Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

szybal

Banned
Proponuję ,żeby coś na temat ,,ulepszacza" w 8007 napisał jedyny posiadacz tego modelu w Polsce-szybal.Czy używając go mamy przysłowiowy,,teatr" ?Czy wyłączając ,będzie szarpało obraz np.w szybkich akcjach(brak płynnego ruchu)?Ps.Mój brat ma Samsunga C650 i na filmach(np.mkv z usb) w tym tv występuje straszny ,,teatr".
Ja osobiście ulepszacze ustawiłem na maksa i jak dla mnie na filmach akcji szarpania nie ma a obraz jest super ,tak samo kanały hd .Moje preferencje to kolory bardziej jaskrawe nie stonowane może każde ustawienie inne od tych co ja mam ulepszaczy (a jest ich wiele w 8007) powoduje objawy o których piszesz.Nie mam pojęcia tak jak napisał kolega ACCU każdy ustawia ulepszacze pod siebie nie ma reguły. Po za tym chyba po to one są żeby poprawiać obraz.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Witam.Panowie czegoś nie potrafię zrozumieć.Dlaczego cena w ,,euro.."modelu 46"8007 jest 6699zł : Philips 46PFL8007K - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD a model niższy- 46"7007 kosztuje 8999zł :Philips 46PFL7007K - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD ???Ps.Lolek126 na trustedreviews.com(uważam tę stronę za rzetelną) Philips 46''8007 jest troszke wyżej oceniony od flagowca Panasonica TX-L47WT50(tym modelem byłeś wstępnie zainteresowany)np.philips -2D Picture Quality10/10 panasonic-2D Picture Quality 8/10.Pozdrawiam.


Widzę na skąpcu że ceny Philips 46PFL8007K zaczynają spadać ! Więc może na świąta w grudniu cena będzie do zaakceptowania :-o
 

szybal

Banned
Kiki nie jestem jeszcze niebieski ,ale czy możesz podać cenę 55cali 8007 chyba że to tajemnica,chciałbym sprzedać 46 i kupić 55 ciekawy jestem jaka jest realna cena.
 

andrju75

New member
Kiki nie jestem jeszcze niebieski ,ale czy możesz podać cenę 55cali 8007 chyba że to tajemnica,chciałbym sprzedać 46 i kupić 55 ciekawy jestem jaka jest realna cena.
Jeżeli bym mógł spytać ,to z jakiej odległości oglądasz tą 46"?Ps.Musi być to naprawdę tv godny uwagi skoro sprzedając obecny , zdecydowany jesteś na większy (55")w tym samym modelu.
 

szybal

Banned
Jeżeli bym mógł spytać ,to z jakiej odległości oglądasz tą 46"?Ps.Musi być to naprawdę tv godny uwagi skoro sprzedając obecny , zdecydowany jesteś na większy (55")w tym samym modelu.
4 metry ,ja jestem bardzo zadowolony z 8007,dużo bardziej niż 9706 a 55 cali zawsze chciałem ale kiedyś nie było .
 

accu

New member
Bez reklam
Kiki nie jestem jeszcze niebieski ,ale czy możesz podać cenę 55cali 8007 chyba że to tajemnica,chciałbym sprzedać 46 i kupić 55 ciekawy jestem jaka jest realna cena.

Witam,
Z tym kupnem tego modelu w wielkości przekątnej ekranu 55 calach to ja bym się jednak wstrzymał . Jest to oczywiście moje , skromne
subiektywne zdanie , lecz dużo użytkowników w Niemczech zauważa , że po lewej stronie matrycy
występują jasne plamy i czasem zdarza się plama i na środku ekranu , przez to zwracają telewizory ,
bo żaden soft wydany dotychczas tego nie zniwelował . Chyba , że będziesz miał dostęp "live" do
tego telewizora i sprawdzisz sobie podświetlenie matrycy.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam chcialem dac swieza wiadomosc ale juz Accu wyprzedzil. Moj kolega ma brata w Niemczech i wlasnie wczoraj do niego dzwonil wiekszosc tv w 55 calach tego modelu wlasnie ludzie oddawaja. W 46 calach nie ma tego problemu tylko w 55 calach. Kolega chcial juz poprostu pojechac do Niemiec i tam kupic ten tv ( bo tam jest szansa sprawdzenia ) ale na szczescie wyszlo to co wyszlo wiec szybal na razie sie wstrzymaj bo jest tak jak wlasnie Accu pisze.
Teraz KIki kolego sympatyczny ty naprawde tak piszesz jakby tv philipsa byly w takiej dostepnosci jak samsungi, to jeszcze raz cie oswiece i powiem ci ze nie ma takiej mozliwosci zeby tego tv zobaczyc i sprawdzic go nie ponoszac kosztow w razie czego jakby nie spodobaly sie czy cos by czlowiekowi nie pasowalo. Nawet w rtv agd tylko mozna otworzyc i sprawdzic czy jest w calym kawalku i ewentualnie podlaczyc do pradu na chwile i tyle sprawdzania jest tego modelu w euro agd. Wiec przestan naprawde pisac bzdury typu " ze wystarczy tylko przed zakupem sprawdzic" chyba ze myslisz o swojej osobie .... ale to i tak ktos np musi ci zaplacic za droge jakby mu sie nie spodobal tv wiec koszta tak czy siak sie ponosi.
Lolek
ps A juz myslalem ze za tydzien zobacze na oczy 8007 w 55 calach a tak troche lipa trzeba dalej czekac....
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Najlepiej to dałbym 46 w rozliczeniu ,a jak nie to zrobie super cene i sprzedam ,w euro 55 8007 koło 9 tyś Kiki czy cena klubowa jest atrakcyjna chyba to nie jest tajemnica ILE!!!!!!!!!!!!
 

andrju75

New member
Witam.W 55" to tylko chyba równą jakość trzyma Sony HX850.Pozostałe np.Panasonic WT,DT są stosunkowo gorsze od swoich modeli w 46".Ale chyba rzeczywiście najgorzej z tych modeli w 55" wypada Philips 8007.Ja na twoim miejscu szybal został bym przy tym Philipsie 46"8007.Jedyna w tej chwili w miare dobra alternatywa ledowa w 55" to Sony HX850.No chyba ,że plasma,ale z tego co wiem większość jednak nie jest fanem tej technologii.Ale ona w tv powyżej 50" to nie ma sobie równej.Moje zdanie: do 50" to lcd led a powyżej to już tylko plasma(tutaj lider tej technologii-Panasonic).Pozdrawiam.Ps. http://www.youtube.com/watch?v=0Li1kA2l0dQ&feature=related
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam kolego to tak nie do konca racja bo hx 850 rowniez w 55 calach jest gorszy jak w 46 chocby praktycznie kazdy ten model w 55 calach wlasnie posiada vertical banding i troszke gorsze ma juz podswietlenie. panas wt jak i dt tez w 47 calach sa lepsze ale mialem mozliwosc pobawienia sie nimi ponad dobre 2 godziny wlasnie w 55 calach i sa warte grzechu. Takze to ze akurat philips si eposypal w 55 calach to powiem szczerze ze nawet nie bardzo sie dziwie biorac pod uwage ze wszytskie tv w 55 calach edge led maja problem z roznymi rzeczami w tym rozmiarze. Ale jesli sie chce miec 55 cali cos trzeba wybrac i na jakis kompromis trzeba sie zdecydowac bo inaczej nie kupi sie poprostu tv. A jesli komus zalezy na wiekszym rozmiarze i do tego ma chec poogladac 3d to niestety 55 cali to takie minimum zeby z 3d cokolwiek wiecej sie nacieszyc ponizej tego to poprostu namiastka 3d.
I troszke z tematu zejde od jutra w centrum sony bedzie wystawiony 85 calowy soniak 4K za bagatela 110,000 :) cena wyjsciowa przynajmniej taka informacje dostalem. takze jak w tygodniu poogladam to dam znac o wrazeniach:). Accu umnie w CS 850 w 55 calach 7200 do tego 5 lat gwarancji i 3 pary okularow normalnie szok zeby nie ta wstretna podstawa :) bral bym normalnie go po ciemku ... Pozdrawiam
Lolek
 

play007

New member
Bez reklam
Test Philipsa 6007 jest już na stronie:
philips-47pfl6007-3d-beleving.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/88...li-zupelnie-nowa-jakosc-w-klasie-premium.html
Test Philips 8007 właśnie się wpisuje i jest to rewelacyjny telewizor.
Ma lepszą płynność w każdym kierunku niż Sony, ma lepsze blokowanie szumów, ma genialne blokowanie drgań. A amblight tworzy magię kina.

Test się wpisuje już szósty dzień.Kolego Kiki kiedy test 8007 Philips? W październiku?
 

play007

New member
Bez reklam
Sony KDL-55HX850 55" - Telewizory - Sony KDL-55HX850 55" cena od 6650.00zł
Lolek masz za 6650 Sony Hx850 w 55 calach lub na allegro
Sony KDL-55HX850 ______________ nowa niższa cena ! (2680171762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
płacąc przez opcję płacę z Payu - poprzez płacę z AliorSync masz zwrot 5% zakupów wraz z kosztami przesyłki.Czyli bank zwróci ok 340 zł.
Za 6300 pln masz Hx850 w 55 calach.Dokupujesz okulary i wieszak bo podstawka jest beznadziejna i masz porządny tv.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
play 007 niewatpliwie tak jak piszesz sony 850 jest najbardziej atrakcyjnym tv stosunek cena jakosc bez dwoch zdan gdyby tylko podstawa byla normalna :_(
Lolek
 

Sorn

New member
Nie wiem co wy macie do tego Sony 850. Podstawka srebrna jest bardzo bardzo ładna :) To, że jest tam odchylenie o chyba 6% to mam wrażenie,że nawet lepiej się ogląda tv.
 
Do góry