Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

tarinQ

New member
Czyli rozumie ze pronto, sciereczki do monitorow/ czy jakies plyny , pianka
Nie wchodzi w gre?
Tylko wodą? sciereczki jakies konkretne czy zwykle moga byc?
 

Frauka

New member
Bez reklam
Ja dorwałam taką puchatą ściereczkę antystatyczną Jana Niezbędnego. Tak zajefajnie czyści, mozna ją normalnie prać :)
 

tarinQ

New member
Mam jeszcze takie pytanie czy jak chce wyszukac czeskie programy dvbt to musze w ustawieniach anteny zmienic jezyk na czeski czy nie?? I zostawic PL
Jak to wyglada jak sie wyszukuje inne kanaly??
Czeski analogowy mi dziala ale jakos automatyczna wyszukiwarka nie znajduje mi cyfrowych kanalow??

2.
Polecicie jakis materiał audio/video aby przetestowac sprzet-co najlepiej materiał HD czy cos statycznego, ruchliwego? ?? matryce, kolory itp...
Na co szczególnie zwrócić uwage??
W temacie nie znalazlem konkretnych info-albo szukac nie umie;(
 
Ostatnia edycja:

Deron

New member
Właśnie dzisiaj pobrałem z netu nowy soft 003003. Pojawiło mi sie Yahoo i wiele nowych serwisów.
Wgranie nowego softu łączy się z ponownymi ustawieniami telewizora.
Jeden program Film Box odbieram jako 4/3 i nie mogę go rozszerzyć na cały ekran :(
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,
CYT;Im kobieta ma mniejszy biust, tym większy rozum.
ryzykowna teza,Panie mogą Ci odpisać;Im większy fiut,tym mniejszy rozum.?
 

Deron

New member
Co do fiuta - to spoko (to nie jest Forum o fiutach)
Natomiast wracając do tematu - po wyjęciu wtyczki z gniazdka i włożeniu jej ponownie wszystko powróciło do normy 100% programów zajmuje całą szerokość ekranu.
I jeszcze jedna kwestia.
Z pena odpalałem film: Madagaskar.2.2008.720p.BluRay.Dubbing.PL.x264.aditonix
Pliki Matroska Media (.mkv)
Rozmiar 3,77 GB
Niestety telewizor informuje o braku kodeków.
Moje pytanie:
Czy można pobrać na pena kodeki i wgrać do Samsunga, czy pozostaje jedynie
[FONT=&quot]konwertować[/FONT][FONT=&quot] MKV do AVI, [/FONT][FONT=&quot]DivX, czy Xvid ??
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

tommek82

New member
Co do fiuta - to spoko (to nie jest Forum o fiutach)
Natomiast wracając do tematu - po wyjęciu wtyczki z gniazdka i włożeniu jej ponownie wszystko powróciło do normy 100% programów zajmuje całą szerokość ekranu.
I jeszcze jedna kwestia.
Z pena odpalałem film: Madagaskar.2.2008.720p.BluRay.Dubbing.PL.x264.aditonix
Pliki Matroska Media (.mkv)
Rozmiar 3,77 GB
Niestety telewizor informuje o braku kodeków.
Moje pytanie:
Czy można pobrać na pena kodeki i wgrać do Samsunga, czy pozostaje jedynie
[FONT=&quot]konwertować[/FONT][FONT=&quot] MKV do AVI, [/FONT][FONT=&quot]DivX, czy Xvid ??
[/FONT]

1) podaj dane tego pliku z programu MediaInfo
2) spróbuj zmienić nazwę pliku na krótką (chociaż to działa jak nie chce przewijac filmu)
 

piteron

Active member
Bez reklam
pewnie to nie pomoże pytającemu,ale ja mam podobny przypadek
tzn ,przed upgrade firmware "Kompania braci" była odtwarzana,teraz nieobsługiwany kodek,zmiana nazwy,rozrzedzenia nie pomaga,na wersji 2002 na 110% wszystko działało,obejrzałem z 5 odcinków,na nowym klopsik nie ma nic ani bezpośrednio z dysku,ani z Shere menagera tez mnie podkusiło aktualizacje zrobić qrde qrde
 

holoais

New member
wczoraj w markecie na wystawie widzialem LE32C650 z oznaczeniem:

T315HW04 V.3 XXXXG
Made in China S01
AU31H43ABCTW8CNRA90020H

czy jest to matryca sq01 ?
 

Seba21

New member
Witam. Mam pytanie: podobno na zwykłych programach analogowych np. z kablówki, przełączając kanały obraz nie jest rozszerzony do formatu 16/9 i trzeba za każdym razem ręcznie przełączać, a właśnie na kanałach analogowych niedostępne jest autodopasowanie i trzeba wybrać na stałe 16:9, ale nadal obraz jest spłaszczony i trzeba pilotem rozszerzać na każdym kanale SD. Czy to prawda? Widziałem u znajomego na stałe włączoną opcję 16/9 ale na zwykłych kanałach SD typu Polsat czy TVN obraz był nadal spłaszczony. Też tak macie?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam. Mam pytanie: podobno na zwykłych programach analogowych np. z kablówki, przełączając kanały obraz nie jest rozszerzony do formatu 16/9 i trzeba za każdym razem ręcznie przełączać, a właśnie na kanałach analogowych niedostępne jest autodopasowanie i trzeba wybrać na stałe 16:9, ale nadal obraz jest spłaszczony i trzeba pilotem rozszerzać na każdym kanale SD. Czy to prawda? Widziałem u znajomego na stałe włączoną opcję 16/9 ale na zwykłych kanałach SD typu Polsat czy TVN obraz był nadal spłaszczony. Też tak macie?
Ja mialem na auto i mi pasowalo.
 
Do góry