Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

karczu

New member
POMOCY !! Jestem lajkiem !!

Próbowałem wpisać adres IP z dodatkowymi widgetami, od tamtego czasu nie mogę korzystać z usługi Internet@TV. Reset do ustawień fabrycznych w niczym nie pomógł
Akceptuje warunki Internet@TV pojawia się okienko "łączę" po jakimś znika i telewizor wraca do trybu TV. Jakieś pomysły na rozwiązanie?
 

KaYteck1

New member
czy u ciebie też jest tak że jak połączysz bezpośrednio tv pod neta to samsung apps idzie ja odłączyłem router podłączyłem tv pod neta i mozna wejść w aplikacje
Wchodzę bez kombinowania, tv łączy się bezprzewodowo z routerem, patykiem od TP Linka.

Edyta ;-)

Właśnie zaktualizował się DailyMotion, od teraz jest, jak dobrze rozpoznaję, po francusku:!:
 
Ostatnia edycja:

kruszonmk

New member
Wchodzę bez kombinowania, tv łączy się bezprzewodowo z routerem, patykiem od TP Linka.

Edyta ;-)

Właśnie zaktualizował się DailyMotion, od teraz jest, jak dobrze rozpoznaję, po francusku:!:

Mi niestety nie chodzi jak odłącze router jest ok z routerem nie wejde do samsung apps a jakie masz ustawienia sieci może tam ma nagrzebane
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Wchodzę bez kombinowania, tv łączy się bezprzewodowo z routerem, patykiem od TP Linka.

Edyta ;-)

Właśnie zaktualizował się DailyMotion, od teraz jest, jak dobrze rozpoznaję, po francusku:!:
Mi tez sie dzisiaj zaktualizowal i jest po francusku. Wywalilem go, bo nic ciekawego nie ma.

Co ciekawe, to zaktualizowal sie dopiero teraz, a data wydania to listopad 2011.
 

jarjar82

New member
Pytanie za 100pkt :) gdzie można dostać jeszcze C650 ????? nówkę z gwarancją i koniecznie z matrycą SQ1 na pokładzie ? Jedna sztuka służy u nas od roku ...potrzebny jest drugi odbiornik ....a że nie spieszy mi się do Edge LED czy tez 3D to kupiłbym ten model Sama ponownie :D
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Pytanie za 100pkt :) gdzie można dostać jeszcze C650 ????? nówkę z gwarancją i koniecznie z matrycą SQ1 na pokładzie ? Jedna sztuka służy u nas od roku ...potrzebny jest drugi odbiornik ....a że nie spieszy mi się do Edge LED czy tez 3D to kupiłbym ten model Sama ponownie :D

Szukaj w Euro rtv agd. Moze moga sprawdzic stany magazynowe w innych sklepach. Ja u nich bralem i przed placeniem sprawdzilem naklejke, ale szczerze ci powiem ze SQ1 nie jest rowne SQ1. Rok wczesniej mialem na ten TV AA01 i tylko czern mial minimalnie slabsza od SQ01 (ktory teraz mam). A tak to slabe katy, wyblakle kolory pod katem, oraz fioletowa czern wystepuje w obu modelach ekranów.

Tez bylem napalony tylko na SQ01, a zycie pokazalo, ze trzeba trafic na wlasciwe SQ01 ;)
 

maciejwl

New member
Po reklamach można trochę obraz poprawić wchodząc w pole "jakość" i wybrać "Bardzo wysoka" (po prawej na pasku postępu oglądanego materiału), ale fakt, np. oglądam teraz Cejrowskiego i jakość pozostawia wiele do życzenia :(

ad. TVN Player
... dodam jeszcze, że przy niektórych materiałach TVN jest również jakość HD dostępna i super to śmiga :) Testowałem na "Kuchenne rewolucje" i "Wszyscy kochają Romana" - szkoda, że nie wszystkie tak mają.
 

sochcio

New member
Polskie Radio oraz Czwórka Polskie Radio na telewizorach Samsung Smart TV

Programy Polskiego Radia na żywo, ponad 100 000 materiałów audio i kilka tysięcy wideo na żądanie – tyle można posłuchać i obejrzeć dzięki dwóm nowym aplikacjom – Polskie Radio oraz Czwórka Polskie Radio.

Aplikacje dostępne są na telewizorach Samsung Smart TV z serii D. Trwają pracę nad ich przystosowaniem do pozostałych urządzeń, w tym telewizorów z serii C oraz odtwarzaczy Blu-ray i zestawów kina domowego z serii C i D.
 

MrWolf

New member
Witam,

od od roku jestem szczęśliwym posiadaczem LE40c650. Tv ma soft w ver. 1016.0 - czy warto go aktualizować a jesli tak to do jakiej wersji?

Druga sprawa szukam aktualnie drugiego telewizora (40 cali) o prównywalnych lub lepszych parametrach w cenie do ok 2500, niestety c650 jest praaktycznie nieosiagalny:-( czy jesy jakiś godny nastepca?

pozdrawiam i z góry dziekuję za pomoc
 

maciejwl

New member
Polskie Radio oraz Czwórka Polskie Radio na telewizorach Samsung Smart TV

Programy Polskiego Radia na żywo, ponad 100 000 materiałów audio i kilka tysięcy wideo na żądanie – tyle można posłuchać i obejrzeć dzięki dwóm nowym aplikacjom – Polskie Radio oraz Czwórka Polskie Radio.

Aplikacje dostępne są na telewizorach Samsung Smart TV z serii D. Trwają pracę nad ich przystosowaniem do pozostałych urządzeń, w tym telewizorów z serii C oraz odtwarzaczy Blu-ray i zestawów kina domowego z serii C i D.

Co trzeba przyznać, samsung miażdży konkurencje pod względem widgetów – wiadomo jedni marudzą, że obraz nie ten idt. Ale dla mnie właśnie TV czy muzyka na żądanie to jest przyszłość i tak trzymać! A czy kolor czarny w TV jest czarny czy zielony lub jeszcze inny, mnie akurat nie interesuje - czarny kolor na dłużej w naszych TV jest w większości przypadkach na końcu filmu, z napisami, a ja wtedy film wyłączam :)
 

vandzosef

New member
Witam,

od od roku jestem szczęśliwym posiadaczem LE40c650. Tv ma soft w ver. 1016.0 - czy warto go aktualizować a jesli tak to do jakiej wersji?

Druga sprawa szukam aktualnie drugiego telewizora (40 cali) o prównywalnych lub lepszych parametrach w cenie do ok 2500, niestety c650 jest praaktycznie nieosiagalny:-( czy jesy jakiś godny nastepca?

pozdrawiam i z góry dziekuję za pomoc


nie jest taki dobry jak pisza..... ja juz mam go 2 lata gwarancja mi sie skonczyla chyba albo i nie skonczyla bo nie mam paragonu i zauwazylem na ekranie tego tez tv pionowy czarny pasek o grubosci 2mm od dolu do gory wiec nie wiem czy to wada fabryczna albo powoli cos zaczyna siadac.... czy to na obrazie hdmi czy na cyfrowce naziemnej... Pozdrawiam wersje aktualizacji mam z 2010/11
 

evolution4

New member
Odbior DTV: DVB-T/C, MPEG4 DVB-T2/C (UK Only)

Czy ten zapis w specyfikacji świadczy o tym, że C650 po zmianie kraju na UK odtworzy mi naziemną TV Cyfrową nadawaną w DVB-T2 ?
Czy na teren UK montują po prostu inny model tunera do naziemnej?
 
Do góry