Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

cvbs

New member
Nie chodzi o naklejkę z tyłu TV tylko o tą z tyłu naklejoną na matryce a widać ją po przez otwory wentylacyjne na końcu jest oznaczenie A02 a nie A01 pomyliłem się za pierwszym razem jak się uda zaraz zrobię fotki i zapodam
 

Adryjon

New member
Ciekawe czy komuś też nie chce się wgrać nowy soft 3000.6 na soft 3000.01, pisze mi że na penie niema nowej wersji softu ciekawe?
 

Adryjon

New member
Dzwoniłem dzisiaj do serwisu w sprawie internetu i nie działających USB mają przyjechać do mnie w tym tygodniu podobno da się to zrobić mają więcej takich przypadków serwis w Tychach. Napiszę co stwierdzą jak przyjadą, ach pan w serwisie się bardzo uśmiał jak mu powiedziałem co mi nie działa czyli to jest standard.
 

cvbs

New member
a oto i dowód że w Samsungu mimo że na naklejce z boku TV pisze SQ1 to w środku siedzi A02
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    106,9 KB · Wyś: 1001

slimak

New member
Bez reklam
Ciekawe czy komuś też nie chce się wgrać nowy soft 3000.6 na soft 3000.01, pisze mi że na penie niema nowej wersji softu ciekawe?

U mnie tak samo. Myślę, że problemem jest numeracja fw
Fw z 29 10 2010 - 3001.1
Fw z 2 11 2010 - 3000.6
Czyli nowsze ma niższy numer i dla TV jest starsze od 3001.1 :hihi:
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Nie chodzi o naklejkę z tyłu TV tylko o tą z tyłu naklejoną na matryce a widać ją po przez otwory wentylacyjne na końcu jest oznaczenie A02 a nie A01 pomyliłem się za pierwszym razem jak się uda zaraz zrobię fotki i zapodam

Pytanie bezsensu bo nie ma matrycy typu A01 i A02.
Poczytaj temat dokladniej.
 

fenek

Member
Głośniki zewnętrzne

Koledzy działają komuś głośniki zewnętrzne podpięte do 40C650. Bo podpiąłem ostatnio głośniki zewnętrzne do tv ustawiłem w ustawieniach że głośniki zewnętrzne i nie ma żadnego audio. Podpiąłem kablem 2xcinch. Nie wiem czy coś źle czy co. Dzięki za info.
 

darken

New member
Jakim kablem 2xcinch jak ten tv nie ma wyjscie dzwieku na cinchach albo jest po optyku albo jest wyjscie słychawkowe na malego jacka wiec cos nie tak z wym podlączeniem.
 

fenek

Member
Jakim kablem 2xcinch jak ten tv nie ma wyjscie dzwieku na cinchach albo jest po optyku albo jest wyjscie słychawkowe na malego jacka wiec cos nie tak z wym podlączeniem.
Bo to niepotrzebnie kupowałem kabel chinch. Niestety przez wyjście słuchawkowe troche zła jakość dźwięku. Dzięki za pomoc
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie chodzi o naklejkę z tyłu TV tylko o tą z tyłu naklejoną na matryce a widać ją po przez otwory wentylacyjne na końcu jest oznaczenie A02 a nie A01 pomyliłem się za pierwszym razem jak się uda zaraz zrobię fotki i zapodam


Witam,pewnie bedziesz miał tak;

LTF400HF15-matryca-LTF-ozn.matrycy Samsunga w TV Samsunga,w SONY jest inaczej -LTY,w Toshibie-LTA-oznaczenie matrycy samsunga

BN07-(00801A-7WAG2L 235B)-A02 lub w srodku jest inny nr...
Juz Ci pisalem,to nie dotyczy matrycy.To jest numer czesci zamiennych.
Ty masz tak jak na naklejce z boku SQ01

Zeby to sprawdzic jak mi nie wierzysz to w menu serwisowym 40 C650 powinno byc tak;
40A1UF0E-jesli jest panel SQ01
40A1UF1E-jesli jest panel SQ02
40A1UF0C-jesli jest panel SQ02
40L1UF0E-jesli jest panel AA01
40L1UF1E-jesli jest panel AA02
 
Ostatnia edycja:
Do góry