Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

viader80

New member
Witam. Mam problem z le37c650. telewizor ma rok. od niedawna zaczął się sam wyłączać i włączać. był serwisant zabrał telewizor i wymienił płytę główną, ale problem dalej jest ten sam. może wy pomożecie i podsuniecie jakieś pomysł od czego tak się dzieje. telewizor nie jest podłączony do neta. Nie ma również nic innego do niego podłączonego. Kabel zasilający podpięty jest bezpośrednio do gniazdka Pozdrawiam
 

totalny11

New member
Witam
Czy ma ktoś doświadczenie z możliwością pojawienia się sygnały 5.1 na wyjściu optycznym,
gdy odbieram sygnał telewizji cyfrowej kablowej(fonia- Dolby)?.













9.
 

amor_priv

New member
Witam
Czy ma ktoś doświadczenie z możliwością pojawienia się sygnały 5.1 na wyjściu optycznym,
gdy odbieram sygnał telewizji cyfrowej kablowej(fonia- Dolby)?.
9.

Niestety chyba się nie da. Mam podłączony przez HDMI dekoder "N na kartę HD". Na wyjściu optycznym z telewizora mam stereo, a na wyjściu z dekodera mam Dolby Digital z tego samego filmu.
 

skuska

New member
Posiadam c650 i mam pewien mały problem. Mam podłączona kablówkę i obraz jest OK, lecz kiedy włączę jakieś urządzenie które jest podpięte pod TV to obraz się mocno pogarsza. Jest na to jakiś sposób?
 

amor_priv

New member
Posiadam c650 i mam pewien mały problem. Mam podłączona kablówkę i obraz jest OK, lecz kiedy włączę jakieś urządzenie które jest podpięte pod TV to obraz się mocno pogarsza. Jest na to jakiś sposób?

A jakim łączem masz podłączone te urządzenia? Bo jeśli przez Euro, to niestety jest normalne. Ale nie jest to wina telewizora. Po prostu telewizory technologicznie wyprzedziły technikę telewizyjną. I to sygnał nie dorasta do telewizora.
 

amor_priv

New member
Przez HDMI, tak się dzieje jak podłącze Xbox lub laptopa.

Aaa... Mam tez telewizor SONY, do ktorego mam podlaczone Playstation 3. W jednym porcie HDMI mi sie pojawial bardzo kiepski obraz, a w innym żyleta. Nie pamietam, czy musialem cos przestawic w ustawieniach konsoli. Sprobuj rozne porty HDMI, i rozne ustawienia.
 

amor_priv

New member
TVNPlayer w moim C750 już jest !

Na C650 też już jest. Niestety mnie mocno rozczarował. Po pierwsze niewiele ciekawych rzeczy tam znalazłem, a po drugie jakość obrazu pozostawia bardzo wiele do życzenia. Gorsza, niż w normalnej telewizji SD. VOD.tvp.pl jest o wiele lepszy, że o Iplexie nie wspomnę.
 

maciejwl

New member
Na C650 też już jest. Niestety mnie mocno rozczarował. Po pierwsze niewiele ciekawych rzeczy tam znalazłem, a po drugie jakość obrazu pozostawia bardzo wiele do życzenia. Gorsza, niż w normalnej telewizji SD. VOD.tvp.pl jest o wiele lepszy, że o Iplexie nie wspomnę.

Po reklamach można trochę obraz poprawić wchodząc w pole "jakość" i wybrać "Bardzo wysoka" (po prawej na pasku postępu oglądanego materiału), ale fakt, np. oglądam teraz Cejrowskiego i jakość pozostawia wiele do życzenia :(
 

Kamilos86

New member
A ja mam znowu problem,bo tyle czasu czekałem na TVN Player,i w końcu jest ,ale po uruchomieniu wyskakuje komunikat że poza granicami Polski nie można oglądać.Zaje...
 
A ja mam znowu problem,bo tyle czasu czekałem na TVN Player,i w końcu jest ,ale po uruchomieniu wyskakuje komunikat że poza granicami Polski nie można oglądać.Zaje...

Mieszkasz w Polsce czy poza nią? Bo ja mieszkam w Częstochowie, mam internet z kablówki i mam problem z VOD.TVP.PL, a dokładnie z serialem "M jak miłość" - wyskakuje mi komunikat po angielsku, że ten materiał przeznaczony jest na terytorium Polski. Gdzie szukać winnego u Samsunga czy operatora kablówki?
 

Kamilos86

New member
Tak ,mieszkam za granicą.Co do M jak miłość, to mam to samo,ale nie wiem czego to jest wina.Najlepiej żeby ktoś sprawdził ,kto mieszka w PL.A co do Tvn Player-czy jest możliwość ,,wydłubania'' tego widgeta i edytowania go aby nie sprawdzał tego regionu?Może jakaś inna możliwość?Jeżeli ktoś się zna to proszę o pomoc bo zależy mi i innym pewnie też na tym widgecie.
 

aquariusmax

New member
Jadnak należą się podziękowania firmie Samsung za TVN Player na serię C.
Aplikacja u mnie działa dobrze i płynnie (6 Mbits).
Jakość jest zadowalająca. Mogłoby być trochę materiałów HD.
Jednak najważniejsza jest zawartość.
Mam nadzieję, że będzie więcej i nowszych materiałów.
 

msiemin

New member
Mieszkasz w Polsce czy poza nią? Bo ja mieszkam w Częstochowie, mam internet z kablówki i mam problem z VOD.TVP.PL, a dokładnie z serialem "M jak miłość" - wyskakuje mi komunikat po angielsku, że ten materiał przeznaczony jest na terytorium Polski. Gdzie szukać winnego u Samsunga czy operatora kablówki?



Witam miałem podobny problem z tvnplayerem na bluray sony i wina była po stronie mojego dostawcy internetu.
 
Problem z VOD.TVP.PL

Mieszkam w Częstochowie, mam internet z kablówki i mam problem z VOD.TVP.PL, a dokładnie z serialem "M jak miłość" i "Rezydencja" - wyskakuje mi komunikat po angielsku, że ten materiał przeznaczony jest na terytorium Polski. Na komputerze moje IP identyfikowane jest w Częstochowie. Dzwoniłem do Samsunga, on twierdzi, że to wina operatora widgetu. Gdzie szukać winnego u Samsunga, operatora widgetu czy operatora kablówki?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Jadnak należą się podziękowania firmie Samsung za TVN Player na serię C.
Aplikacja u mnie działa dobrze i płynnie (6 Mbits).
Jakość jest zadowalająca. Mogłoby być trochę materiałów HD.
Jednak najważniejsza jest zawartość.
Mam nadzieję, że będzie więcej i nowszych materiałów.

U mnie tvnplayer zacina sie co chwila i czesto wywala mnie do menu. Nie wazne jaka jakosc nagrania wlacze.
Net 15Mbit. Inne aplikacje dzialaja bez uwag. No wczoraj manager nowych aplikacji samsunga kiepskawo dzialal.
 

maciejwl

New member
U mnie tvnplayer zacina sie co chwila i czesto wywala mnie do menu. Nie wazne jaka jakosc nagrania wlacze.
Net 15Mbit. Inne aplikacje dzialaja bez uwag. No wczoraj manager nowych aplikacji samsunga kiepskawo dzialal.
hmm... no umnie nic takiego nie zauważyłem, a żona już zdążyła kilka odcinków jakiegoś tam serialu obejrzeć :) ale fakt, samsung apps wczoraj działał fatalnie - strasznie długo się w niego wchodziło.
 

KaYteck1

New member
Wczoraj w ogóle nie mogłem się wbić w samsung apps, kręcił, kręcił i wyskakiwał błąd o zakłóceniach w sieci (20Mbit). Dzisiaj dopiero zainstalowałem Tvn playera, choć mam go na "ence".:p
 
Do góry