Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor który przetestowałem był bardzo dobry i nie bardzo rozumiem wywodu że wszystko jest do bani.
Telewizory Philipsa w Polsce wejdą z prawidłowym softem, więc płakaniem nad rozlanym mlekiem jest chyba za wczesne.
Ludzie muszą się zgłaszać z samochodami które mają dziecięcą chorobę i kosztują 10 razy tyle i są bardzo zadowoleni.
Kupiłem Golfa w którym drżał pedał i to była wada fabryczna , ale samochód był rewelacyjny , a wada została usunięta w trakcie użytkowania.
Czy to oznacza, że te samochody było na złom ???

W Polsce nie ma tego problemu. telewizory czekają na soft który rozwiąże problem. I szybal będzie też super zadowolony.
 

accu

New member
Bez reklam
Telewizor który przetestowałem był bardzo dobry i nie bardzo rozumiem wywodu że wszystko jest do bani.
Telewizory Philipsa w Polsce wejdą z prawidłowym softem, więc płakaniem nad rozlanym mlekiem jest chyba za wczesne.
Ludzie muszą się zgłaszać z samochodami które mają dziecięcą chorobę i kosztują 10 razy tyle i są bardzo zadowoleni.
Kupiłem Golfa w którym drżał pedał i to była wada fabryczna , ale samochód był rewelacyjny , a wada została usunięta w trakcie użytkowania.
Czy to oznacza, że te samochody było na złom ???

W Polsce nie ma tego problemu. telewizory czekają na soft który rozwiąże problem. I szybal będzie też super zadowolony.

Witam,
Proszę wybaczyć ,Kiki ,ale takie tłumaczenie o VV Golfie ma się nijak do przykrej rzeczywistości.
Wydaje się ,że test dotyczył telewizora firmy Philips z serii 7007 a nie 8007.
To jest wątek o telewizorach firmy Philips z serii 8007.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kubekpl

New member
Kolego Szybal kolejne pytanie, na forum Francuskim ludzie ktorzy maja albo widzieli tv na wystawach narzekaja na wysokoa temperature TV poczas pracy czy ty tez stwierdziles takie zjawisko?
 

szybal

Banned
Kolego Szybal kolejne pytanie, na forum Francuskim ludzie ktorzy maja albo widzieli tv na wystawach narzekaja na wysokoa temperature TV poczas pracy czy ty tez stwierdziles takie zjawisko?
Tak to prawda to może być problem krajach takich jak Francja gdzie jest bardzo ciepło na okrągło,z tego co pamiętam u nas były faktycznie dwa ciepłe dni i tv się mocno nagrzewal.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam na drugi raz bede zapisywal to co pisze i jak wykasuje ktos komu nie lezy pisanie o philipsie o pewnych aspektach zle to bede po kilka razy wklejal te same wypowiedzi. Jest demokracja i kazdy moze pisac co sie podoba i nie powinno to byc usuwane- pytanie kto to usunal ????? lub na czyj wniosek ???? :)
Lolek
ps i kiedys tez zostal chyba skasowany jeden post gdzie tez bylo pisane o philipsie nie najlepiej .... tylko akurat kolega szybal zacytowal ten post i pozostal ale oryginalu nie ma czyli moze ktos cos specjalnie robi - komisja sledcza musi byc powolana :) i co dziwnne to tylko na forum philipsa sie dzieje :) I kikiego post z mazda chyba tez zaginal w akcji .....
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Witam na drugi raz bede zapisywal to co pisze i jak wykasuje ktos komu nie lezy pisanie o philipsie o pewnych aspektach zle to bede po kilka razy wklejal te same wypowiedzi. Jest demokracja i kazdy moze pisac co sie podoba i nie powinno to byc usuwane- pytanie kto to usunal ????? lub na czyj wniosek ???? :)
Lolek
ps i kiedys tez zostal chyba skasowany jeden post gdzie tez bylo pisane o philipsie nie najlepiej .... tylko akurat kolega szybal zacytowal ten post i pozostal ale oryginalu nie ma czyli moze ktos cos specjalnie robi - komisja sledcza musi byc powolana :) i co dziwnne to tylko na forum philipsa sie dzieje :) I kikiego post z mazda chyba tez zaginal w akcji .....
Komisja śledcza,może zejdziemy do podziemia od dzisiaj jestem Szklarz.
 

largoon

New member
Szybal czy w modelu 8007 jest dostępny PIP oraz opcja podobna do opisanej przez Kikiego przy okazji recenzji Samsunga ES7000 - "historia ostatnio przeglądanych kanałów/aplikacji"?
 

kazik74

New member
Dla ożywienia dyskuji powiem Wam, że dzwoniłem dzisiaj na infolinię Philipsa i uzyskałem informację, że modele 7007 i 8007 będą dostępne w sklepach prawdopodobnie dopiero w drugiej połowie sierpnia. Szkoda, że tak długo trzeba będzie czekać. Tym bardzej, że jak to zwykle dla nowości cena będzie z kosmosu i zanim spadnie kilka miesięcy minie. A to już będzie koniec roku.
Zaczynam więc poważnie zastanawiać się nad plazmą Panasonica St50, choć muszę to jeszcze dokładnie przemyśleć i przeanalizować. Philips strasznie mnie kusi zwłaszcza po teście Kikiego, bo LED z płynnością i czernią porównywalną do plazmy to coś na co czekałem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam czyli nic nowego ci nei pwoiedzieli bo ja na innym forum o 7007 pisalem ze powiedzieli mi ze dostepnosc bedzietez w okolicach drugije polowy sierpnia a duze prawdopodobienstwo poczatek wrzesnia cos w tym stylu. Tylko ze to zawsze trzeba brac poprawke w jedna jak i w druga strone. A propo czekania to jak juz tyle czekales to juz mzoe warto poczekac ten miesiac tyle ze wiadomo ceny beda niezle na poczatek.
Lolek
 

szybal

Banned
Szybal czy w modelu 8007 jest dostępny PIP oraz opcja podobna do opisanej przez Kikiego przy okazji recenzji Samsunga ES7000 - "historia ostatnio przeglądanych kanałów/aplikacji"?
Nic mi o tym nie wiadomo ,pip obraz w obrazie ja myślę że nie ma a przynajmniej nie natrafiłem na taką funkcje ale Kiki może wie coś na ten temat.
 

szybal

Banned
Właśnie od 30 minut próbuje go włączyć że pomalu mi już nerw puszcza jak po tym nowym sofcie będzie to samo to niech go zabierają,sprawdzałem czy jest nowe oprogramowanie i się tak zwiesil że nic nie pomagało robi się coraz ciekawiej:(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzisz kolego tak mi jest ciebie zal pomimo ze cie nie znam ani nie jestes moim jakims kuplem :) to poprostu wiem jak ja bym sie czul ze po jednym wspnialym tv dostalbym drugi tv ktory to obraz jest ok ale to ze sie zawiesza to maly pryszcz, masz sie cieszyc bo w koncu bedzie nowy soft tylko pytanie czy tez tak bedzie jak mialy byc juz nowe modele w sklepach .... to bedziesz pan zadowolniony. Poprostu jedna wielka granda i zebym nie wiem co to w zyciu nie bede mowil ze cos takiego to jest spoko w w koncu raz na jakis czas tv gra wiec nie jest do wywalenia... Kolego duzo cierpliwosci zycze i mam nadzieje ze w koncu wyjdzie ten soft to tv bedziesz mial taki na jaki zaslugujesz. Pytanie teraz czy to jest na temat czy znowu za bardzo obrazilem philipsa i zostanie usuniety post :) ?????
Lolek
ps czyli tak naprawde ze gdybys sie nim bawil caly czas plus skype plus smart to tv mialbys tylko z nazwy bo ciagle by sie zawieszal bo tak ci sie robi kiedy zaczynasz sie nim wiecej bawic....
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz kontakt do specjalisty z Philipsa.
A z jakiego sygnału Ci się zawiesza?

Model 8007 sprawdzę jak wjedzie na testy.
Na razie sprawdzałem 7007 i było wszystko dobrze.
 

largoon

New member
W Redcoon Philips 46pfl8007k był za 6999 PLN (stan na 2012-07-11). Obecnie mają go w magazynie w cenie 7555 PLN (chyba, że to jakaś ściema). Gdyby pierwszą cenę zaproponowali w ogólnodostępnych sieciach sklepów ze sprzętem rtv to byłoby ciekawie.:)
 
Do góry