Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Raminad

New member
Witam.

Zakupiłem wczoraj model 42LM640S i chciałbym się podzielić z wami moimi odczuciami. Poszedłem do sklepu z zamiarem kupna Panasonica TX-L42ET5E, ale nie spodobał mi się jego design i jakość obrazu wydała mi się gorsza niż w LG (możliwe, że kwestia kalibracji), więc zaryzykowałem i wziąłem LG. Od razu zaznaczam, że moja pochlebna opinia może być spowodowana tym, że nie mam za bardzo porównania do innych telewizorów tej klasy - do tej pory korzystałem z przejściowego starego telewizora 14" Philips. :p

Generalnie jestem zachwycony jakością obrazu. Nie spodziewałem się aż tak żywych kolorów i płynnej animacji. Nie ma nawet co porównywać tego do mojego 24" monitora LCD Samsunga. Czerń jest zadowalająca, podświetlenie matrycy równomierne. Nie zauważyłem żadnego bandingu, smużenia i tego typu rzeczy, a jestem przewrażliwiony na punkcie takich szczegółów. Algorytmy interpolacji świetnie radzą sobie z "upłynnianiem" materiału 30FPS, dzięki czemu oglądanie filmów nabrało nowego wymiaru. Efekt 3D jest świetny w przypadku materiału 3D (chociaż mimo to nie ma tak wielu efektów wychodzenia obiektów w kierunku widza - ale to raczej kwestia danego materiału źródłowego). Konwersja 2D->3D jako tako działa - widać delikatną głębię, jednak efekt ten nie jest zbyt wyraźny i raczej należy to traktować jako mało przydatny gadżet (co jest zresztą oczywiste - nie ma co liczyć, że jakiś algorytm wyprodukuje porządne 3D z materiału 2D).

Jeśli chodzi o obsługę formatów z nośników zewnętrznych to telewizor odtwarza praktycznie wszystko (piszę praktycznie, ponieważ nie sprawdziłem wszystkich formatów, a tylko te, z których najczęściej korzystam). Z napisami też nie ma problemów. Filmy odtwarzane są płynnie i nie ma jakichś ścin. Jeśli chodzi o DLNA po WiFi, to też jest raczej ok. Testowałem różne serwery DLNA (PS3 Media Server, Serviio, miniDLNA, Nero MediaHome) i najmniej problematyczny okazał się Plex Media Server - wszystko działa praktycznie out-of-the-box i nie ma problemów z napisami txt. Jedyny problem jaki zauważyłem w przypadku DLNA, to okazyjna desynchronizacja dźwięku, napisów i obrazu w filmach w formacie mp4 - występuje to przy przewijaniu filmu. Nie wiem na ile jest to problem telewizora, a na ile serwera DLNA. Traktuję to raczej jako drobny mankament, ponieważ po ponownym uruchomieniu filmu wszystko gra. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, funkcja szybkiego przewijania nie działa w przypadku filmów odtwarzanych przez DLNA. Da się z tym żyć.

Jeśli chodzi o funkcje Smart, to przeszkadza mi opóźnienie z jakim działa pilot - gdy np. chcę wyszukać jakiś filmik na YouTube lub wpisać adres do przeglądarki, to często zdarzają się z tego powodu pomyłki, bo pilot przeskoczy o jedno miejsce za daleko (w tym miejscu pytanie - czy wy też tak macie?). Przeglądarka obsługuje Flasha, co jest dla mnie dużą zaletą, ponieważ dzięki temu można uzyskać dostęp do wielu stron z filmikami. Jestem natomiast bardzo niepocieszony z powodu braku TVP i TVN Playera. O ile sam raczej bym z tego nie korzystał, to dziewczyna z chęcią by sobie jakieś programy pooglądała. Według mnie LG powinno zrobić wszystko by zapewnić te aplikacje swoim klientom z Polski, ponieważ bez tego produkt jest trochę wybrakowany w porównaniu do sprzętu innych producentów.

Podsumowując, generalnie jestem zadowolony i modelowi 42L640S wystawiłbym ocenę 9/10. Nie żałuję, że nie wziąłem Panasonica. Mógłbym ten telewizor polecić, jednak przed kupnem trzeba się poważnie zastanowić, czy powyższe wady są dla nas do zaakceptowania.

Jeszcze tak odnosząc się do tego nieszczęsnego TVN Playera. Jak dla mnie zupełnie nie do przyjęcia jest zachowanie LG w tej kwestii. Z tego, co wiem, to kilka razy obiecywali, że TVN Player się pojawi, a teraz ponoć się wykręcają. Należałoby coś z tym zrobić, ponieważ to jest niepoważne traktowanie klienta (mówiąc najdelikatniej). Najlepiej byłoby zalać ich mailami i wysłać supportowi linki do tego wątku i do komentarzy w Internecie, bo może nie zdają sobie sprawy jak wielkie kontrowersje to wywołuje (chociaż ciężko uwierzyć, żeby żaden pracownik nie monitorował Internetu). Może ktoś w LG pójdzie w końcu po rozum do głowy. No chyba, że nie zależy im na zadowoleniu klientów.
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Moja opinia zniknęła po dwóch dniach ze strony Ceneo: LG 55LM670S - Ceneo.pl

... nie przypuszczałem, że CENEO ulega naciskom koncernów RTV (bo widziałem tam masę negatywnych komentarzy na temat każdego rodzaju sprzętu).
CENEO musi mieć w tym swój procent. Nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Z tego wynika, że przed Bożym Narodzeniem (największe żniwa + dodatkowo podnieta związana z "cyfryzacją") producenci TV posuwają się nawet do tego, by naciskać CENEO na usuwanie negatywnych komentarzy.
Białoruś, Kuba i Korea Płn. w jednym.

Z kolei typowym przykładem czołobitnej klaki są "opinie" tworzone pod opisem towarów w sklepie internetowym OLE OLE (ten sam właściciel co RTV EURO AGD).
Tam wychwalające sztuczne laurki są czasem robione hurtowo, w takich ilościach, że głowa mała.

Zdarza się tam nawet spotkanie 3 - 5 wychwalających komentarzy robionych pod 1 telewizorem w ciągu kilku dni ... a to mało popularny model, który w innych dużych sklepach nie ma ani jednego komentarza.
 
Ostatnia edycja:

mlodzian

New member
Dobra tylko o czym my tu rozmawiamy? Może to ciekawe i pouczające, ale nie na temat. Tak przy okazji lg ma już napisane kilka aplikacji podobnych do tvn player, więc podejrzewam, że dorobienie grafiki i dostosowanie do api tvn raczej nie powinno być zbyt trudne.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

andreas2012

New member
Witam.

Zakupiłem wczoraj model 42LM640S i chciałbym się podzielić z wami moimi odczuciami. Poszedłem do sklepu z zamiarem kupna Panasonica TX-L42ET5E, ale nie spodobał mi się jego design i jakość obrazu wydała mi się gorsza niż w LG (możliwe, że kwestia kalibracji), więc zaryzykowałem i wziąłem LG. Od razu zaznaczam, że moja pochlebna opinia może być spowodowana tym, że nie mam za bardzo porównania do innych telewizorów tej klasy - do tej pory korzystałem z przejściowego starego telewizora 14" Philips. :p

Generalnie jestem zachwycony jakością obrazu. Nie spodziewałem się aż tak żywych kolorów i płynnej animacji. Nie ma nawet co porównywać tego do mojego 24" monitora LCD Samsunga. Czerń jest zadowalająca, podświetlenie matrycy równomierne. Nie zauważyłem żadnego bandingu, smużenia i tego typu rzeczy, a jestem przewrażliwiony na punkcie takich szczegółów. Algorytmy interpolacji świetnie radzą sobie z "upłynnianiem" materiału 30FPS, dzięki czemu oglądanie filmów nabrało nowego wymiaru. Efekt 3D jest świetny w przypadku materiału 3D (chociaż mimo to nie ma tak wielu efektów wychodzenia obiektów w kierunku widza - ale to raczej kwestia danego materiału źródłowego). Konwersja 2D->3D jako tako działa - widać delikatną głębię, jednak efekt ten nie jest zbyt wyraźny i raczej należy to traktować jako mało przydatny gadżet (co jest zresztą oczywiste - nie ma co liczyć, że jakiś algorytm wyprodukuje porządne 3D z materiału 2D).

Jeśli chodzi o obsługę formatów z nośników zewnętrznych to telewizor odtwarza praktycznie wszystko (piszę praktycznie, ponieważ nie sprawdziłem wszystkich formatów, a tylko te, z których najczęściej korzystam). Z napisami też nie ma problemów. Filmy odtwarzane są płynnie i nie ma jakichś ścin. Jeśli chodzi o DLNA po WiFi, to też jest raczej ok. Testowałem różne serwery DLNA (PS3 Media Server, Serviio, miniDLNA, Nero MediaHome) i najmniej problematyczny okazał się Plex Media Server - wszystko działa praktycznie out-of-the-box i nie ma problemów z napisami txt. Jedyny problem jaki zauważyłem w przypadku DLNA, to okazyjna desynchronizacja dźwięku, napisów i obrazu w filmach w formacie mp4 - występuje to przy przewijaniu filmu. Nie wiem na ile jest to problem telewizora, a na ile serwera DLNA. Traktuję to raczej jako drobny mankament, ponieważ po ponownym uruchomieniu filmu wszystko gra. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, funkcja szybkiego przewijania nie działa w przypadku filmów odtwarzanych przez DLNA. Da się z tym żyć.

Jeśli chodzi o funkcje Smart, to przeszkadza mi opóźnienie z jakim działa pilot - gdy np. chcę wyszukać jakiś filmik na YouTube lub wpisać adres do przeglądarki, to często zdarzają się z tego powodu pomyłki, bo pilot przeskoczy o jedno miejsce za daleko (w tym miejscu pytanie - czy wy też tak macie?). Przeglądarka obsługuje Flasha, co jest dla mnie dużą zaletą, ponieważ dzięki temu można uzyskać dostęp do wielu stron z filmikami. Jestem natomiast bardzo niepocieszony z powodu braku TVP i TVN Playera. O ile sam raczej bym z tego nie korzystał, to dziewczyna z chęcią by sobie jakieś programy pooglądała. Według mnie LG powinno zrobić wszystko by zapewnić te aplikacje swoim klientom z Polski, ponieważ bez tego produkt jest trochę wybrakowany w porównaniu do sprzętu innych producentów.

Podsumowując, generalnie jestem zadowolony i modelowi 42L640S wystawiłbym ocenę 9/10. Nie żałuję, że nie wziąłem Panasonica. Mógłbym ten telewizor polecić, jednak przed kupnem trzeba się poważnie zastanowić, czy powyższe wady są dla nas do zaakceptowania.

Jeszcze tak odnosząc się do tego nieszczęsnego TVN Playera. Jak dla mnie zupełnie nie do przyjęcia jest zachowanie LG w tej kwestii. Z tego, co wiem, to kilka razy obiecywali, że TVN Player się pojawi, a teraz ponoć się wykręcają. Należałoby coś z tym zrobić, ponieważ to jest niepoważne traktowanie klienta (mówiąc najdelikatniej). Najlepiej byłoby zalać ich mailami i wysłać supportowi linki do tego wątku i do komentarzy w Internecie, bo może nie zdają sobie sprawy jak wielkie kontrowersje to wywołuje (chociaż ciężko uwierzyć, żeby żaden pracownik nie monitorował Internetu). Może ktoś w LG pójdzie w końcu po rozum do głowy. No chyba, że nie zależy im na zadowoleniu klientów.

gdybym byl wlascicielem LG (nie polska a koncernu LG) to byl natychmiast przeswietlil polska ekipe LG i jesli bym zauwazyl nieprawidlowosci to dycyplinarki odpowiedzialnym dal (tak dzialaja niestety koncerny), no bo jak wiadomo mozna sobie olewac mozna sobie mowic co sie chce a pozniej nie dotrzymywac obietnic mozna miec ku temu rozne powody ale dla powaznego i patrzacego w przyszlosc koncernu to jest niedopuszczalne bo taki koncern musi budowac marke,
a jesli ktos pisze ze bedize jakies tam tvnplayer i na tym buduje pewien odsetek klienteli albo jesli ktos widzi wady i nie stara sie ich usuwac to co robi klient? ten ktory kupil bo go zmamili no ok kupil, ale juz nie poleci znajomym, klient za 3 lata bedize kupwal nowy tv juz nie kupi LG - co to daje w przyszlosci? ano spadek sprzedazy, polskego zarzadu moze to nie obchodzic i stosujac pewne nie fair metody moga podbijac TERAZNIEJSZE slupki, ale przyszle slupki dzieki tej metodzie beda mniejsze, na takie rzeczy koncerny powazne ABSOLUTNIE sie nie zgadzaja, to jest niedopuszczalna praktyka,
takze podejrzewam ze to tylko metoda polskiego oddzialu na maxymalizacje slupkow sprzedazy, kosztem marki, czyli dzialaja negatywniie dla marki - to jest niedopuszczalne zachowanie bo jesli przyjmiemy ze LG obecnie ma udzial w PL (13% TV to przy tej strategii za piec lat bedize mial udzial o 1/3 mniejszy, gdyby tak dzialali przedstawiciele LG to = zysk za 5 lat <1/3 a ja jako ze pracuje w podobnej wielkosci koncernie wiem ze cel kazdeggo koncernu to takie dzialania zeby zysk za 5 lat byl ZAWSZE > od terazniejszego) dlatego jesli nie podobaja wam sie dzialania LG zgloscie to glownemu zarzadowi LG sprawdza jak wykryja nieprawidlowosci to wywala kogo trzeba i wszystko bedzie dzialalo prawidlowo
 

mlodzian

New member
Lg obiecuje różne rzeczy....generalnie chyba mają problem z softem. Dla przykładu z androidem mają nawet rok opóźnienia, ciągle coś obiecują, a wychodzi jak zawsze i to nie dotyczy tylko polskiego oddziału. Robią niezły sprzęt z kiepskim wsparciem

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

gasior55

New member
Witam.

Zakupiłem wczoraj model 42LM640S i chciałbym się podzielić z wami moimi odczuciami. Poszedłem do sklepu z zamiarem kupna Panasonica TX-L42ET5E, ale nie spodobał mi się jego design i jakość obrazu wydała mi się gorsza niż w LG (możliwe, że kwestia kalibracji), więc zaryzykowałem i wziąłem LG. Od razu zaznaczam, że moja pochlebna opinia może być spowodowana tym, że nie mam za bardzo porównania do innych telewizorów tej klasy - do tej pory korzystałem z przejściowego starego telewizora 14" Philips. :p

Generalnie jestem zachwycony jakością obrazu. Nie spodziewałem się aż tak żywych kolorów i płynnej animacji. Nie ma nawet co porównywać tego do mojego 24" monitora LCD Samsunga. Czerń jest zadowalająca, podświetlenie matrycy równomierne. Nie zauważyłem żadnego bandingu, smużenia i tego typu rzeczy, a jestem przewrażliwiony na punkcie takich szczegółów. Algorytmy interpolacji świetnie radzą sobie z "upłynnianiem" materiału 30FPS, dzięki czemu oglądanie filmów nabrało nowego wymiaru. Efekt 3D jest świetny w przypadku materiału 3D (chociaż mimo to nie ma tak wielu efektów wychodzenia obiektów w kierunku widza - ale to raczej kwestia danego materiału źródłowego). Konwersja 2D->3D jako tako działa - widać delikatną głębię, jednak efekt ten nie jest zbyt wyraźny i raczej należy to traktować jako mało przydatny gadżet (co jest zresztą oczywiste - nie ma co liczyć, że jakiś algorytm wyprodukuje porządne 3D z materiału 2D).

Jeśli chodzi o obsługę formatów z nośników zewnętrznych to telewizor odtwarza praktycznie wszystko (piszę praktycznie, ponieważ nie sprawdziłem wszystkich formatów, a tylko te, z których najczęściej korzystam). Z napisami też nie ma problemów. Filmy odtwarzane są płynnie i nie ma jakichś ścin. Jeśli chodzi o DLNA po WiFi, to też jest raczej ok. Testowałem różne serwery DLNA (PS3 Media Server, Serviio, miniDLNA, Nero MediaHome) i najmniej problematyczny okazał się Plex Media Server - wszystko działa praktycznie out-of-the-box i nie ma problemów z napisami txt. Jedyny problem jaki zauważyłem w przypadku DLNA, to okazyjna desynchronizacja dźwięku, napisów i obrazu w filmach w formacie mp4 - występuje to przy przewijaniu filmu. Nie wiem na ile jest to problem telewizora, a na ile serwera DLNA. Traktuję to raczej jako drobny mankament, ponieważ po ponownym uruchomieniu filmu wszystko gra. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, funkcja szybkiego przewijania nie działa w przypadku filmów odtwarzanych przez DLNA. Da się z tym żyć.

Jeśli chodzi o funkcje Smart, to przeszkadza mi opóźnienie z jakim działa pilot - gdy np. chcę wyszukać jakiś filmik na YouTube lub wpisać adres do przeglądarki, to często zdarzają się z tego powodu pomyłki, bo pilot przeskoczy o jedno miejsce za daleko (w tym miejscu pytanie - czy wy też tak macie?). Przeglądarka obsługuje Flasha, co jest dla mnie dużą zaletą, ponieważ dzięki temu można uzyskać dostęp do wielu stron z filmikami. Jestem natomiast bardzo niepocieszony z powodu braku TVP i TVN Playera. O ile sam raczej bym z tego nie korzystał, to dziewczyna z chęcią by sobie jakieś programy pooglądała. Według mnie LG powinno zrobić wszystko by zapewnić te aplikacje swoim klientom z Polski, ponieważ bez tego produkt jest trochę wybrakowany w porównaniu do sprzętu innych producentów.

Podsumowując, generalnie jestem zadowolony i modelowi 42L640S wystawiłbym ocenę 9/10. Nie żałuję, że nie wziąłem Panasonica. Mógłbym ten telewizor polecić, jednak przed kupnem trzeba się poważnie zastanowić, czy powyższe wady są dla nas do zaakceptowania.

Jeszcze tak odnosząc się do tego nieszczęsnego TVN Playera. Jak dla mnie zupełnie nie do przyjęcia jest zachowanie LG w tej kwestii. Z tego, co wiem, to kilka razy obiecywali, że TVN Player się pojawi, a teraz ponoć się wykręcają. Należałoby coś z tym zrobić, ponieważ to jest niepoważne traktowanie klienta (mówiąc najdelikatniej). Najlepiej byłoby zalać ich mailami i wysłać supportowi linki do tego wątku i do komentarzy w Internecie, bo może nie zdają sobie sprawy jak wielkie kontrowersje to wywołuje (chociaż ciężko uwierzyć, żeby żaden pracownik nie monitorował Internetu). Może ktoś w LG pójdzie w końcu po rozum do głowy. No chyba, że nie zależy im na zadowoleniu klientów.

Jeżeli możesz podać np. przykłady stron na których działają ci dobrze filmy z flash. mam ten sam model i np. strony jak weeb.tv nie działają czy tvnplayer.pl, niektóre strony działają ale mało ich jest.
 

vnet2

New member
Niech LG wprowadzi znowu możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej w filmach odtwarzanych przez DLNA i będę już w miarę zadowolony.
Pojawia wam się taki dziwny komunikat chyba po Portugalsku podczas włączania przycisku "Home"?
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Jeżeli możesz podać np. przykłady stron na których działają ci dobrze filmy z flash. mam ten sam model i np. strony jak weeb.tv nie działają czy tvnplayer.pl, niektóre strony działają ale mało ich jest.
Bo tam potrzebny jest silverlight a nie flash.

Pojawia wam się taki dziwny komunikat chyba po Portugalsku podczas włączania przycisku "Home"?
Tak. To tekst bodajże o konieczności rejestracji. Ogólnie z każdym kolejnym softem odnoszę wrażenie że jest w nim więcej bałaganu.
 

aklys

New member
Niech LG wprowadzi znowu możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej w filmach odtwarzanych przez DLNA i będę już w miarę zadowolony.
Pisałem już do nich w tej sprawie, ale nic sensownego nie odpowiedzieli - najpierw zaproponowali reset do ustawień fabrycznych, a potem (bo to oczywiście nie pomogło) przesłali standardową formułkę "przekazaliśmy do odpowiedniego działu". Efekt jest taki, że od ok. połowy października tv nie pozwala wybrać ścieżki dźwiękowej przy odtwarzaniu przez DLNA (wcześniej, do firmware 4.01.xx działało to bardzo dobrze). Dla mnie to obecnie druga największa bolączka mego tv (pierwsza to brak przewijania przy oglądaniu przez DLNA), a co w tym najsmutniejsze, wprowadzona prez producenta wraz z nowym firmware...
 

vnet2

New member
Przewijać się da w DLNA ale tylko takimi skokami o 5 czy więcej minut. Szkoda że nie ma możliwości wgrania poprzedniego firmware 4.01.xx.
 

orzech85

New member
Witam i śpieszę donieść, że problemy które wystąpiły po aktualizacji softu, ustały po zresetowaniu ustawień fabrycznych. Znowu mogę się cieszyć zawartością dysków twardych które mam podłączone do telewizora J
Czy ktoś może mi wyjaśnić w jakim celu zaleca się resetowanie TV do ustawień fabrycznych po aktualizacji softu? Rozumiem że przeprowadza się to z poziomu menu tv i kasowane są wówczas wszystkie ustawienia użytkownika ale wersja oprogramowania nie jest wówczas przywracana do tej ver. która była wgrana w fabryce?
 

aklys

New member
Przewijać się da w DLNA ale tylko takimi skokami o 5 czy więcej minut. Szkoda że nie ma możliwości wgrania poprzedniego firmware 4.01.xx.
Nie o takie "przewijanie" mi chodzi. Działa "skakanie" strzałkami lewo/prawo o jakąś tam część odtwarzanego materiału (dla filmu o czasie trwania ok 2h będzie to ok 4 minut na jeden skok). Brakuje normalnego przewijania, czyli przyspieszonego odtwarzania materiału do tyłu i przodu (które to przewijanie działa przy odtwarzaniu tego samego materiału przez usb). Pół biedy, żeby się dało chociaż np w menu tv ustawić wielkość tych "skoków" np na wartość w sekundach. A tak to po zakupie tego tv na początku się po prostu męczyłem oglądając filmy bez możliwości przewijania nudnych fragmentów :). Teraz się jakoś przyzwyczaiłem, ale nadal uważam to za bardzo dużą wadę.
Wystarczy przytoczyć taką sytuację: oglądam jakiś film i była w nim akurat bardzo fajna scena, a moja moja szanowna małżonka akurat chwilę wcześniej udała się do kuchni :). PO jej powrocie chętnie bym jej pokazał tą scenę (wystarczyłoby cofnąć 30 sekund), no ale jak mam to zrobić? No i zostaje tylko mój barwny opis :).

W 100% podzielam żal, że nie ma możliwości wgrania starszej wersji firmware (kolejny raz pozdrawiam w tym miejscu inżynierów z LG). Gdybym wiedział co mnie czeka, nigdy bym nie przechodził na wersję 4.10.xx, a teraz niestety możliwości powrotu do 4.01 nie mam :(.
 

aklys

New member
Czy ktoś może mi wyjaśnić w jakim celu zaleca się resetowanie TV do ustawień fabrycznych po aktualizacji softu? Rozumiem że przeprowadza się to z poziomu menu tv i kasowane są wówczas wszystkie ustawienia użytkownika ale wersja oprogramowania nie jest wówczas przywracana do tej ver. która była wgrana w fabryce?
Dokładnie tak. Tracisz wszystkie swoje ustawienia obrazu i aplikacji ze smart tv, tracisz listę kanałów. Operacja ta może według supportu LG rozwiązać wiele dziwnych problemów, które pojawiły się w tv po wgraniu nowego firmware. I czytając posty na tym forum można wywnioskować, że często rzeczywiście pomaga.
 

mlodzian

New member
Dokładnie tak. Tracisz wszystkie swoje ustawienia obrazu i aplikacji ze smart tv, tracisz listę kanałów. Operacja ta może według supportu LG rozwiązać wiele dziwnych problemów, które pojawiły się w tv po wgraniu nowego firmware. I czytając posty na tym forum można wywnioskować, że często rzeczywiście pomaga.

Co gorsze jest to jedyna pomoc jakiej support może (potrafi) nam udzielić. Szkoda, że jeszcze sam profilaktycznie się nie resetuje np. raz na tydzień... Niezły pomysł na kolejną aktualizację, a co tam ustawianie kanałów to sama przyjemność....

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

andreas2012

New member
Co gorsze jest to jedyna pomoc jakiej support może (potrafi) nam udzielić. Szkoda, że jeszcze sam profilaktycznie się nie resetuje np. raz na tydzień... Niezły pomysł na kolejną aktualizację, a co tam ustawianie kanałów to sama przyjemność....

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2


dlatego zawsze wybieram strojenie automatyczne zeby nie tracic czasu, ale mogli by wprowadzic funkcje eksportu ustawien w telewizorach
 

andreas2012

New member
Zreszta az sie boje aktualizowac ten TV a biorac pod uwage bledy (glownie w odtwarzaczu plikow mp4 obecnie) jest to konieczne dla mnie, oby nic sie mu nie stalo bo za duzo roboty z tym wsparciem
 
Do góry