Seria PV70

robboj

New member
Dru napisał:
kontaktowałem się dzisiaj z jednym ze sklepów z ceneo.pl, które niby mają 37PV70. No i jak myślałem, odpowiedziano mi, że na dzień dzisiejszy mają tylko 42PV70 :sad:
"Dru" prosze uwierz - kup 42" - nie bedziesz zalowal a i jeszcze podziekujesz kilku osobom na tym forum
gdybym mial wybierac jeszcze raz kupilbym 50" , a ogladam z 3m
skonczysz swoje cierpienia:) ,a po udanym zakupie bedziesdz mogl polecic ten model nowym uzytkownikom na forum:)

ps. - popieram "jtd" nie zawracajcie sobie glowy "kaczkami"
 
Ostatnia edycja:

Groszek

New member
Cześć!!!

W końcu zobaczyłem bohatera naszego wątku na żywo. Telewizory kalibrowane przez moją skromną osobę w celu uzyskania najlepszego obrazu. Podziele się z Wami moją totalnie subiektywną oceną. Obraz Cyfra+ zwykły dekoder, kablówka, DVD

PV70 vs PV60 - skala 5pkt.

Wygląd
PV70 - 4 PV60 - 2,5
Kolory
PV70- 4 PV60 - 4
Ostrość obrazu
PV70 - 2!!! PV60 - 4
Czerń
PV70 - 4,5 PV60 - 4
Biel
PV70 -4 PV60 - 4
Ogólne odczucia co do jakości obrazu DVD
PV70-3,5 PV60-4

Niestety mimo, że długo czekałem na ten telewizor wiem, ze go nie kupie. Efekt rozmaycia??, słabej ostrości??, dla mnie nie do przyjęcia. Moim zdaniem to największa bolączka tego TV. Dodatkowo spodziewałem się lepszego wyglądu - mnie ( na żywo) wcale nie powala -ot taki czarny kloc. Pioneer wyglądem ( jakość wykonania i materiałów, delikatna srebrna ramka i stopka) deklasuje Panasonika to naprawdę jest widoczne ( wiem o gustach się nie dyskutuje).
Nie będę oryginalny i powiem, że Pioneer 4270XA który też tam był zdeklasował POD KAŻDYM WZGLĘDEM oba Panasoniki - tak wiem to nie ten przedział cenowy... ...ale ja szykuje kaskę na Pionka - koniec i kropka w tym temacie!!!

Jeszcze jedno - tak jak pisałem na początku - ocena subiektywna. Potencjalnym kupującym proponuje obejrzenie TV samemu - absolutnie nie kupować na podstawie opinii na forum lub na podstawie opisu technicznego i zdjęć.

Pozdrawiam Szanownych Forumowiczów

Groszek

P.S.

Z tych dwóch Panasoników na dzień dzisiejszy wybrałbym PV 6O - na 100%
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
no i znowu ktoś dołożył łyżkę dziegciu to tego całego miodu PV70. To daje trochę do myślenia.

->Groszek: w jakim sklepie porównywałeś te plazmy?
 

Groszek

New member
Prywatny sklep RTV - pokaz załatwiany przez mojego kolegę ( tu cały łańcuszek ludzi, aż do właściciela ;) ) . Troszke się naczekałem, ale było warto - bo ja już wiem!!!

pozdro
 

Dru

Moderator
Groszek napisał:
Prywatny sklep RTV - pokaz załatwiany przez mojego kolegę ( tu cały łańcuszek ludzi, aż do właściciela ;) ) . Troszke się naczekałem, ale było warto - bo ja już wiem!!!

pozdro

i co w takim razie kupisz? Pioneer`a?
 

Groszek

New member
Tak kupię Pioneera - 4270XA lub jeśli dam radę 427XA. No chyba, że znowu coś pojawi się na horyzoncie i będę czekał... Hahaha!!!!

Pozdro
 

Dru

Moderator
a mi tam obraz z PV70 podobał się. Czekam tylko teraz na wyjście 37 calowego modelu i kupuję. Starczy tego czekania i zmieniania zdania.
 

ein

New member
robboj napisał:
"Dru" prosze uwierz - kup 42" - nie bedziesz zalowal a i jeszcze podziekujesz kilku osobom na tym forum
gdybym mial wybierac jeszcze raz kupilbym 50" , a ogladam z 3m
skonczysz swoje cierpienia:) ,a po udanym zakupie bedziesdz mogl polecic ten model nowym uzytkownikom na forum:)

ps. - popieram "jtd" nie zawracajcie sobie glowy "kaczkami"

W 100% popieram! Mam 42" i juz mysle o 50. Tak rozmiar ma znaczenie! :)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Groszek napisał:
Ale pozwolisz, że będę miał swoje zdanie??? Dziękuję!! Pisałem, ze jest to ocena subiektywna ( czytaj - moim zdaniem). A to, że gdzieś pisali o nim to dobrze - ale co z tego???? Czytałem już nie jedną recenzje w prasie ( audio) gdzie miało być super - poszedłem posłuchałem, sprawdziłem i nie zawsze było tak jak pisali...

Napiszę Ci tak jak Ty mi - głupoty gadasz.....
Zgadzam sie . Czytałem w Foto-VIdeo chyba w styczniu test tv lcd. NIe podali co testowali tylko wymienili modele i podali parametry. Na koniec podali ze zwycięzca jest jakis stary LG , który według "fachowców" pokonał m.in Loewe Concept, loewe Xelos, Sharpa GA9 i jesli dobrze pamietam Sony V2000. Tak wiec uwazam ze sugerowanie sie opoiniami "fachowców" to nie jest dobry pomysł.
 

Dru

Moderator
dlatego najlepiej samemu porównać. I jednym w porównaniu się podoba PV70, innym nie. Tak więc ci, którym się podoba prawdopodobnie kupią, a tym, którym się nie podoba, po pewnym okresie też kupią :p
 

Golgota

New member
jtd napisał:
A Ty golgota, pod jakim sygnalem bedziesz testowal swojego Panasa ?
Sprawdz pod kablowka najlepiej jak masz dobra :cool:


Witam,
Pod różnym, kabel UPC (jak będzie coś nie tak to i tak chcę przejść na N), komp HD mam takie wyjście w karcie +DivX, no i na razie jeszcze nie ma w sklepie Panasonic DMR-EH57
Na PV60 było Ok!
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

adam-ck

New member
Dmr-eh57 +th-42pv70

Zamierzam kupić nagrywarkę DMR-EH57 oraz TH-42PV70 z podstawką
doradźcie jakiś sklep internetowy sprawdzony.

Pozdrav.
 

jarek2802

New member
współpraca enki z pv70 po hdmi - po przełączeniu z hdmi na dvi obraz ok, ale dźwięku nie ma /trzeba włączyć wzmacniacz kina domowego po spdif/ ma ktoś pomysł jak uzyskac dzwięk na głośnikach pv70 ?????
 
Do góry