Seria Sharp XD1E - FullHD wszystko o LC-37XD1E LC-42XD1E LC-46XD1E LC-52XD1E

Musio1968

Member
Bez reklam
Kiki - czy to pewna informacja / akcja Sharpa / ???

Może Sharp chce " nakręcić " wojnę producentów paneli LCD, oferując super promocje a może to tylko " zmyła " dla potencjalnych kupców np. symboliczna obniżka ??????? :) :) :) Pozdrawiam
 

Kali

Member
Czekam z niecierpliwośćią na eksperyment. Własnie przygotowuję wystrój pkoju pod nowe TV. Wybieram pomiędzy Pioneerem 508 a Sharpem 52 XL.
Dalej nie wiem na co się zdecydować.
 

jack71

New member
Witam wszystkich

Wczoraj zakupilem sharpa lc-42xdie w sklepie internetowym,gwarancja sharp polska 2-letnia.
Tv chodzi elegancko,nie ma bandingu,nie ma buczenia,obraz wydaje mi się dobry(mam cyfre+ stary dekoder,mam zamiar wymienic na philipsa hd)

Lecz zauważylem ze moj tv jest Made in Taiwan i tu zdziwienie bo myslalem ze wszystkie sharpy sa Made in Japan.Nr fabryczny to 703.... czyli z marca 2007.
Co robic,wymieniac,szukac japonczyka czy jak,czy moze wszystkie 42" sa montowane w Taiwanie
Prosze o szybkie info,Dzieki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nowe dostawy były już z Japonii.
Ale najważniejsze że gra extra - ja bym nic nie kombinował.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Do Jack71 !!!!!!!!

" Wczoraj zakupilem sharpa lc-42xdie w sklepie internetowym,gwarancja sharp polska 2-letnia.
Tv chodzi elegancko,nie ma bandingu,nie ma buczenia,obraz wydaje mi się dobry(mam cyfre+ stary dekoder,mam zamiar wymienic na philipsa hd) "
Z Twojego opisu wnioskuję że chyba nie dokońca jesteś zadowolony z zakupu " obraz wydaje mi się dobry " Przy takich pieniążkach to skrzęt powinien mieć wszystko SUPER !!!!!!! A może jestem w błędzie ? Pozdrawiam :) :) :)
 

Thomy

New member
Kiki możesz napisać coś więcej o tej akcji Sharpa.
Już byłem zdecydowany na zakup 46XL pod koniec tygodnia a tu nagle twój zagadkowy wpis i znów zacząłem się zastanawiać.:hmm:
 

zsz

New member
Witam po raz pierwszy,
Mam wrażenie, że ten temat powinien zmienić nazwę np. na awangarda Sharpa,
a poważnie mam pytanie, czy wiadomo coś o poborze mocy w nowych modelach (dotychczas nikt się ekologią nie martwił (i rachunkami za energię też) Poza ekologią faktem jest, że większy pobór mocy to wyższa temperatura i znacznie wtedy większa zawodność i krótszy czas życia.
Drugie pytanie, czy Sharp potrafi przeskalowywać fotografie o dużej rozdzielczości (moje dośw. w Mediamarkt wprawdzie pół roku temu, dało wynik fatalny).
 

jack71

New member
Musio1968 napisal
"Z Twojego opisu wnioskuję że chyba nie dokońca jesteś zadowolony z zakupu " obraz wydaje mi się dobry " Przy takich pieniążkach to skrzęt powinien mieć wszystko SUPER !!!!!!! A może jestem w błędzie ? Pozdrawiam :) :) :)"

Napisałem,że obraz dobry bo wiadomo przeciez jak wyglada to na naszych cyfrowych platformach,ogolnie tvn np extra,jedynka,dwojka gorzej,niektore z teledyskami extra inne mniej a czytalem takze na roznych forach,ze i kanaly hd nadawane w cyfrze plus to takie niby hd bo sygnal roznie podaja 720p lub 1080i.
Wymienie dekoder na tego philipsa hd to zobaczymy czy bedzie lepiej ale widzialem w sklepie gdzie kupowalem obraz na moim tv z hddvd i wtedy mowilem extraaaaaaaaa.
A orientujecie sie moze czy jak mam sile sygnalu na moim dekoderze cyfry 3,5 to bedzie wystarczalo zeby ten philips dobrze odbieral czy bede musial jeszcze cos kombinowac z antena.
 

jack71

New member
jeszcze o jednym drodzy klubowicze zapomnialem

Zauważylem a raczej uslyszalem,ze podczas stand by tv czyli tzw czuwania cos dosyc wyraznie piszczy,skrzeczy nie wiem jak to nazwac,tak jakby jakis silniczek caly czas chodzil.Co to moze byc,czy jakos reagowac w serwisie?.Po wylaczeniu tv na obudowie po chwili jest ok i w czasie gdy chodzi tez ok (probowalem przy sciszonym glosie)

Pzdr
 

DZIELNA6

New member
kiki napisał:
Będzie extra eksperyment.
Ale nie dostał jeszcze wszystkich zgód - ale zapowiada sie wyjątkowo.
Mowa o osobach które myślą o zakupie najnowszego telewizora lcd.
Rozmowy trwają - ale jest duża szansa , stąd ten wątek.
Tyle że trzeba poczekać do sierpnia - baner szokujacy .

Myślę, że przy atrakcyjnej cenie Sharp mógłby dołączać do każdeko telewizora odtwarzacz HD DVD lub BLU-RAY.
A co pomarzyć nie można.
 

Marcin17

New member
DZIELNA6 napisał:
Myślę, że przy atrakcyjnej cenie Sharp mógłby dołączać do każdeko telewizora odtwarzacz HD DVD lub BLU-RAY.
A co pomarzyć nie można.

Tak i z dwie modelki. Jedna do przynoszenia piwa, a druga do .... wachlowania ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przecież w tej cenie masz już modele sprawdzone - czyli kilka tysięcy a z pewnością kilkaset plazm i LCD wisi już w domach . I nie słyszałem aby ktoś miał kłopot ze coś spadło. Prosty też jest montaż .
www.Vivanco.com.
 

jack71

New member
jack71 napisał:
jeszcze o jednym drodzy klubowicze zapomnialem

Zauważylem a raczej uslyszalem,ze podczas stand by tv czyli tzw czuwania cos dosyc wyraznie piszczy,skrzeczy nie wiem jak to nazwac,tak jakby jakis silniczek caly czas chodzil.Co to moze byc,czy jakos reagowac w serwisie?.Po wylaczeniu tv na obudowie po chwili jest ok i w czasie gdy chodzi tez ok (probowalem przy sciszonym glosie)

Pzdr

Odpowie mi ktos w koncu w tej sprawie czy not bo wyjde z nerw;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jack71 - napisz na priv - dostaniesz kontakt do serwisu centralnego
oni z pewnościa nie zostawią Cię z problemem. Jeśli kupiłeś towar z gwarancją ogólnopolską.
 

zsz

New member
Ru$lan napisał:
Czy jakiś użytkownik PS3 i tv 46XD1E może mi powiedzieć czy ten lcd akceptuje sygnał 24hz?
Według artykułu w Audio-Wideo nie akceptuje. Robi to dopiero XL1. Co dziwniejsze wg tych danych nie robi tego również HD1.
Pozdrawiam
 
Do góry