Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Wigash

New member
Mój komputer nie widzi telewizora jak podłącze go kablem sieciowym skrosowanym z mojej karty lan w komputerze, ciagle mi pokazuje "Połączenie lokalne, kabel sieciowy jest odłączony".

Czy zmiana firmare telewizora na najnowszy może coś pomoc?
Bo mam wersje z sierpnia?
wersja firmaware nie ma tu raczej nic do gadania. Sprawdź jeszcze raz wszystkie połączenia i konfigurację.
pobrałem tosrtconwerter lecz wyskakuje error gdy chce wybrac sciezke zrodłową
w zalaczeniu spakowany program z mojego kompa. Mam XP i na nim wszystko jest ok. Jaki masz system?
Program odpalasz ZNetCS.ToSrtConverter.exe oprócz tego w paczce jest spakowany plik dla systemow 64 bitowych - ToSrtConverter_1.1.5_x64.7z - program 7Zip tez tam jest plik - 7za.exe ale to nie jest wersja okienkowa.
 

cysiox

New member
Witam.

Czy miał już ktos problem z odtwarzaniem filmów w .mkv po wgraniu tego nowego softu z 15.12.2010r.? U mnie po ok. 50 min. odtwarzania obraz sie zatrzymuje /stopklatka/ i TV /Samsung LE40C650/ na nic nie reaguje.Czy jest jakaś rada na to? A moze to nie wina softu....tyle, ze wczesniej tego nie bylo.

Poruszyłem ten problem tutaj:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/59398-firmware-samsung-seria-le-xx-c650-5.html#post599306

Niestety też mnie trafia i wygląda na problem z softem.

U mnie na 3005.1 to samo. Wczoraj ponownie oglądałem koncert a dzieciak bajkę w mkv (1080 i 720), który wcześniej śmigał kilka razy i po około 60-70 minutach powstaje efekt, jak przy przewijaniu.
Mniej więcej 2-3 klatki na sekundę. Jest to irytujące bo trzeba wyłączyć i włączyć na nowo i przewijać do tego samego miejsca. Dźwięk jest OK.

Trzeba zgłosić reklamację chyba to może coś z tym zrobią.

Ponawiam pytanie jak wgrać stary soft i gdzie go znaleźć?
 

cysiox

New member
Poruszyłem ten problem tutaj:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/59398-firmware-samsung-seria-le-xx-c650-5.html#post599306

Niestety też mnie trafia i wygląda na problem z softem.

U mnie na 3005.1 to samo. Wczoraj ponownie oglądałem koncert a dzieciak bajkę w mkv (1080 i 720), który wcześniej śmigał kilka razy i po około 60-70 minutach powstaje efekt, jak przy przewijaniu.
Mniej więcej 2-3 klatki na sekundę. Jest to irytujące bo trzeba wyłączyć i włączyć na nowo i przewijać do tego samego miejsca. Dźwięk jest OK.

Trzeba zgłosić reklamację chyba to może coś z tym zrobią.

Ponawiam pytanie jak wgrać stary soft i gdzie go znaleźć?

Tym razem zdechło po 28 minutach, co ciekawe licznik po naciśnięciu INFO pokazuje 00:00:00.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jeśli masz LE40C650L1W z softem T-VALDEUC 3005.0 to SamyGo będzie działać i ściągasz Force Firmware Back (v0.2).rar i możesz wrócić do starego softu
 

cysiox

New member
Jeśli masz LE40C650L1W z softem T-VALDEUC 3005.0 to SamyGo będzie działać i ściągasz Force Firmware Back (v0.2).rar i możesz wrócić do starego softu

Ja mam LE46C650.

Możesz jaśniej bo nie kumam w ogóle o napisałeś. Co to jest SamyGo i Force Firmware Back? I jak wrócić do starego softu, TV ma go gdzieś zapisany czy muszę go mieć?
Ja nawet nie wiem co wcześniej miałem, jakiś fabryczny.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja mam LE46C650.

Możesz jaśniej bo nie kumam w ogóle o napisałeś. Co to jest SamyGo i Force Firmware Back? I jak wrócić do starego softu, TV ma go gdzieś zapisany czy muszę go mieć?
Ja nawet nie wiem co wcześniej miałem, jakiś fabryczny.


Masz 46C650 ok wycisnij menu zakładka pomoc techniczna -> kontakt z firma samsung tam masz informacje o produkcje napisz jaki masz soft najlepiej już na prv
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Ja mam LE46C650.

Możesz jaśniej bo nie kumam w ogóle o napisałeś. Co to jest SamyGo i Force Firmware Back? I jak wrócić do starego softu, TV ma go gdzieś zapisany czy muszę go mieć?
Ja nawet nie wiem co wcześniej miałem, jakiś fabryczny.
Google prawde ci powie. Wystarczy skopiowac "Force Firmware Back".
Z drugiej strony tworca programu pisze, ze program jest do serii B.
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam
więc niech Ktoś napisze krok po kroku co zrobić żeby cofnąć firmware
Mam takie może dziwne pytanie,czym odtwarzacie pliki m2ts,albo jak je przerobić żeby sam je widział i odpalał
 

Jericho24

Member
Bez reklam
więc niech Ktoś napisze krok po kroku co zrobić żeby cofnąć firmware
Mam takie może dziwne pytanie,czym odtwarzacie pliki m2ts,albo jak je przerobić żeby sam je widział i odpalał
Jakie niech?
Piteron zrozumialbym jakbys byl swiezakiem w tym temacie o C650, ale wiemy ze tak nie jest ;)
Nikt tu nie podal jeszcze rozwiazania na downgrade firmware, bo go widocznie nie ma.
 

cysiox

New member
Jakie niech?
Piteron zrozumialbym jakbys byl swiezakiem w tym temacie o C650, ale wiemy ze tak nie jest ;)
Nikt tu nie podal jeszcze rozwiazania na downgrade firmware, bo go widocznie nie ma.

JEST !


Ja osobiście znając angielski nie kumam o co biega i co trzeba zrobić i po co.
Może ktoś bardziej kumaty napisze krok po kroku co należy zrobić, jak i po co?

New version of C... | Facebook

https://sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=13&t=974
 

piteron

Active member
Bez reklam
więc w końcu jak jest,ja tez podukałem te linki i jednak coś sie świeci
ale ok
macie jakieś rozwiązania na m2ts,tylko proszę bez podpowiedzi kup BR:p
ostatnio szlag mnie trafia z nowym/najnowszym softem,film wczoraj działał ,dzisiaj "nieobsługiwany format pliku":evil::evil::evil::evil::evil:
 

cysiox

New member
To juz zmiana nazwy z 0000.m2ts na nazwa.mkv nic nie daje? Uuuu to ja zadnego nowego softu nie wgrywam :p

Zależy, ja mam m2ts, które nie działały przed aktualizacją i nie działają tak samo po aktualizacji.
Zrobiłem update firmware tylko dlatego, że chciałem odtworzyć kilka plików m2ts i niestety jest gorzej niż było.
 

piteron

Active member
Bez reklam
nie działają po zmianie rozszerzenia,
z tym ze mi chodzi o pliki bezpośrednio z aparatu
ale i tu jest myk,miałem kilka dem HD które na tryliard procent działały,a teraz dupa zbita,po prostu zaczyna mnie to irytować
 

cysiox

New member
nie działają po zmianie rozszerzenia,
z tym ze mi chodzi o pliki bezpośrednio z aparatu
ale i tu jest myk,miałem kilka dem HD które na tryliard procent działały,a teraz dupa zbita,po prostu zaczyna mnie to irytować

Ja mam zamiar dzwonić do Samsunga i złożyć reklamację, bo zgodnie z instrukcją mam pliki w formacie mkv, które wg instrukcji powinny być odczytane. Zrobili update softu to niech teraz ćwiczą.
Skłądam reklamację i tyle.
 
Do góry