Seria PV70

MartinZ

New member
kejo napisał:
MartinZ
Napisz czy brak Automatycznej regulacji kontrastu (C.A.T.S.) w pv70 jest widoczna i czy korzystałeś z tego w 60;)

Ostatecznie nie jest to dla mnie problemem,
CATS działało bardzo subtelnie, zmieniając delikatnie kontrast po zapaleniu czy zgaszeniu światła w pomieszczeniu, funkcja ciekawa lecz zakres działania mniejszy niż by oczekiwać, wg mnie max trzy-cztery skoki na skali kontrastu, nie więcej. na początku użytkowania kiedy ustawiałem niski kontrast (ok 45-50% dostępnej skali) nie widziałem żadnej reakcji na zmianę oświetlenia.
 

jarzak

New member
jtd
widzę, że i ty stoisz przed wyborem - panas 70 lub pionek 7270.
Jestem w podobnej sytuacji, gdyż różnica 2-3k jest duża. Pionek jest zachwalany nie tylko przez kikiego, ale także innych znajacych się na rzeczy, nawet w sklepie dla idiotów i nie tylko.
Ostatnio moja żona obejrzała obydwa i mimo róznicy w cenie wskazała właśnie pionka. Nie tylko ze względu na obraz (najlepszy), ale również na design. Życzę miłego i skutecznego poszukiwania właściwego odbiornika.
Pozdro.
:smile:
 

Dru

Moderator
jarzak napisał:
jtd
widzę, że i ty stoisz przed wyborem - panas 70 lub pionek 7270.
Jestem w podobnej sytuacji, gdyż różnica 2-3k jest duża. Pionek jest zachwalany nie tylko przez kikiego, ale także innych znajacych się na rzeczy, nawet w sklepie dla idiotów i nie tylko.
Ostatnio moja żona obejrzała obydwa i mimo róznicy w cenie wskazała właśnie pionka. Nie tylko ze względu na obraz (najlepszy), ale również na design. Życzę miłego i skutecznego poszukiwania właściwego odbiornika.
Pozdro.
:smile:
Jeżli żona Ci wskazała, to trudno bierz Pioneera. A my tu chyba ludzie z team`u Panasonica rzucimy się do rzeki. Także pamiętaj o nas. Nie bądź taki. Naprawdę chcieliśmy przygarnąć Ciebie jak prawdziwego Panasonicowca. Good bye :(
 

jarzak

New member
Dru napisał:
Jeżli żona Ci wskazała, to trudno bierz Pioneera. A my tu chyba ludzie z team`u Panasonica rzucimy się do rzeki. Także pamiętaj o nas. Nie bądź taki. Naprawdę chcieliśmy przygarnąć Ciebie jak prawdziwego Panasonicowca. Good bye :(

no cóż, żona wskazała, ale ja jeszcze nie wybrałem...;)
 

doc38

New member
Sen nie nadchodzi... Witam.
Od 3 dni ta czarna, zjawiskowo piękna istota stoi naprzeciwko mojej sofy. PV70 jest naprawdę ładny, mogę siedzieć i gapić się na niego nawet wtedy, gdy jest wyłączony! :D Na razie telewizję oglądam na sygnale ze zwykłej kablówki (o zmiennej, kapryśnej jakości). Nie jestem zdeklarowanym, "opatrzonym w plazmach" wideofilem, jednak wydaje mi się, że posiadam jakąś elementarną wrażliwość w tym temacie. Obraz z kablówki okazał się całkiem niezły, na wiekszości kanałów nie gorszy od tego, co pokazywał mój 4-letni 32-calowy crt Philipsa. Oczywiście nie zadowolę się kablówką, zamierzam sprawić sobie n-kę. Obawiałem się, że wymiana telewizora pociągnie za sobą potrzebę zmiany kilkuletniego DVD Sony, które nie posiada łącza component i HDMI. Ku mojemu zdziwieniu obraz przesyłany przez SCART jest rewelacyjny.

Czas do łóżka. Zanim zasnę pogapię się jeszcze przez chwilę na te śliczności. Całkiem zapomniałem o mojej dziewczynie... :D Dobranoc.
 

jtd

New member
Bez reklam
doc38 napisał:
Czas do łóżka. Zanim zasnę pogapię się jeszcze przez chwilę na te śliczności. Całkiem zapomniałem o mojej dziewczynie... :D Dobranoc.

Czyzby z tym Panasem szlo juz uprawiac nawet seks?:eek:
 

airjack

New member
Dru napisał:
nie ma co porównywać kolego. Jak masz wybierać to bierz Panasa!
Czy aby trochę nie przesadzasz ze swoją radą? Może dla Ciebie wybór jest prosty, ale może lepiej doradzić, żeby lewar1309 sam ocenił to w sklepie lub prezentacji domowej? Porównywałem PV60 z C7H i sam grał lepiej, choć sygnał był z cyfry dzielony jak to w sklepie. Ostatecznie nie wybrałem, bo do tego celu wezmę recordera do sklepu i porównam na tym z czego będę oglądał. Szczególnie chciałbym zrobić to porównanie teraz z PV70, ale nie dyskwalifikuję jeszcze Samsunga.
 

Dru

Moderator
airjack napisał:
Czy aby trochę nie przesadzasz ze swoją radą? Może dla Ciebie wybór jest prosty, ale może lepiej doradzić, żeby lewar1309 sam ocenił to w sklepie lub prezentacji domowej? Porównywałem PV60 z C7H i sam grał lepiej, choć sygnał był z cyfry dzielony jak to w sklepie. Ostatecznie nie wybrałem, bo do tego celu wezmę recordera do sklepu i porównam na tym z czego będę oglądał. Szczególnie chciałbym zrobić to porównanie teraz z PV70, ale nie dyskwalifikuję jeszcze Samsunga.

pamiętaj żeby do porównania wziąć jeszcze LG. Nie możesz opierać się tylko na dwóch producentach.
 

Golgota

New member
Witam
Klamka zapadła, właśnie sprzedałem PV60 i złożyłem zamówienie na PV 70 za 4699
Pv71 odpuściłem sobie
Czekam…
Pozdrawiam
 

airjack

New member
Dru napisał:
Cytat:
Napisał airjack
Czy aby trochę nie przesadzasz ze swoją radą? Może dla Ciebie wybór jest prosty, ale może lepiej doradzić, żeby lewar1309 sam ocenił to w sklepie lub prezentacji domowej? Porównywałem PV60 z C7H i sam grał lepiej, choć sygnał był z cyfry dzielony jak to w sklepie. Ostatecznie nie wybrałem, bo do tego celu wezmę recordera do sklepu i porównam na tym z czego będę oglądał. Szczególnie chciałbym zrobić to porównanie teraz z PV70, ale nie dyskwalifikuję jeszcze Samsunga.


pamiętaj żeby do porównania wziąć jeszcze LG. Nie możesz opierać się tylko na dwóch producentach.
Jak najbardziej LG brałem pod uwagę, ale zdążyłem już go odrzucić chociaż jak już będę miał dekoder w sklepie to jeszcze dam mu szansę. Innych nie biorę pod uwagę ze względu na określony pułap cenowy.
 

Nexsusone

New member
W Kielcach, w Galeri "Echo" w EURO-AGD stoją żędem obok sioebie Panasonic 42PV45, 42PV60, 42 PV70 i Pioneer 4270 AX, na tym samym sygnale, ustawienia obrazu uśrenione. Stoją na regale więc można je oglądać tylko z odległości około 1,5 m. Moje wrażenie że najlepiej odbiera Panasonik PV 70, następnie Pioneer, PV 60 i PV 45. Sygnał analogowy (antena na dachu jak stwieredził sprzedawca). Mam już wstępną akceptację węża (WĄŻ - Współczynnik Akceptacji Żony). Dla mnie odbiór PV 70 za "te" pieniądze to rewelacja. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy dla Wszystkich forumowiczów.
 
Do góry