Samsung seria M87 LE40M87BDX LCD TV 1080P

NickSon

Member
yhym dzięki za odzew że nie buczy to git ale może piszczy?:) chodzi mi o pisk powyzej 14-15kHz tak charakterystyczny dla kienskopowców gdyby w tym LCD go nie było to będzie miło...
Jeszcze raz zapytam czy waszym zdaniem M87 rozwala sonego W2000?
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Być może masz lepszy słuch - bardziej czuły. U nas też nie piszczą.
Najwyżej możesz poczekać na serię D 3000 - gra naprawdę super.
Właśnie skończyłem testy - jest extra.
 

NickSon

Member
D3000 jest extra czyli lepsze (ogólnie) od M87? :) Czy uważacie że kosztem rozdzielczości (ten sony ma 1366x768) warto decydować się na 100Hz? Czy jest jakiś samsung 40 calowy z obrazem 100Hz?
KIKI zamieścisz swoje wrażenia po teście D3000? Porównywałeś go z innymi masz jakieś fotki?
Pozdrawiam.
 

srubek|13|

New member
czesc kojak_ct czesc kiki i reszta forumowiczow!

wracam do tematu ktory omawialismy ok.14 dni temu. odebralem nowego Samsung LE-40M86BD juz z sofem takim samym jak ma kojak_ct wszystko jest ok! ale paski o ktorych mowilsmy zostaja bez zmian, lekkie smorzenia z gory na dol nawet na filmach DVD.na szarych kolorach i lekko niebieskim widac to wyjatkowo szczegolnie,pozatym trzeba sie dobrze przyjzec.Juz do tego przywyklem,wiec nie zwracam na to uwagi! chcialem sie zapytac czy ktos tez to zauwazyl na swoim TV?

serdecznie pozdrawiam Mariusz
 

srubek|13|

New member
srubek|13| napisał:
czesc kojak_ct czesc kiki i reszta forumowiczow!

wracam do tematu ktory omawialismy ok.14 dni temu. odebralem nowego Samsung LE-40M86BD juz z sofem takim samym jak ma kojak_ct wszystko jest ok! ale paski o ktorych mowilsmy zostaja bez zmian, lekkie smorzenia z gory na dol nawet na filmach DVD.Na szarych kolorach i lekko niebieskim widac to wyjatkowo szczegolnie,poza tym trzeba sie dobrze przyjzec zeby je zobaczyc.(Juz do tego przywyklem) wiec nie zwracam na to uwagi! chcialem sie zapytac czy ktos tez to zauwazyl na swoim TV?

serdecznie pozdrawiam Mariusz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Coś Ci się mnożą posty .
My mamy na sklepie obydwa modele . Jak robiłem testy przyglądałem się skrupulatnie - żadnych takich oznak nie było z cała pewnością.
 

kojak_ct

Member
Witam.
U mnie tych pasków nie ma. Skoro są na nowym TV to problemu upatrywał bym poza TV. A to smużenie występuje tylko na kanałach SD. To chyba wina wbudowanego w TV skalera z sygnału SD. Na HD (praktycznie 70% czasu z takiego korzystam PS3+komp) i nie ma czegoś takiego. Ale też się już przyzwycziłem i praktycznie tego nie widzę. ;)
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Hmmmm

Czy Samsung LE40M87BD smuzy na kanałach SD ???

Jest gdzies w sieci jakiś test dokładnie modelu 40 calowego wersji 87 ?
 

srubek|13|

New member
Czesc! kojak_ct

Chcial bym sie jeszcze cos zapytac!-TV mam zawieszony na scianie jakies 70-75cm od podlogi,a zaraz pod Telewizorm w odleglosc ok. 20 cm stoi Receiver+DVD czy nie ma to wplywu na jakosc panela? zly obraz lub tym podobnie!

-pozdrawiam Mariusz

PS. co oznacza ten skrot Kanaly SD?
 
Ostatnia edycja:

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Slygado

Dzieki za linka ale gdzien a fotkach moze byc widoczne jakiekolwiek smuzenie ??

I co do angielskiego testu, czytałem ale moj angielski nie jest najlepszy... Pozatym to test modelu 86...

Wolałabym zeby ktos z uzytkownikow faktycznie sie wypowiedział lub jesli ktos zna dobrze angielski i wie co tam napisali... :(

A moze ktos go dogłębnie testowal ?
 

Max123

New member
Jaki to telewizor?

W gazetce reklamowej RTV-EURO-AGD znalazłem LCD Samsung LE40M86 w korzystnej cenie - 6990 PLN (w MM są w cenie ok. 8500 PLN, a w Domarze Bydgoszcz - 9000 PLN). Czy ktoś z forumowiczów, kto widział ten model w sklepie, może mi napisać, czy jest to LE40M86B, czy z końcówką BD?
Dzwoniłem do sklepu i dowiedziałem się, że w wykazie w komputerze mają modele LE40M86B (bez tunera cyfrowego?), ale Samsung takich modeli nie produkuje. Czy jest to nietypowy LCD, nie na Polskę, czy też błąd? Najprosciej byłoby odczytać dane z tabliczki na TV, ale niestety nie mam takiej możliwości.
Proszę o odpowiedź.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
To zwykły LE40M86BD tylko sklepy oznaczają sobie samym B

W Mediamarkt jest tak samo

Ja wolę kupić wysyłkowo w cenie okolo 6530 niz przepłacać tyle w tych "molochach"...
 
Do góry