Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

avis21

New member
Dzięki mensir67pl.
Czyli pewnie jak LCD nie współpracuje z karta USB-WIFI to nie będzie komunikatu....tak jak u mnie.

Proszę jeszcze o odpowiedz na pytanie:
w 'Ustawienia' -> 'Siec' -> 'Typ sieci' mam wybrane Kablowa i nie mogę tego zmienić ani wyłączyć (nie ma innej pozycji do wyboru) :/
Czy nie powinno być tam jakaś dodatkowa pozycja np "brak sieci"?
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
Dzięki mensir67pl.
Czyli pewnie jak LCD nie współpracuje z karta USB-WIFI to nie będzie komunikatu....tak jak u mnie.

Proszę jeszcze o odpowiedz na pytanie:
w 'Ustawienia' -> 'Siec' -> 'Typ sieci' mam wybrane Kablowa i nie mogę tego zmienić ani wyłączyć (nie ma innej pozycji do wyboru) :/
Czy nie powinno być tam jakaś dodatkowa pozycja np "brak sieci"?

nie współpracuje


Jesli na LE32C650 nie ma bocznej naklejki z typem matrycy to jak mogę sprawdzić i gdzie typ matrycy?

możesz zajrzeć z tylu przez otwory do "wentylacji" jest naklejka ......
 

piteron

Active member
Bez reklam
Proszę jeszcze o odpowiedz na pytanie:
w 'Ustawienia' -> 'Siec' -> 'Typ sieci' mam wybrane Kablowa i nie mogę tego zmienić ani wyłączyć (nie ma innej pozycji do wyboru) :/
Czy nie powinno być tam jakaś dodatkowa pozycja np "brak sieci"?
pewnie jak podepniesz adapter WiFi pojawi się siec bezprzewodowa
 

Adrianox360

New member
hejka kupiłem tego tv i proszę o jakąś dobrą stronke gdzie są najlepiej ustawione ustawienia :) do tego tv. Mam na razie zwykłą kablówe ale z czasem Cyfre. A może ktoś z forum mi poda dobre ustawienia? DZięki
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Jerycho24 - proszę, wyjaśnij koledze "co i jak".
Mowisz masz ;)
no dobra to niby mam przejrzeć wszystkie strony i szukac? Bądź tak dobry i zapodaj jak masz...
Szanuj czas innych!
Na kazdym forum jest opcja szukaj, wiec mozna wpisac interesujace cie frazy w szukajke, zeby ulatwic sobie poruszanie sie po forum i niepotrzebnie bladzic. Pamietaj, ze duzo zalezy od sformulowanych hasel do wyszukiwania.
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Google rowniez Twoim przyjacielem.

Jesli odpowiedz jeszcze nie padla, to po prostu nikt jej nie zna, albo nie zalogowal sie jeszcze na forum. Podbijanie pytania nic nie da, bo osoba nieobecna i tak zacznie czytac temat od miejsca gdzie skonczyla.
 

skorpion75

New member
Dziękuję Jerycho24.


Sam osobiście publikowałem 3 wersje ustawień i potem jeszcze ze dwa razy je wznawiałem. I właśnie dlatego m.in. temat robi się taki długi. Bo powiela się wielokrotnie (dla osiołków które maja trudność z czytaniem) opublikowane już odpowiedzi.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Dziękuję Jerycho24.


Sam osobiście publikowałem 3 wersje ustawień i potem jeszcze ze dwa razy je wznawiałem. I właśnie dlatego m.in. temat robi się taki długi. Bo powiela się wielokrotnie (dla osiołków które maja trudność z czytaniem) opublikowane już odpowiedzi.
Ja juz duuuzo sie hamuj, i staram sie nieodpowiadac na te same pytania - a wiecie jakich z reguly odpowiedzi udzielam ;). Proponuje robic tak samo (minuta ciszy ;) ) jesli mamy pewnosc, ze odpowiedz juz jest w temacie. Chyba ze sa problemy z jej znalezieniem, ale najpierw trzeba sie wykazac ze sie probowalo ;). Bo tak to sami tez zasmiecamy temat zwracaniem uwagi innym. Najlepiej raportowac te posty do moderatora zeby je usuwal i po problemie.
Jak sie nie przewroca to sie nie naucza!.
 

andrewife

New member
Witam,
Posiadam LE40C650 z najnowszym softem (3003?)
Kupiłem dzisiaj adapter wifi na usb Edimax EW-7718UN (EW7718UN07CB00100). Niestety nie działa :sad:
TV wykrywał na początku adapter jako adapter Samsunga, ale nie wykrywał żadnej sieci. Zgłaszał też błąd adresu MAC. Co dziwne po paru próbach włączania i wyłączania przestał go wykrywać w ogóle :sad:

Piszę ku przestrodze bo zakupu dokonałem na podstawie opinii z forum i z ceneo...

AJ
 

slimak

New member
Bez reklam
To ja jeszcze dodam, co oznaczają nazwy ustawień Motion Plus:



Wyłączony = interpolacja klatek wyłączona; 0/0 (rozmycie/skoki)

Ostry = interpolacja klatek włączona; 10/0

Standard = interpolacja klatek włączona; 5/5

Gładki = interpolacja klatek włączona; 10/10

Użytkownik = interpolacja klatek włączona; możliwość regulacji w zakresie 0-10/0-10

Demo = pół ekranu Standard, druga połowa ekranu Wyłączony.
 
Do góry