Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

Musio1968

Member
Bez reklam
Kolego karton wysłałem tobie zdjęcia zawieszonego 8007,pusty smart tv,obraz po włączeniu napis zielony zamiast biały i najgorsze stadium po ,którym mysz wyłączyc tv z kontaktu jak możesz to wrzuć te fotki na forum,ja pisze z Smartphone i nie zabardzo wiem jak.

Ja też czekam na Twoje zdjecia i pomimo Twojej obietnicy nadal nic nie otrzymałem !:x
 

kubekpl

New member
Kolego Szybal mnie jedno martwi, wedlug ciebie jak oceniasz odbicie swiatla od matrycy u mnie TV bedzie w bardzo naslonecznionym pokoju (2 duze okna +okno balkonowe.

Z gory dziekuje.
Pozdro
 

kriswas

Member
Bez reklam
Co by nie powiedzieć, to nawet po tych kilku fotkach szybala widać, że ten Philips jest ... zajefajny :D
No i trochę lustra ma, nie da się ukryć.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Kolego Szybal mnie jedno martwi, wedlug ciebie jak oceniasz odbicie swiatla od matrycy u mnie TV bedzie w bardzo naslonecznionym pokoju (2 duze okna +okno balkonowe.

Z gory dziekuje.
Pozdro
Wyłączony może robić za lustro,wlaczony jak oglądasz na wprost odbicie jest minimalne pod kątem już widoczne.Ja też mam słońce po południu ale przeważnie oglądam siedząc na wprost więc mi to nie przeszkadza.
 

kubekpl

New member
Nie no jak dla mnie SD gitara !!! No i ten Ambilight daje rade. Pytalem o odbicia bo kumpel ma samsunga D6500 (jak sie nie myle ) mialem go chwilke u siebie no i tam matryca byla bardzo blyszczaca nawet jak tv chodzil.

Nadal nie moge pojac czemu producenci sie uparli i nie produkuja matryc matowych .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po zdjeciach widac ze az takiego odbicia to nie ma, wiadomo ze to nie plazma panasa czy philips serii 9 ale wszystko jest cos za cos.... zreszta kolega pisze ze siedzac na wprost jest to malo odczuwalne wiec nie jest to jakis problem dla wielu uzytkownikow. A propo kolega co pisal o pokoju to moj serdeczny kolega ma pokoj z trzema duzymi oknami balkownowymi plus tv stoi na kolejnych dwoch juz normalnych oknach i ma sonika 920 i naprawde tv swieci swietnie jak dla mnie , wiec mysle ze ten philips czy jakis jego konkurent typu panasonic wt50 rowniez w takich warunkach sie spisza. A z kolei inny kolega ma troszke mniejsze okna jak ten co ma soniaka i ma plazme panasa vt 30 i ten prawie caly czas ma okna pozaslaniane wiec kazdy moze cos wybrac co na czym komu zalezy. Takie jest moje zdanie. Ale moge sie mylic w koncu jestem typowym "Kowalskim"Wiem natomiast jedno ze np moja zona nie pojdzie na to zeby przez powiedzmy 9 miesiecy okna byly pozaslaniane bo tez trzeba sie z nia liczyc bo to nie tv jest najwazniejszy w domu tylko rodzina . Dlatego moj wybor padl na leda choc kolory i sam obraz uwazam ze jest najladniejszy i najbardziej naturalny w panasoniku vt 50 na chwile obecna.Ale nei mozna miec wszytskiego :)
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A propo czemu nie produkuja matowych matryc to kiedys czytalem w jakiejs gazecie ze tv z szyba lepiej sie sprzedaja ( ludziom bardziej sie to podoba) i z tego co wyczytalem maja lepsza czern ale o tym to juz kolega Kiki moze cos wiecej powiedziec bo jest fachowcem w tym temacie a ja tylko tyle wiem co wyczytam. Poza tym pan z SC rowniez powiedzial ze sony na szybe sie przerodzilo bo wlasnie ona daje lepsza czern i kontrast ale to mowie Kiki moze potwierdzic lub zaprzeczyc - co pewnie uczyni :) Pozdrawiam
Lolek
 

szybal

Banned
Tak czy siak moim skromnym zdaniem 8007 jest najbardziej udanym tv Philips jaki mialem pod każdym względem,naprawdę nie za bardzo jest o co się przyczepić,po za jednym gniazda USB itp. umieszczone po lewej stronie tak zwane boczne umieszczono zbyt głęboko po powieszeniu podłączenie dodatkowo czegokolwiek jest bardzo utrudnione,ale to jest jedyne co dla mnie osobiście jest utrudnieniem.Reszta same plusy czym dłużej go mam tym bardziej jestem zadowolony.:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A wczesniej to nie dawal rady ????? wydaje mi sie ze zawsze dawal rade .... a nie dopiero teraz ze daje rade,,, teraz jest poprostu lepiej to wkomponowane w tv i wiecej mozliwosci jest .
Lolek
 

szybal

Banned
A wczesniej to nie dawal rady ????? wydaje mi sie ze zawsze dawal rade .... a nie dopiero teraz ze daje rade,,, teraz jest poprostu lepiej to wkomponowane w tv i wiecej mozliwosci jest .
Lolek
Możliwości tyle samo ale ukrycie w wąskiej obudowie ambilajta cieszy oko naprawdę duże brawa dla Philipsa.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Przeglądając niemieckie forum "hi-fi-forum.de , wątek "Wszystko o Philips 8007 (model 2012 r.)
na 20 stron ,( ja zacząłem przeglądać od 15 strony tego wątku) natrafiłem na pierwsze opinie
niemieckich użytkowników o telewizorach firmy Philips z tej serii wielkości 46" i 55".(nie natrafiłem
na użytkowników wielkości 40" , choć ta wielkość jest też dostępna na rynku niemieckim)
Opinie są podzielone , od entuzjastycznych do krytycznych. Panuje jednak przeświadczenie ,że
telewizory tej serii zostały zaoferowane kupującym z niedopracowanym oprogramowaniem , co
bardzo wzburzyło niektórych entuzjastów dobrego obrazu. Co prawda firma Philips tłumaczy to
"chorobą wieku dziecięcego" , ale to w niczym nie tłumaczy , że tak drogie telewizory nie zostały
poddane rzetelnej kontroli w fabryce na Węgrzech. Ma ukazać się aktualizacja oprogramowania ,
która powinna poprawić błędy zaistniałe w pierwotnej aktualizacji.(mówi się o 13 lipca ???)
@szybal
Na stronie 18 tego wątku użytkownik niemiecki o nicku : Zeppelin 9901 napisał o podobnych
błędach o jakich Ty napisałeś.( np.zielone logo Philips zamiast białego)
Także nie martw się , nie jesteś odosobniony w tej materii)

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Witam,

Przeglądając niemieckie forum "hi-fi-forum.de , wątek "Wszystko o Philips 8007 (model 2012 r.)
na 20 stron ,( ja zacząłem przeglądać od 15 strony tego wątku) natrafiłem na pierwsze opinie
niemieckich użytkowników o telewizorach firmy Philips z tej serii wielkości 46" i 55".(nie natrafiłem
na użytkowników wielkości 40" , choć ta wielkość jest też dostępna na rynku niemieckim)
Opinie są podzielone , od entuzjastycznych do krytycznych. Panuje jednak przeświadczenie ,że
telewizory tej serii zostały zaoferowane kupującym z niedopracowanym oprogramowaniem , co
bardzo wzburzyło niektórych entuzjastów dobrego obrazu. Co prawda firma Philips tłumaczy to
"chorobą wieku dziecięcego" , ale to w niczym nie tłumaczy , że tak drogie telewizory nie zostały
poddane rzetelnej kontroli w fabryce na Węgrzech. Ma ukazać się aktualizacja oprogramowania ,
która powinna poprawić błędy zaistniałe w pierwotnej aktualizacji.(mówi się o 13 lipca ???)
@szybal
Na stronie 18 tego wątku użytkownik niemiecki o nicku : Zeppelin 9901 napisał o podobnych
błędach o jakich Ty napisałeś.( np.zielone logo Philips zamiast białego)
Także nie martw się , nie jesteś odosobniony w tej materii)

Pozdrawiam,
accu
:kom:
Uf całe szczęście że nie tylko ja mam ten problem,dzięki za info.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kontrola akurat była. Był inny problem.
Czy wprowadzić już bo telewizor ogólnie extra i dopracować softem problem czy czekać.
Wybrano pierwszą wersję na zachodzie.
W Polsce drugą wersję bo telewizorów tych nie ma w sprzedaży, czekają na soft.
Szybal jest wyjątkiem bo dostał na wymianę.
Ale problem na dniach będzie rozwiązany.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

O jakiej kontroli mówimy?(chyba tylko powierzchownej) To
dlaczego jedne egzemplarze są sprawne , a drugie nie .Na firmę powinna być nałożona kara , to by nie
stosowała takich praktyk względem kupujących. Nie powinna nie w pełni sprawnego sprzętu wypuszczać na rynek konsumencki i nic jej nie tłumaczy.O tym niemieccy użytkownicy całkowicie słusznie piszą i ja taki sam pogląd reprezentuję.
To wybrana wersja którą przyjęto jest nie do zaakceptowania przez nabywcę !!!!!



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Popieram kolege Accu i zgadzam sie w 100% z Toba i dla tego dla mnie zawsze bedziesz gosc bo pomimo ze masz philipsa potrafisz napisac czasem to co piszesz, nawet jesli nie jest to mile dla philipsa. A nie jak co niektorzy ktorzy jak juz maja cos z danej firmy to chocby sie psulo 5 razy to i tak bedzie najlepsze - bzdura kompletna jak to niektorzy mowia ze Polak zawsze chwali swoje i basta. Kara powinna byc bez wzgledu na wszystko jesli philips nie potrafi o kilka miesiecy i tak pozniej wyprodukowac kompletnego tv w stopsunku do konkurencji to moze czas sie zastanowic nad tym czy w wogole powinni sie tym zajmowac ???? Bo to co spotkalo kolego Szabela to cos co w zyciu nie powinno sie chlopakowi przydazyc mial jeden tv do bani, dostal drugi tv rowniez jest do bani ( bo tv powinien byc sprawny w 100%, a nie ze tylko obraz jest ok, a ze oprogramowanie jest do kitu to spoko mozna poczekac cos sie poprawi ) i wniosek taki ze ma sie cieszyc bo bedzie oprogramowanie za jakis czas ktore to poprawi malo tego mial topowy model dali mu polke nizsza same plusy. A chce tylko nadmienic ze kiedys na infolinii zapewniali ze jesli tv topowy sie popsuje to dostaje sie jakby co rowniez topowy tv w danym roku chyba ze 9706 jest dokladnie taki sam jak nowa seria 8 co by jednak nie swiadczylo dobrze o 9706 bo to jakby nie patrzec full led. To jest niepojetne ze wiedzac o tym ze oprogramowanie jest niedopracowane wypuszcza sie na rynek jeszcze do tego na rynek zachodni gdzie Niemiec kazde euro jak wydaje to sie zastanawia 2 razy - taka ich natura i oczekuja od wyrobu zeby bylo tyle warte ile zaplacili. Teraz Kiki piszesz ze europa wschodnia drugi wariant ma czyli czeka na poprawiony soft,kolego przeciez napisales ze te tv sa juz w magazynach wiec ja mysle ze tak na 60% te tv ktore sa juz w magazynach rowniez maja oprogramowanie do kitu.... a przynajmneij czesc bo z tego co Accu pisze tak jakby czesc ludzi w Niemczech miala dobre tv to juz w wogole niewiadomo o co chodzi....
Kolego Szybal mozna zamowic profesjonalna kalibracje znam dwie firmy zajmujace sie takowa kalibracja i zajmuja sie wszystkim od kina domowego po wlasnie tv. Kwestia taka z ktorej czesci Polski jestes... bo przyjazd sie dolicza do ceny. I konczac znowu zeby ktos nie zarzucil ze marudze tylko pisze prawde taka jaka tez niektorzy inni ludzie widza, a inni niektorzy znowu zawsze ubarwiaja i zawsze maja wytlumaczenie ze czarne to biale. I naprawde w sumei fajne sa tv philipsa ale to co wyprawia ta firma to nie wiem czy czesc tych pracownikow wyzszej kadry nie powinno do samsunga przejechac sie i pouczyc sie jak sie prowadzi dzial telewizyjny. Kolego Accu jestem z toba bo jestes jak zawsze pisalem czlowiek orkiestra.:)
Lolek
 

szybal

Banned
Popieram kolege Accu i zgadzam sie w 100% z Toba i dla tego dla mnie zawsze bedziesz gosc bo pomimo ze masz philipsa potrafisz napisac czasem to co piszesz, nawet jesli nie jest to mile dla philipsa. A nie jak co niektorzy ktorzy jak juz maja cos z danej firmy to chocby sie psulo 5 razy to i tak bedzie najlepsze - bzdura kompletna jak to niektorzy mowia ze Polak zawsze chwali swoje i basta. Kara powinna byc bez wzgledu na wszystko jesli philips nie potrafi o kilka miesiecy i tak pozniej wyprodukowac kompletnego tv w stopsunku do konkurencji to moze czas sie zastanowic nad tym czy w wogole powinni sie tym zajmowac ???? Bo to co spotkalo kolego Szabela to cos co w zyciu nie powinno sie chlopakowi przydazyc mial jeden tv do bani, dostal drugi tv rowniez jest do bani ( bo tv powinien byc sprawny w 100%, a nie ze tylko obraz jest ok, a ze oprogramowanie jest do kitu to spoko mozna poczekac cos sie poprawi ) i wniosek taki ze ma sie cieszyc bo bedzie oprogramowanie za jakis czas ktore to poprawi malo tego mial topowy model dali mu polke nizsza same plusy. A chce tylko nadmienic ze kiedys na infolinii zapewniali ze jesli tv topowy sie popsuje to dostaje sie jakby co rowniez topowy tv w danym roku chyba ze 9706 jest dokladnie taki sam jak nowa seria 8 co by jednak nie swiadczylo dobrze o 9706 bo to jakby nie patrzec full led. To jest niepojetne ze wiedzac o tym ze oprogramowanie jest niedopracowane wypuszcza sie na rynek jeszcze do tego na rynek zachodni gdzie Niemiec kazde euro jak wydaje to sie zastanawia 2 razy - taka ich natura i oczekuja od wyrobu zeby bylo tyle warte ile zaplacili. Teraz Kiki piszesz ze europa wschodnia drugi wariant ma czyli czeka na poprawiony soft,kolego przeciez napisales ze te tv sa juz w magazynach wiec ja mysle ze tak na 60% te tv ktore sa juz w magazynach rowniez maja oprogramowanie do kitu.... a przynajmneij czesc bo z tego co Accu pisze tak jakby czesc ludzi w Niemczech miala dobre tv to juz w wogole niewiadomo o co chodzi....
Kolego Szybal mozna zamowic profesjonalna kalibracje znam dwie firmy zajmujace sie takowa kalibracja i zajmuja sie wszystkim od kina domowego po wlasnie tv. Kwestia taka z ktorej czesci Polski jestes... bo przyjazd sie dolicza do ceny. I konczac znowu zeby ktos nie zarzucil ze marudze tylko pisze prawde taka jaka tez niektorzy inni ludzie widza, a inni niektorzy znowu zawsze ubarwiaja i zawsze maja wytlumaczenie ze czarne to biale. I naprawde w sumei fajne sa tv philipsa ale to co wyprawia ta firma to nie wiem czy czesc tych pracownikow wyzszej kadry nie powinno do samsunga przejechac sie i pouczyc sie jak sie prowadzi dzial telewizyjny. Kolego Accu jestem z toba bo jestes jak zawsze pisalem czlowiek orkiestra.:)
Lolek
Mieszkam w Gdyni,wcale nie uważam że Philips jest najlepszy kupuję Philipsa bo jestem fanem ambilajt,też mi się to nie podoba że nowy model się wiesza ale w porównaniu do 9706 jak dla mnie i tak jest bardziej dopracowany i nowoczesny.
 
Do góry