Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

rja

New member
Youtube

Witam,
Czy to konto Youtuba zakładane przez TV można jakoś powiązać z tym internetowym??? Chodzi o to żeby mieć dostęp do filmów na tym koncie założonym bezpośrednio prze net.
 

Wigash

New member
Witam,
Czy to konto Youtuba zakładane przez TV można jakoś powiązać z tym internetowym??? Chodzi o to żeby mieć dostęp do filmów na tym koncie założonym bezpośrednio prze net.

jest tak jak mówisz tylko nie wszystkie filmy widać w TV - część filmów jest blokowana a raczej ukrywana na TV.
Dochodzi też kwestia ulubionych, jeśli masz więcej playlist na kompie to w TV widać tylko domyślną listę ulubionych.
 

zb14

New member
Picassa w moim też małe miniaturki zdjęcia i filmów nie odtwarza tylko pokazuje miniaturkę zdjęcia może ktoś podpowie na czym ten błąd Picassa polega???
 

mg147

New member
Mam teraz soft 2001.2 i chyba zapodam najnowszy 3011, obym nie żałował, bo na obecnym palą wszystkie filmy co miałem .mkv .mp4 , tylko w HD lub FullHD.
 

Doczu

New member
Mnie wurza kto, ze ma slaby zasieg i trzeba nim celowac w TV. Dziala tak od nowosci.
Hmmm no aż tak nie mam. Przez jakiś kwartał po zmianie baterii na nowe, działa z "odbicia" i nie muszę celować w TV. Tylko te przyciski numeryczne i pozostałe u góry pilota działają jakoś kulawo i trzeba je mocno wciskać.
Brak wypowiedzi osób, które rozebrały pilota, smuci mnie, bo nie wiem jak się do tego zabrać by czegoś nie zniszczyć :/
Trzeba chyba będzie na Elektrodzie zarzucić temat.
 

dzonson

New member
Siema.U mnie pilot na razie działa tylko żeby się do menu dostać to trzeba mocno przycisnąć.Ale to może i dobrze bo dzieciak przynajmniej nic nie namiesza w tv hehe.
 

madak4

New member
Na razie dali bardzo dobry widget o lidze piłki nożnej w ekwadorze,następnie ma być dostępny widget przybliżający nam tajniki ligi mongolskiej,a TWNplayer mało istotny.:)

Cytat z komunikatu Samsunga z dnia 8 listopada 2011

"Aplikacja tvn player dostępna jest w telewizorach Samsung Smart TV serii D. Wkrótce będzie również dostępna w telewizorach serii C"

Jak widać "wkrótce" to pojęcie względne :cool:
 

Wigash

New member
mam TVN player w dekoderze n-ki, nic ciekawego - filmów nie ma tylko seriale i programy. Dodatkowym minusem w mojej sytuacji są przycinki przy filmach w HD. Łącze mam tylko 2 MB, ale w TV wszystkie filmowe aplikacje śmigają bez zająknięcia.
 

mg147

New member
Jestem po zmianie fw z 2001 na 3011. Na razie jestem pozytywnie zaskoczony bo masa filmów jaką sprawdzałem (mam tylko 720 oraz 1080p) mp4, mkv, wmv , avi, mov(po zmianie rozsz. na mkv) działają bezbłędnie, do tego dużo szybciej się przewijają oraz da się teraz przewijać niemal wszystkie filmy. Tylko to mnie interesowało, aby ładnie odtwarzać filmy przez DLNA oraz USB i nie zawiodłem się. Ciągle brak możliwości zmiany koloru napisów.
 

Jann

New member
W przypadku odblokowanego PVR można aktualizować do najnowszego softu? Nie zablokuje mi się ta funkcja albo pilot? Z tego co pamiętam były problemy po aktualizacji.
 
Do góry