Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam, dziekuje za odpowiedz i wiadomo ze kazda technologia ma swoje wady a my mozemy sobie wybrac taka lub inna, wazne jest tylko zeby moc to fizycznie sprawdzic i moc porownac kilka modeli interesujacych a nie zawsze jest to mozliwe , niestety.... Ale bardzo jestem ciekaw jak bedzie gral wlasnie 8007 wzgledem panasonica dt 50 czy tez wt 50 ktore to dzisiaj mialem mozliwosc pobawienia sie nimi, a ktore mi osobiscie bardzo sie podobaly.. Pozdrawiam.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
sam chwile zastanawialem sie nad 55 8007 (moj 9706 wzialby moj kolega za 1500€) ale obraz faktycznie jest lepszy w 9706.
Smart-tv nie uzywam, pilot nie jest taki zly a na Amblilight nie narzekam...
wiec zostaje przy swoim :p
Co do pilota to rzecz gustu,ale jeżeli powiesiłes 9706 blisko ściany pod niewielkim kątem np. u mnie było widać cień od złączenia ambilajta i obudowy trudno to opisać faktycznie nie każdemu musi to przeszkadzać ja to widziałem tak jak szare smugi na jasnym tle.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja raczej w każdej technologii szukam zalet.
To jest jak z pesymistą i optymistą - jeden widzi że jest już pół pustej szklanki a drugi że jeszcze jest pół pełnej szklanki wody.
 

kazik74

New member
Może nikt nie pisze, ale wielu śledzi ten wątek. A pisać nie ma o czym, bo poza tobą kolego Szybal - jedynym chyba w Polsce szczęśliwym posiadaczem tego modelu - nikt inny go nie ma.
Nie można tego modelu dotknąć, nie można go pooglądać, nie można wreszcie nacieszyć się jego jakością w domowym zaciszu. To o czym tu pisać? Po forum chodzą sprzeczne informacje odnośnie terminów pojawienia się modeli 7007 i 8007 w sklepach. Kiki pisał, że w magazynach mają być od bodajże 07.07 a w sklepach 2-3 tygodnie później. Wypada mu zaufać i odczekać jeszcze te kilkanaście dni.
 

largoon

New member
Temat pad nikt już tu nie pisze:(

Temat ruszy z kopyta jak w końcu będziemy mogli osobiście położyć łapki na tej "piękności". Kiki wystawił wysoką ocenę modelowi serii 7007. To krzepi i napawa optymizmem. Szkoda jedynie, że jeszcze trzeba trochę poczekać, aż Phil zasili polskie półki. Dziś na czacie Phila otrzymałem info, że są rozwożone to tu to tam, więc kiedyś zapewne je ujrzymy. Przemiły człowiek optymistycznie zaakcentował, że to może być jednak kwestia tygodni...

Z innej beczki - napisz Szybal jak tam twoje odczucia. Tv wrócił do pełni życia czy jednak w grę wchodzi tylko serwis? Korzystasz z najnowszej aktualizacji?

Zaglądałeś w usługi Smart TV? Coś ciekawego przykuło twoją uwagę?

Na razie jesteś jedyną osobą, która może sobie pozwolić już na jakieś głębsze przemyślenia. Napisz może jak funkcjonuje menu - działa sprawnie, czy jest wygodne? Może trafiłeś na jakieś opcje przydatne w codziennym użytkowaniu, a których nie widziałeś w innych telewizorach.
 

szybal

Banned
Temat ruszy z kopyta jak w końcu będziemy mogli osobiście położyć łapki na tej "piękności". Kiki wystawił wysoką ocenę modelowi serii 7007. To krzepi i napawa optymizmem. Szkoda jedynie, że jeszcze trzeba trochę poczekać, aż Phil zasili polskie półki. Dziś na czacie Phila otrzymałem info, że są rozwożone to tu to tam, więc kiedyś zapewne je ujrzymy. Przemiły człowiek optymistycznie zaakcentował, że to może być jednak kwestia tygodni...

Z innej beczki - napisz Szybal jak tam twoje odczucia. Tv wrócił do pełni życia czy jednak w grę wchodzi tylko serwis? Korzystasz z najnowszej aktualizacji?

Zaglądałeś w usługi Smart TV? Coś ciekawego przykuło twoją uwagę?

Na razie jesteś jedyną osobą, która może sobie pozwolić już na jakieś głębsze przemyślenia. Napisz może jak funkcjonuje menu - działa sprawnie, czy jest wygodne? Może trafiłeś na jakieś opcje przydatne w codziennym użytkowaniu, a których nie widziałeś w innych telewizorach.
Nadal się wiesza szczególnie po korzystaniu z Skype czasem nie chce się włączyć.Czekam na pierwszą dostępna aktualizacje jak nic się nie zmieni pozostanie serwis, smart tv chodzi szybko ale też czasem wariuje raz jest a czasami nie ma nic.
 

szybal

Banned
Kolego karton wysłałem tobie zdjęcia zawieszonego 8007,pusty smart tv,obraz po włączeniu napis zielony zamiast biały i najgorsze stadium po ,którym mysz wyłączyc tv z kontaktu jak możesz to wrzuć te fotki na forum,ja pisze z Smartphone i nie zabardzo wiem jak.
 

szybal

Banned
Kolego karton wysłałem tobie zdjęcia zawieszonego 8007,pusty smart tv,obraz po włączeniu napis zielony zamiast biały i najgorsze stadium po ,którym mysz wyłączyc tv z kontaktu jak możesz to wrzuć te fotki na forum,ja pisze z Smartphone i nie zabardzo wiem jak.
Przepraszam oczywiście Largoon!
 

accu

New member
Bez reklam
W smart tv dzięki wskazówką Kiki znalazłem różne aplikacje można wybrać kraj jak i czego się szuka ciekawe jak dla mnie są radiowe oraz zwiastuny filmowe niestety większość obcojęzycznych.

Witam,
Masz przecież elektroniczną instrukcję obsługi telewizora w jego menu głównym , która
jest szczegółowa i przejrzysta , więc korzystaj z niej.(lub pdf ściągnij ze strony oficjalnej internetowej firmy Philips i sobie wydrukuj)

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Witam,
Masz przecież elektroniczną instrukcję obsługi telewizora w jego menu głównym , która
jest szczegółowa i przejrzysta , więc korzystaj z niej.(lub pdf ściągnij ze strony oficjalnej internetowej firmy Philips i sobie wydrukuj)

Pozdrawiam,
accu
:kom:
Nie wiem o co ci chodzi z ta instrukcja,bo mi chodziło o to że Philips ma w porównaniu np. do Samsunga ten smart tv bardzo biedny,nawet po przeszukaniu galeri aplikacji którą faktycznie przeoczyłem .
 

kriswas

Member
Bez reklam
Kolego karton wysłałem tobie zdjęcia zawieszonego 8007,pusty smart tv,obraz po włączeniu napis zielony zamiast biały i najgorsze stadium po ,którym mysz wyłączyc tv z kontaktu jak możesz to wrzuć te fotki na forum,ja pisze z Smartphone i nie zabardzo wiem jak.

Nie wiem jak ze smartfona, ale z kompa robi się to bardzo szybko:

* Jak już masz fotkę, którą chcesz umieścić w swoim wpisie, przechodzisz do pozycji poniżej pisanego postu Dodatkowe opcje , a następnie klikasz na Zarządzaj Załącznikami /foto 1 /



Następnie podajesz ścieżkę do swojej fotki, klikając na Przeglądaj / foto 2 /



, możesz wybrać foto z kompa, jak na zdjęciu / foto 3 /



lub z netu podając adres URL, jak ja to uczyniłem, a następnie klikasz Wgraj / foto 4 /



i po pojawieniu się ikonki wgranego zdjęcia / foto 5 /,



możesz zamknąć okno i zobaczyć efekt klikając Podgląd wiadomości / foto 6 /.



Sorki za to wymądrzanie się ;), ale widzę, że wielu ma z tym problem na forum, a w dobie właśnie smartfonów i telefonów z aparatami foto, pozwali to "unaocznić" problem czy argumentację. Pozdrawiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Nie wiem o co ci chodzi z ta instrukcja,bo mi chodziło o to że Philips ma w porównaniu np. do Samsunga ten smart tv bardzo biedny,nawet po przeszukaniu galeri aplikacji którą faktycznie przeoczyłem .

Witam,
Nie taki biedny, tylko trzeba sobie do już istniejących aplikacji doinstalować nowe aplikacje.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kriswas

Member
Bez reklam
Nie wiem o co ci chodzi z ta instrukcja,bo mi chodziło o to że Philips ma w porównaniu np. do Samsunga ten smart tv bardzo biedny,nawet po przeszukaniu galeri aplikacji którą faktycznie przeoczyłem .

Masz całkowitą rację nazywając "biedą" multimedialność TV marki Philips. Nikt tego nie ukrywa, że pod tym względem Philips odstaje i to bardzo. Z tego co mi wiadomo, to Philips przestrzega zasad poszanowania licencji i jeżeli czegoś nie wykupi to tego nie oferuje. Z firmami typu ta na M z softem , z ugryzionym jabłkiem i najprężniejszą na S ;-):D:bober:, różnie to bywa, bo kto podskoczy ...bogatemu. Pytanie retoryczne :x.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Witam,
Nie taki biedny, tylko trzeba sobie do już istniejących aplikacji doinstalować nowe aplikacje.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Szanowny kolego, to doinstalowanie powinieneś wziąć w cudzysłów, ponieważ przeważnie nie jest to operacja całkowicie legalna. Oczywiście z poziomu przeglądarki można wiele rzeczy zrobić, ale jeśli Philips nie ma czegoś w Aps Galerie, to znaczy, że nie oferuje tego w sposób całkowicie legalny. Wiem, że jest to chora sytuacja, ale póki co nie mamy na to wpływu i pozostają nam... półśrodki :p, niestety. Vide: IPLA w Philipsach poza promocją.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Problemy z 8007 ,pusty smart tv ,zielony Philips zamiast białego co oznacza że zaraz się zawiesi problem przy włączaniu i całkowite zawieszenie po którym pomaga tylko odłączenie z sieci na pare minut.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zgłoś się jak pisałem za kilka dni.
Będzie ten właściwy soft i będzie po kłopocie.
 
Do góry