnica, jak patrzyłem w sklepie to było ok.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To teraz kolego przedstawie ci moja wizje, zamowilem stolik na zamowienie specjalne w pewnej firmie zajmujacej sie robieniem stolikow pod sprzet rtv ktory planuje za jakis czas kupic. I tak wys jego jest okolo 80 cm bo w tym stoliku rowniez musi sie znajdowac centarlny glosnik o wys. 25 cm i wadze prawie 18 kg pod nim odtwarzacz cd o wadze 10 kg pod nim bedzie znajdowal sie amplituner o wadze 25 kg i bluray o wadze 5 kg. Szer. stolika jest 100 cm a gl. 50 cm w takiej konfiguracji wazy stolik okolo 55 kg wiec jakby dac jeszcze szerzej wazylby pewnie ze 70 kg jak nie lepiej malo tego kupujac tv 55 cali i ogladajac go z odl. powiedzmy 3,5m i jak jest postawiony na wys. 80 cm i tv jest pochylony o 6 stopni to zycze powodzenia podczas ogladania tv .( sprawdzalem to juz ) A nie kazdy chce wieszac tv. Wiec zrobienie stolika o takich wym. jak jest ta podstawa to musi byc wszystko z garnitu zeby o tych wagach sprzet przyjal a taka waga stolika pewnie by byla ze 200 kg co najmniej. Ja mam zrobiony z hartowanego szkla o gr. 1 cm z polaczeniem litego drewna. W mniejszych wym. wazy juz 55 kg szerszy stolik zrobony tak jak moj poprostu nie wytrzymalby ciezaru takiego jaki wymienilem wyzej. I jeszcze jedna wazna sprawa taki stolik z granitu o takich wymiarach kosztowal by wiecej jak 55 calowy hx 850.
Lolek
Ps Kiki pojawi sie test 8007 w tym miesiacu?
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
To teraz kolego przedstawie ci moja wizje, zamowilem stolik na zamowienie specjalne w pewnej firmie zajmujacej sie robieniem stolikow pod sprzet rtv ktory planuje za jakis czas kupic. I tak wys jego jest okolo 80 cm bo w tym stoliku rowniez musi sie znajdowac centarlny glosnik o wys. 25 cm i wadze prawie 18 kg pod nim odtwarzacz cd o wadze 10 kg pod nim bedzie znajdowal sie amplituner o wadze 25 kg i bluray o wadze 5 kg. Szer. stolika jest 100 cm a gl. 50 cm w takiej konfiguracji wazy stolik okolo 55 kg wiec jakby dac jeszcze szerzej wazylby pewnie ze 70 kg jak nie lepiej malo tego kupujac tv 55 cali i ogladajac go z odl. powiedzmy 3,5m i jak jest postawiony na wys. 80 cm i tv jest pochylony o 6 stopni to zycze powodzenia podczas ogladania tv .( sprawdzalem to juz ) A nie kazdy chce wieszac tv. Wiec zrobienie stolika o takich wym. jak jest ta podstawa to musi byc wszystko z garnitu zeby o tych wagach sprzet przyjal a taka waga stolika pewnie by byla ze 200 kg co najmniej. Ja mam zrobiony z hartowanego szkla o gr. 1 cm z polaczeniem litego drewna. W mniejszych wym. wazy juz 55 kg szerszy stolik zrobony tak jak moj poprostu nie wytrzymalby ciezaru takiego jaki wymienilem wyzej. I jeszcze jedna wazna sprawa taki stolik z granitu o takich wymiarach kosztowal by wiecej jak 55 calowy hx 850.
Lolek
Ps Kiki pojawi sie test 8007 w tym miesiacu?
Ciężki masz ten sprzęt sam amplituner 25 KG ..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dopiero bede mial :) na razie to mam zabawke w stosunku do tego co bede kupowal ale w przyszlym roku mysle tak w I kwartale juz wszystko powinno stac. A kiki chyba faktycznie z testem cos sie pogniewal na nas :)
 

andrju75

New member
Witam.Ostatnio ktoś napisał na temat 46"9707 :,,...Telewizor okrojony z formatowania obrazu 4:3 i 14:9 a
przecież bardzo dużo i często nadawane są powtórki starych programów i filmów własnie w formacie 4:3
gdzie chciałbym nie co powiększyć obraz do formatu nie większego jak do 14:9 gdyż zwiększając do 16:9
obraz stanie się rozlany, mało wyrażny z pixelami - nie do oglądania. Niestety firma z oszczędności
ten najdroższy model pozbawiła formatów 4:3 i 14:9 a szkoda..." Ps.A jak jest z tym formatowaniem w modelu 8007 ?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.Ostatnio ktoś napisał na temat 46"9707 :,,...Telewizor okrojony z formatowania obrazu 4:3 i 14:9 a
przecież bardzo dużo i często nadawane są powtórki starych programów i filmów własnie w formacie 4:3
gdzie chciałbym nie co powiększyć obraz do formatu nie większego jak do 14:9 gdyż zwiększając do 16:9
obraz stanie się rozlany, mało wyrażny z pixelami - nie do oglądania. Niestety firma z oszczędności
ten najdroższy model pozbawiła formatów 4:3 i 14:9 a szkoda..." Ps.A jak jest z tym formatowaniem w modelu 8007 ?
Witam,
Po co powtarzasz takie wiadomości , jak nie widziałeś tego modelu w "akcji" osobiście !
Specyfikacja jest przecież dostępna .
Jedynie co ma gorsze w stosunku do modelu telewizora z roku 2011 tj.Philips 46PFL9706K/02 to jasność matrycy , bo wynosi w tegorocznym modelu telewizora firmy Philips 46PFL9707S/12 450 cd/m2 , a w ubiegłorocznym modelu wynosi 500 cd/m2.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Leszcom

New member
Witam,

Szybal mam dwa pytania.
1. Czy Twój TV czyta polskie znaki diakrytyczne przy filmach z USB?
2. Jakiej długości jest kabel zasilający TV?

Pozdrawiam
Leszcom
 

szybal

Banned
Witam kabel 1,5m a co do polskich liter jak text jest w klejony w film nie ma problemu czyta ,ale jak jest osobno nawet o tej samej nazwie nie widzi napisów wcale.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybal ja mysle ze Atari by szybciej juz to zrobil patrzac od kiedy on juz jest robiony :) Z drugiej strony nawet jak sie ukaze to co tu duzo pisac bedzie wszytsko pieknie , wspaniale a wada bedzie to ze tv wymaga kalibracji i najlepiej oczywiscie zamowic kalibracje jak sie chce ten tv ;-) wiec te ktore ukazaly sie podzielic je przez ilosc i jakas srednia wyjdzie tego tv. Pozdrawiam.
lolek
 
Ostatnia edycja:
Do góry