Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

szybal

Banned
Napisz na PW dostaniesz kontakt do specjalisty z Philipsa.
A z jakiego sygnału Ci się zawiesza?

Model 8007 sprawdzę jak wjedzie na testy.
Na razie sprawdzałem 7007 i było wszystko dobrze.
Co to jest PW?z jakiego sygnału?mam Multi media i internet przez wifi,czasami sam się wyłącza na parę sekund ,a najczęściej odpala na zielono i wtedy niedaje się wyłączyć a po odłączeniu zasilania wlaczyc,to samo jest po wyjściu z Skype.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Co to jest PW?z jakiego sygnału?mam Multi media i internet przez wifi,czasami sam się wyłącza na parę sekund ,a najczęściej odpala na zielono i wtedy niedaje się wyłączyć a po odłączeniu zasilania wlaczyc,to samo jest po wyjściu z Skype.

Jak klikniesz na nik, np. mój kriswas, nad awatarem, wyświetli się Menu, gdzie masz m.in. Wyślij prywatną wiadomość(PM) do kriswas. A gdy kriswas zaloguje się na forum, to na ekranie "wyskoczy" mu komunikat, że w skrzynce ma nową wiadomość :-|
Dlaczego PM, a nie PW, jak kiki napisał, bo PM to z angielskiego, Private Message (Prywatna Wiadomość)
 
Ostatnia edycja:

kazik74

New member
Panowie dajcie sobie na wstrzymanie, bo ta dyskusja faktycznie staje się mało merytoryczna.
Sam być może napisałem jedno, dwa zdania za dużo, bo to wątek Philipsa a nie dylematów związanych z zakupem telewizora w ogóle. Wystraczyło podzielić się tylko informacją jaką otrzymałem z infolinii Philipsa i tyle. A tak to od razu dostałem kontrę Kriswasa. Mówi się trudno, muszę z tym jakoś żyć :-D:-D:-D. Żebym miał tylko takie problemy, to życie byłoby piękne.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Panowie dajcie sobie na wstrzymanie, bo ta dyskusja faktycznie staje się mało merytoryczna.
Sam być może napisałem jedno, dwa zdania za dużo, bo to wątek Philipsa a nie dylematów związanych z zakupem telewizora w ogóle. Wystraczyło podzielić się tylko informacją jaką otrzymałem z infolinii Philipsa i tyle. A tak to od razu dostałem kontrę Kriswasa. Mówi się trudno, muszę z tym jakoś żyć :-D:-D:-D. Żebym miał tylko takie problemy, to życie byłoby piękne.

No bez przesady, dlaczego od razu wszystko bierzesz tak na serio ;) Ja chciałbym tylko, aby userów na forum było jak najwięcej!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybal czy moze juz kontaktowales siez tym specjalista z philipsa cos moze madrego powiedzial ci na dolegliwosci twojego tv?
Lolek
 

szybal

Banned
Panowie po aktualizacji oprogramowania dzięki Kikiemu tv działa o niebo lepiej porawilo się wszystko łącznie z odtwarzaniem filmów z USB,smart śmiga aż miło,przy Skype raz się wyłączył ale po 3 sekundach sam doszedł do siebie,jak na ta chwilę nic złego się nie zaobserwowałem .:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam tez czasem slucham tej Pani :) to jak juz te zmiany zrobisz to napisz czy cos to dalo w stosunku do tych zawiezen tv . A ambilight faktycznie chyba lepiej swieci deko jak ten z tamtego roku albo zdjecie robi takie wrazenie :)
Lolek
 

largoon

New member
To bardzo dobra wiadomość Szybal. Mam nadzieję, że najgorsze za Tobą i w spokoju będziesz mógł się cieszyć swoim nowym nabytkiem:-D Tym bardziej, że ten tv wraz z nowym Ambi faktycznie przyciąga uwagę.

Napisz proszę czy menu główne przyspieszyło dzięki aktualizacji czy jednak nie odczułeś żadnej różnicy? Czy wrzucałeś jakieś Divix`y z pena? Jak z polskimi napisami? Czy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wyświetlane są prawidłowo [cały ekran]? Jak szybko czyta kolejne zdjęcia? Jak możesz, to potestuj go trochę w związku z powyższymi punktami po aktualizacji.

Czy korzystasz z Wi-fi? Jak ze stabilnością połączenia?

Dzięki:)
 

szybal

Banned
To bardzo dobra wiadomość Szybal. Mam nadzieję, że najgorsze za Tobą i w spokoju będziesz mógł się cieszyć swoim nowym nabytkiem:-D Tym bardziej, że ten tv wraz z nowym Ambi faktycznie przyciąga uwagę.

Napisz proszę czy menu główne przyspieszyło dzięki aktualizacji czy jednak nie odczułeś żadnej różnicy? Czy wrzucałeś jakieś Divix`y z pena? Jak z polskimi napisami? Czy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wyświetlane są prawidłowo [cały ekran]? Jak szybko czyta kolejne zdjęcia? Jak możesz, to potestuj go trochę w związku z powyższymi punktami po aktualizacji.

Czy korzystasz z Wi-fi? Jak ze stabilnością połączenia?

Dzięki:)
Wifi bardzo dobrze działa od początku,mam podłączony dysk 1T divix te które ja mam chodzą z napisami a przynajmniej większość,menu ekranowe chodzi szybko,a zdjęcia sprawdzę wieczorem.
 

szybal

Banned
Moja radość była przedwczesna skończyły się stare problemy zaczęły nowe teraz tv wyłącza się w różnych odstępach czasu raz po 20 minutach ,czasem po godzinie to trwa parę sekund potem sam dochodzi do siebie,odczekam parę dni i porozumie się z serwisem może coś ciekawego zaproponują.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja miałem z 9705 taki problem, wyłączał się i włączał w różnych odstępach czasu, takich jakie podałeś. Fachowcy stwierdzili że to zimne luty. Coś widać że philipsy pomimo dobrego obrazu mają problem z trwałością, miałem 3 tv tej firmy z czego 2 płatały figle, to chyba nie zbieg okoliczności.
 

przemo77

New member
Ja mam dokladnie tak samo w Sharpie LC-20S4E. Co prawda TV ma juz 6 lat, ale liczylem na to ze z 10 lat przynajmniej pochodzi. Za pol roku bede kupowal TV 55' na nowe mieszkanie i raczej, po tych przygodach nie bedzie to juz Sharp. Z tego co tu piszecie widze ze seria 7 i 8 Philipsa tez odpadnie z placu boju, tak wiec ostal sie tylko Sony 55HX850 i Toska 55YL863.
 

szybal

Banned
Ja miałem z 9705 taki problem, wyłączał się i włączał w różnych odstępach czasu, takich jakie podałeś. Fachowcy stwierdzili że to zimne luty. Coś widać że philipsy pomimo dobrego obrazu mają problem z trwałością, miałem 3 tv tej firmy z czego 2 płatały figle, to chyba nie zbieg okoliczności.
Zimne luty ok ,i co zrobili z tym fantem w twoim przypadku?,mi się ten tv naprawdę bardzo podoba i teraz jest już duża poprawa wiem że ten soft ,który teraz mam nie jest finalny ma być jeszcze jeden ostateczny mam nadzieje że to nie zimne luty cokolwiek to jest tylko nadal coś z softem.
 

szybal

Banned
Wiecie co najgorsze jest to że wydałem ponad 8 koła i od lutego mam same problemy jak nie 9706 to z 8007 ,absolutnie nie mam pretensji do serwisu jak na razie działają profesjonalnie zobaczymy co zaproponują z tym wyłączaniem fakt nie jest to takie upierdliwe jak zawieszanie ale i tak wkurza.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybal sluchaj a jest szansa zeby ci oddali za ten tv jakies sensowne pieniadze, bo mozesz zrobic dwojako, raz poczekac i kupic drugi egz. tego samego modelu i zobaczyc czy kolejne tez tak sie beda sypac czy to tylko twoj taki feralny ..... choc jesli ktos pisal o zimnych lutach to faktycznie nie jest to fajne zeby w takich tv cos takiego bylo, chyba ze to nagminne jest stosowane teraz w elektronice, ale to niech sie wypowiedza elektronicy ... A druga sprawa to moze daruj sobie philipsa i ten ambilight bo zdrowie wazniejsze jest, a mozesz go troszke stracic jak jeszcze troszke powojujesz z tym swoim tv. Ambilight nie jest tego wart, np panasonic wt 50 nie bedzie duzo gorszy o ile w wogole jest gorszy czy tez np sony hx 850 ale to twoje pieniadze i twoje zdrowie tylko co teraz bedziesz czekal na kolejny soft???? Nie mniej jednak zycze powodzenia.
Lolek
 
Do góry