Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

verzich

New member
Edimax

Witam,
Posiadam LE40C650 z najnowszym softem (3003?)
Kupiłem dzisiaj adapter wifi na usb Edimax EW-7718UN (EW7718UN07CB00100). Niestety nie działa :sad:
TV wykrywał na początku adapter jako adapter Samsunga, ale nie wykrywał żadnej sieci. Zgłaszał też błąd adresu MAC. Co dziwne po paru próbach włączania i wyłączania przestał go wykrywać w ogóle :sad:

Piszę ku przestrodze bo zakupu dokonałem na podstawie opinii z forum i z ceneo...

AJ
Witam.
I tu się zgodzę bo na moim tv z softem 3003 też nie wykrywa Edimaxa 7718Un.
Dodam tylko że tą samą kartę testowałem wcześniej i działała bez problemu.
Niestety nie pamiętam jaki miałem wtedy soft.

Edimax nie działa z softem 3003 :x
 

tarinQ

New member
Tak daje. Co rok można z ich katalogu wybrać jeden bezpłatny prezent (do max 250zł).

Ja wybrałem wieszak pod TV -* idealnie komponuje się z moim LE40c650 i *daje możliwość manipulowania telewizorem we wszystkie strony.

Czyli jak? rejestruje swoj produkt i dostaje jakies konto tam ??? Czy zle rozumie?? :D
czy tylko potwierdzenie na maila..
 

skorpion75

New member
Czyli jak? rejestruje swoj produkt i dostaje jakies konto tam ??? Czy zle rozumie?? :D
czy tylko potwierdzenie na maila..
Dobrze rozumiesz. Rejestrujesz się a po ok. 3-4 dniach dostajesz e-mail że "Jako nowy klient masz prawo do wyboru ... bla, bla, bla..."- dostajesz link do ich katalogu "gratisów" i wybierasz który chcesz.


Ci którzy czytają temat od dawna/od początku doskonale wiedzą o co chodzi :)
 

tarinQ

New member
tv kupowałem w markecie
karta gwar nie wypelniona jeszcze bo moge do 14 dni sie ubiegac o zwrot itp
Ubezp tv brak
Z tylu mam naklejke duza biała
ale nie wiem co i jak z niej odczytac:)
Jest np made in hungary i troche opisów ale co z czym sie je ? ;|
 

tarinQ

New member
Dobra to bede musiał poszukac, a moze na pudle znajde;)
Czy z numeru seryjnego idzie odczyytac rodzaj matrycy?? Nie mam tej waznej naklejki z boku a tam sa info o modelu , matrycy i nr ser.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Witam.
I tu się zgodzę bo na moim tv z softem 3003 też nie wykrywa Edimaxa 7718Un.
Dodam tylko że tą samą kartę testowałem wcześniej i działała bez problemu.
Niestety nie pamiętam jaki miałem wtedy soft.

Edimax nie działa z softem 3003 :x
no i jesli to okaże sie prawdą,to dostane *&^##^%(&R^#$@
na 2002 działał na 100%,sprawdzałem przez kilka dni,ale że mi bezprzewodowy nie potrzebny to sprzedałem kumplowi,ale pożyczę ,i sprawdzę
szlag by jasny ich trafił,jorgneli sie chyba ze za dużo dali jak w TV za 2500,i teraz będą ciąć funkcje
trzeba chyba zaprzęgnąć twarde umysły i robić soft alternatywny
 
Do góry