Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Tom69

New member
Zastanawia mnie jak zmiana samego rozszerzenia w przypadku jw. moze wplynac na mozliwosc odtworzenia filmu. Przeciez to jest calkiem inny kodek. Tylko program

Niby tak, ale pliki rmvb podgląda na liście plików, dopiero po próbie odtworzenia pisze nieobsługiwany format i po powrocie do listy nie ma już podglądu tylko znak zapytania.
 

dementor76

New member
Witam, dzwoniłem w dniu wczorajszym drugi raz do serwisu samsunga. Tym razem rozmawiałem z jakimś facetem. Również powiedział mi że taki problem jak opisujemy z czytaniem z portów USB nie powinien występować i powiedział że bez wizyty serwisu się nie obejdzie. Także we wotrek dzwonię do serwisu w Łodzi.
PS. Dziwi mnie tylko fakt, że w necie są wpisy dotyczącego tego problemu już z początku Października, a problem do tej pory występuję. Firma samsung nic sobie z tego nie robi, przez miesiąc czasu problem powinien być już dawno rozwiązany jeżeli to wina softu. Jeżeli to wina telewizora to sprawa już dawno powinna być zgłoszona do UOKiK. Ja kupiłem ten telewizor głównie ze względu na nową usługę Internet@TV z której obecnie nie mogę normalnie korzystać. Jeżeli byliby firmą godną zaufania to powinni przynajmniej na swojej stronie umieścić jakiś komunikat odnośnie tych problemów, a nie zmuszać klientów do poszukiwania rozwiązania problemu na własną rękę.
Proszę daj znać, co powiedzą po Twoim telefonie do serwisu.
Ja po swoim telefonie umieszcze też na forum stosowny wpis.

OK , napiszę co powiedzieli mi w serwisie .
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Niby tak, ale pliki rmvb podgląda na liście plików, dopiero po próbie odtworzenia pisze nieobsługiwany format i po powrocie do listy nie ma już podglądu tylko znak zapytania.
Ale jaja ;). Moze w katalogu z filmem jest plik z okladka. Jak uzywam napiprojekt do sciagania napisow to czasami mi takie cos zaciagnie.
 

tommek82

New member
Witam

Czy spotkaliście się z taką sytuacją, że po odpaleniu filmu z pendrive'a (mi ta sytuacja zdarzyła się na dwoch filmach mkv), nie ma możliwości przewijania filmu, ani powrotu do ostatnio oglądanego fragmentu?? Tzn po włączeniu na pilocie przycisku przewijanie pojawia się na TV informacja "Niedostępny". Teraz pytanie czy to wina filmu (chociaż na kompie można go przewijać bez problemu) czy to wina TV ??
 

squibosh

New member
Witam

Czy spotkaliście się z taką sytuacją, że po odpaleniu filmu z pendrive'a (mi ta sytuacja zdarzyła się na dwoch filmach mkv), nie ma możliwości przewijania filmu, ani powrotu do ostatnio oglądanego fragmentu?? Tzn po włączeniu na pilocie przycisku przewijanie pojawia się na TV informacja "Niedostępny". Teraz pytanie czy to wina filmu (chociaż na kompie można go przewijać bez problemu) czy to wina TV ??

U mnie z kolei bywa tak, ze tv ewidentnie po dlugich meczarniach (dlugi czas ladowania) odpala film, ale nie ma do wyboru scen ani mozliwosci przewijania. A jak na kompie zmienie rozszerzenie, na tv nie ma juz problemu. Dziwne.

Poza tym, pojawiaja sie jednak pliki, ktorych za licho nie da sie ujarzmic pod tym wzgledem. Niezbadane sa humory serii c650.
 

tommek82

New member
Witam

Czy spotkaliście się z taką sytuacją, że po odpaleniu filmu z pendrive'a (mi ta sytuacja zdarzyła się na dwoch filmach mkv), nie ma możliwości przewijania filmu, ani powrotu do ostatnio oglądanego fragmentu?? Tzn po włączeniu na pilocie przycisku przewijanie pojawia się na TV informacja "Niedostępny". Teraz pytanie czy to wina filmu (chociaż na kompie można go przewijać bez problemu) czy to wina TV ??

No więc spróbowałem zmienić nazwę pliku mkv (tego którego USB Player nie chciał przewijać) na krótszą (była Toy.Story.3.2010.PL.DUB.720p.BluRay.AC3.x264-Evolution.SG.mkv a zrobiła się Toy Story 3.mkv :))
i działa przewijanie :)

Niezbadane są wyroki C650 :))
 

wildthink

New member
No więc spróbowałem zmienić nazwę pliku mkv (tego którego USB Player nie chciał przewijać) na krótszą (była Toy.Story.3.2010.PL.DUB.720p.BluRay.AC3.x264-Evolution.SG.mkv a zrobiła się Toy Story 3.mkv :))
i działa przewijanie :)

Niezbadane są wyroki C650 :))

Niezbadane to są substancje, jakimi raczą się programiści Samsunga :roll:
Coś niedopracowany ten media player, niby to wypuszczają jakieś upgrejdy, ale zamiast być coraz lepiej, jest gorzej. Czegoś nie rozumiem. Niech wypuszczą 1 nowy soft raz na 2 mies. ale niech przyniesie konkretne korzyści lub niech nie psują tego co wcześniej działało. Aż strach wgrywać nowy soft.
 

infi

New member
a czy ktos moglby mi powiedziec na jakich ustawieniach grac na konsoli? (podobno jest jakis tryb GAME ale nie moglem go znalezc w menu tv)

bo w tej chwili przy odpoalonym motionplus na dole ekranu sa jakies zamazane plamy, po wylaczeniu jest ok ale animacja w grac wciaz jakby rwala, a na moim starym sharpie 46xd1 wszystko bylo idealnie zero jakis niedociagniec pelna plynnosc, a tu wyglada to tak jakby tv nie nadarzal za obrazem, cos ala skoki animacji na pc gdy ma sie za slaby sprzet.
:(

i o co chodzi z tym input lagiem czy to moze byc przyczyna tych "rwan"? bo jesli tego nie da sie poprawic to TV wraca do sklepu i kupie jakiegos sharpa znow bo tam przynajmniej nie bylo problemow a tu nowy tv i na starcie juz problemy.
 

CEGLA74

New member
Witam
Mam taki sam problem z modelem c650 40''
Dziwi mnie jedna sprawa mam 2 takie modele. Jeden zakupiony w kwietniu, wszystko na nim śmiga sprawnie. Karta sieciowa nie wyciągana z usb, dysk 640gb czasami kilka dni nie wyciągany z portu usb i cały czas mam dostęp do internet tv i mogę oglądać filmy z dysiora (MKV).
Drugi tv zakupiłem kilka dni temu i tu lipa. Ustawiłem net przez drugą kartę sieciową, odpaliłem film z dysku i było ok. Na drugi dzień rano chcę odpalić film a tv nie widzi dysku. Chcąc wejść w internet a tu brak dostępu??? Może to jakaś feralna seria?
 

pestekk

New member
Mam takie pytanko. Jak włączam PS3 to bedąc w menu mam rozdzielczość full hd, gdy odpalam gta4 to przełącza mnie na tryb HD ready, mimo że gra obsługuje tryb full hd. i Nie wiem o co tu chodzi. dodatkowo w animacjach w grze w niektórych momentach na jakiejś części animacji np. samochód nie ma ładnej grafiki tylko takie zakratkowane pola. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? Co może być przyczyną? 4 dni temu kupiłem tv i w razie czego mogę jeszcze oddać, więc jak ktoś się spotkał z podobnym problemem to proszę o informacje. pozdrawiam
 

tczrasz

New member
Ja mam problem z mp3 podłączonym kinem domowym przez optyka.
Dzwięk przerywa w trakcie odtwarzania utworu, mie wiem czym jest to spowodowane??
 

Tomisior

New member
C650 do konsoli

Witam, mam pytanie jak ten tv sprawuje się w grach? Czytałem recenzje i telewizor jest opisywany w samych superlatywach, jednakże zaniepokoiło mnie jedno zdanie. Ten tv jest odradzany dla "hardcore games" z powodu "dużego input laga" ok 45 ms na game mode. Czy to prawda? Czy nowe firmware zniwelowały ewentualne opóźnienia?

Czy może słyszeliście o innym modelu samsunga który bardziej nadaje się do gier. Dysponuje kwotą ok 3000 zł. Będę b. wdzięczny za pomoc, opinie
 
Do góry