Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

Lolek, co ty człowieku za bzdury piszesz, aż się tego czytać nie chce już normalnie. Wejde sobie na jakąkolwiek stronę sklepów rtv i philipsów jest tam co najmniej kilkanaście, tak samo w 3 znanych sieciach na rynku największych stacjonarnych sklepów. Normalnie zastanów się nie co i pochodź może sobie po sklepach w innych miastach zrób sobie taki test może przestaniesz wypisywać takie rzeczy.
No zdenerwowałem się :)

POzdrawiam :)
 

szybal

Banned
Panowie pomijając te katastroficzne wizję na temat Philipsa lolka,chce napisać że w modelu 8007 dzięki odchudzeniu obudowy oraz rewelacyjnemu pomysłowi z punktowym ambilajtem wieczorami ogląda się bosko ,zawsze mi osobiście przeszkadzało grube obramowanie matrycy w której był ambilajt teraz tego niema a mimo to świeci wyjątkowo dobrze.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Panowie pomijając te katastroficzne wizję na temat Philipsa lolka,chce napisać że w modelu 8007 dzięki odchudzeniu obudowy oraz rewelacyjnemu pomysłowi z punktowym ambilajtem wieczorami ogląda się bosko ,zawsze mi osobiście przeszkadzało grube obramowanie matrycy w której był ambilajt teraz tego niema a mimo to świeci wyjątkowo dobrze.

Jak już jesteś szczęśliwym właścicielem Philipsa 8007 to dodaj foty jak ten model działa na różnych kanałach a nie tylko HD ! Masz kablówkę czy satkę ? :-|
 

szybal

Banned
Jak już jesteś szczęśliwym właścicielem Philipsa 8007 to dodaj foty jak ten model działa na różnych kanałach a nie tylko HD ! Masz kablówkę czy satkę ? :-|
Mam kablówkę i tak naprawdę tylko kilka kanałów hd,jak dla mnie a jestem zwykłym użytkownikiem obraz na pozostałych kanałach po odpowiedniej regulacji ustawień,których jest sporo wygląda dobrze,jak już pisałem obraz w 9706 uderzał po oczach wysokim kontrastem i bogatymi kolorami w 8007 oprócz oczywiście znakomitej czerni obraz wydaje się być stonowany,oczywiście sa kanały,którym nic nie pomoże nawet najlepszy tv ,jak chcesz fotki z jakiś konkretnych kanałów to napisz jakie i poda jakie i swojego e maila to wysle
 

andrju75

New member
Mam kablówkę i tak naprawdę tylko kilka kanałów hd,jak dla mnie a jestem zwykłym użytkownikiem obraz na pozostałych kanałach po odpowiedniej regulacji ustawień,których jest sporo wygląda dobrze,jak już pisałem obraz w 9706 uderzał po oczach wysokim kontrastem i bogatymi kolorami w 8007 oprócz oczywiście znakomitej czerni obraz wydaje się być stonowany,oczywiście sa kanały,którym nic nie pomoże nawet najlepszy tv ,jak chcesz fotki z jakiś konkretnych kanałów to napisz jakie i poda jakie i swojego e maila to wysle
Wiatm.Byłeś posiadaczem 9706 teraz jesteś 8007.Jak byś miał porównać oba modele to jakościowo który jest lepszy - jakość wyświetlania obrazu SD(jego skalowanie i płynność) oraz jakość wykonania?Myślałem,że obecny model tzn.8007 zrównał się z zeszłorocznym modelem 9706,a najwyższa półka seria 9 ze swoimi modelami 9607 ,9707-będzie jeszcze bardziej wypasiona na ten rok.Pozdrawiam.
 

kubekpl

New member
Jedziecie po lolku ale chlopak ma troche racji prosze sobie wpisac naprzyklad na ceneo czy skapcu Philips 46PFL9706 potem ue46es8000 wiec z dostepnoscia lipa a model zeszloroczny. To ze Philips jesli chodzi o TV zszedl na psy kazdy wie zakup przez TP vision to potwierdzil. Fakt jest taki ze Philips od zawsze robil dobre TV nigy nie byly tanie ale czasy sie zmieniaja korea rzadzi i nawet taka firmy jak Sony obnizyla swoje ceny. Jesli chodzi o rynki mieszkalem kupe lat w Francji tam srednio sie zarabia 1800 euro i prosze mi uwiezyc ze tam tez sie bardzo zwraca uwage na cene wystarczy sobie wejsc na fora o tv.

Ja mysle ze dzieki Tp vision Philips odzyje i bedzie konkurencyjny.
 

szybal

Banned
Wiatm.Byłeś posiadaczem 9706 teraz jesteś 8007.Jak byś miał porównać oba modele to jakościowo który jest lepszy - jakość wyświetlania obrazu SD(jego skalowanie i płynność) oraz jakość wykonania?Myślałem,że obecny model tzn.8007 zrównał się z zeszłorocznym modelem 9706,a najwyższa półka seria 9 ze swoimi modelami 9607 ,9707-będzie jeszcze bardziej wypasiona na ten rok.Pozdrawiam.
Jak już pisałem według mnie obraz w 9706 był bardziej żywy na identycznych ustawieniach i z tej samej kablówki w 8007 jest bardziej stonowany może dlatego ze 9706 ma lepsze parametry i dodatkowe filtry ale jeden i drugi radzi sobie dobrze także z kanałami SD.Jak dla mnie bardziej żywy obraz 9706 to był jedyny jego plus minusy w porównaniu z 8007 to:beznadziejny jajowaty ślizgi pilot (bardzo wygodny dwustronny z klawiatura w 8007) tragicznie wolne nie dopracowane smarttv ,(8007 chodzi szybko wygodnie się wpisuje z klawiatury),ambilajt pozostawiający cień obudowy strasznie denerwujące (8007 diody ukryte perfekcyjnie w obudowie no i cieńka ramka)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 46PFL7007K/12 - test . Stawiamy na najwyższą jakość .


W erze masowej produkcji telewizorów, gdzie szał na LED TV nie pozostawia wiele miejsca dla innowacyjnych rozwiązań jakościowych, Philips to jedna z nielicznych firm która stara się by to właśnie jakość produktów była elementem wyróżniającym firmę. Filozofia niby prosta a jednak skomplikowana. W ogólnych słowach telewizor posiada najważniejsze elementy :

  • Wbudowaną kartę Wi-Fi do bezprzewodowego korzystania z technologii Smart TV
  • Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługę Catch-up TV
  • Sterowanie telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury
  • Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych
  • Oglądaj telewizję w dowolnym miejscu w domu dzięki technologii Wi-Fi Smart Screen*
  • Korzystaj z połączenia głosowego i wideo za pomocą programu Skype™
40pfl7007k_12_dpv_.jpg

Model prezentuje się imponująco.
Posiada bardzo cienką ramkę metalową wokół matrycy.

017_P1440006.JPG

Ramka jest błyszcząca srebrna i tak prezentuje się na żywo .

018_P1440007.JPG

Pasuje do całości projektu, uzupełnia go i wypełnia - co zobaczymy w dalszej części testu.

019_P1440008.JPG

Jest cienka gdyż ma zaledwie 5 mm grubości.

Test już jest TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/85...-stawiamy-na-najwyzsza-jakosc.html#post800669
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ściągałeś z innych państw?
022_P1400645.JPG

QTom jest ze strony niemieckiej - kanał muzyczny.

018_P1400635.JPG

France 24 - kanał informacyjny - jest np w trzech językach: francuski, angielski i arabski.

Tam jest ich naprawdę dużo.

No i nowe Ipla film, i za chwilę TVN player, wp.pl.
I we wrześniu może już na Ifa będą widgety z nowego konsorcjum.
 

szybal

Banned
Masz rację jest tego trochę trzeba wejść w App Gallery,ściągnąłem Private i Hustler ale coś nie chcą działać może jest za wcześnie.:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak to jest za duzo ktos by stracil jakby ten kanal byl odkodowany, ale kto wie w przyszlosci moze byc odkodowany a przynajmniej w godzinach wieczornych. Zobaczymy.
Lolek
 
Jak już pisałem według mnie obraz w 9706 był bardziej żywy na identycznych ustawieniach i z tej samej kablówki w 8007 jest bardziej stonowany może dlatego ze 9706 ma lepsze parametry i dodatkowe filtry ale jeden i drugi radzi sobie dobrze także z kanałami SD.Jak dla mnie bardziej żywy obraz 9706 to był jedyny jego plus minusy w porównaniu z 8007 to:beznadziejny jajowaty ślizgi pilot (bardzo wygodny dwustronny z klawiatura w 8007) tragicznie wolne nie dopracowane smarttv ,(8007 chodzi szybko wygodnie się wpisuje z klawiatury),ambilajt pozostawiający cień obudowy strasznie denerwujące (8007 diody ukryte perfekcyjnie w obudowie no i cieńka ramka)
sam chwile zastanawialem sie nad 55 8007 (moj 9706 wzialby moj kolega za 1500€) ale obraz faktycznie jest lepszy w 9706.
Smart-tv nie uzywam, pilot nie jest taki zly a na Amblilight nie narzekam...
wiec zostaje przy swoim :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego zapytam z ciekawosci w Niemczech juz widac troche tv philipsa 8007 w 55 calach? czy tak np jest w kilku sklepach po jednej sztuce? Rozumiem ze jak piszesz ze obraz jest lepszy 9706 co jakos mnie osobiscie nie dziwi to rozumiem ze miales mozliwosc obejrzenia go w sklepie i przetestowania....Pozdrawiam
Lolek
 
tak, pisalem juz kilka dni temu-
w Mannheim wisi w Saturnie 55 8007
cena 2600€
w sklepie troche potestowalem i stwierdzilem ze obraz jest bardziej "normalny" i nic nie wyrozniajacy sie,- przeciwnie do ostrego jak brzytwa i "kolorowego" obrazu w 9706
 

andrju75

New member
,,...stwierdzilem ze obraz jest bardziej "normalny" i nic nie wyrozniajacy sie,- przeciwnie do ostrego jak brzytwa i "kolorowego" obrazu w 9706''
Rozumiem ,że w takim wypadku wyświetlany obraz w 8007 jakościowo zbliżony jest chyba do plazmy (np.panasonic'a VT50-ten model znam)?
 
powiedzialbym ze tak, ale wady Led tez sa...
Przy szybkich ruchach kamera na boki (akurat mecze byly) zauwazylem delikatne rwanie obrazu, takie stopklatki przez ulamek sek... wylaczenie "polepszaczy" zminimalizowalo ten efekt ale bylo jednak dostrzegalne.
Tyle ze to wada kazdego LCD.
 
Do góry