Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Aksel

Member
Będą zabierać mój TV nic na miejscu nie będą robić. Przed chwilą był facet i chciał zabrać ale w ogóle bez zapowiedzi nic... mieli przyjechać na środę a on dziś o 8 przyjeżdża i że bierze i że może będę miał z powrotem w środę.
Przełożyłem go na jutro.
Myślałem że na miejscu to będą robić a nie zabierać cały TV a tu się okazuje że matryce muszą zamówić.
 
Ostatnia edycja:

magiks33

Member
Będą zabierać mój TV nic na miejscu nie będą robić. Przed chwilą był facet i chciał zabrać ale w ogóle bez zapowiedzi nic... mieli przyjechać na środę a on dziś o 8 przyjeżdża i że bierze i że może będę miał z powrotem w środę.
Przełożyłem go na jutro.
Myślałem że na miejscu to będą robić a nie zabierać cały TV a tu się okazuje że matryce muszą zamówić.

Dziwna sprawa bo do mnie raz przyjechał technik i stwierdził że wymienią panel.Za 2-3 dni serwis umawiał się na wymianę panelu u mnie w domu.Tak że cały czas tv był w domu.raptem odczepienie tylniej obudowy i przełożenie dwóch płyt z panelem głośnikowym ok 20 minut roboty serwisanta
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Nie było takiej ceny bo sam pracuję w rtv euro agd.
Najniżej było 6600zł.
Chyba, że w ciągu jednej nocy gdzie mamy specjalne rabaty ale śledziłem cenę od początku listopada i kupiłem 12.11.16

Była taka cena. Obniżka na stronie + rabat na infolinii. Sam dzwoniłem wówczas i pytałem. Promo było tylko przez 2-3 dni.
 

Aksel

Member
TV pojechał ale dowiedziałem się że karta sieciowa jest najsłabszym ogniwem w tym tv i wymiana tutaj nic nie pomoże, że karta sieciowa to jest generalnie "bajer".
 

cris6

New member
Nie wiem czemu karta sieciowa jest najsłabszy ogniwem. Przesiadłem się z Sony z 2015 roku na Androidzie jedynie same plusy na korzyść Samsunga no poza pilotem.
 

hadelosz

New member
PROŚBA O POMOC - Mam problem ze współpracą tego TV z odtwarzaczem:

Samsung UE60KS7000S uparcie wyłącza podłączony przez HDMI odtwarzacz Blu-Ray przy jego włączaniu - uniemożliwia jego użytkowanie.


Proszę o poradę co należy zmienić w ustawieniach telewizora lub odtwarzacza Blu-ray abym mógł oglądać filmy z odtwarzacza Blu-Ray na tym telewizorze? A może problem dotyczy kabla HDMI?

Opis problemu:

- Telewizor Samsung UE60KS7000S (posiada 4 porty HDMI 2.0a)

- Odtwarzacz multimedialny blu-ray, model HDI Dune BD Prime 3.0, złącze HDMI 1.3, rok produkcji 2011

- Kabel HDMI 1.3

Podłączyłem odtwarzacz do telewizora (przez moduł „One connect”, gniazdo HDMI 3, próbowałem też gniazdo HDMI 4) kablem HDMI od odtwarzacza.

Po wybraniu na telewizorze źródła sygnału na „odtwarzacz Blu-Ray”, włączam odtwarzacz Blu-ray. Na ekranie TV widać ekran powitalny odtwarzacza blu-ray „HDI Dune”. Po kilkunastu sekundach odpalania odtwarzacza (startuje ok. 30 sekund), telewizor nagle go wyłącza, znika obraz, pojawia się komunikat na TV: ”Sprawdź czy podłączyłeś urządzenie poprawnie”. Co może być przyczyną takiego zachowania telewizora?

Ten sam odtwarzacz używałem na TV Samsung LE40C650 (rok produkcji 2011) z tym samym kablem HDMI i nie było żadnych problemów z ich współpracą.

Próbowałem wyłączyć w TV funkcję HDMI-CEC (+Anynet), która umożliwia obsługę pozostałych urządzeń z jednego pilota Samsunga – nic to nie pomogło, telewizor nadal nie dopuszcza do odpalenia odtwarzacza.
 

_Holdfast1_

New member
Jak u Was jest z opalcowaną matrycą w KS7000, ja miałem odbite palce i nie mogę ich zmyć, tzn jak jadę suchą szmatką to coś tam zejdzie ale zostaje taka niebieska poświata i widać ją gdy popatrzę pod światło, w przy włączonym tv tego nie widać tylko jak wygasi się monitor i jest czarne tło to gdy spojrzę pod różnym kątem to widzę też tak macie ?
 

sturnus

New member
Mam to samo:/ nie schodzi za bardzom, pod kątem widać niebieski plamy.


Jak u Was jest z opalcowaną matrycą w KS7000, ja miałem odbite palce i nie mogę ich zmyć, tzn jak jadę suchą szmatką to coś tam zejdzie ale zostaje taka niebieska poświata i widać ją gdy popatrzę pod światło, w przy włączonym tv tego nie widać tylko jak wygasi się monitor i jest czarne tło to gdy spojrzę pod różnym kątem to widzę też tak macie ?
 

_Holdfast1_

New member
A dużo masz tego i czy przy zwykłym wycieraniu też zostają plamy? Przeszkadza to w oglądaniu tv?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

sturnus

New member
No mam przy krawędziach głównie... zwykla szmatka nic nie daje a jakiegos srodka boje sie stosować, zauważyłem przypadkiem ze są a przy oglądaniu nic nie widac... moze jest jakis patent aby bezpiecznie to wyczyscic?
 

_Holdfast1_

New member
Ja miałem odbite palce sucha szmatka nic nie dała delikatnie ja zwilrzylem i tak jakbym roztarl wszystko więc wziąłem taki specjalny żel do czyszczenia LCD i tez za bardzo nic nie pomogło ale następnie wycieralem i wycieralem to słucha szmatka i delikatnie dmuchalem aby osadzala się para po czym odrazu szmatka czyscilem no i jakas tam cześć wyczyscilem teraz jest lepiej acz kolwiek nie wyobrażam sobie takiego czyszczenia no i jak pada światło i popatrzę pod różnym kontem to widać takie niebieskie zacieki

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 

Aksel

Member
Ja mam taki sposób na czyszczenie i to jedyny który u mnie działa.
Pamiętaj nigdy nie używaj alkoholi czy innych detergentów!!

Woda demineralizowana + dwie szmatki z mikrofibry o krótkim włosiu.

Wpierw namaczam mocno jedną szmatkę w wodzie demineralizowanej i cość mocno zwilżam całą matrycę. Potem wycieram drugą na sucho. Nie pozostają żadne smugi ale jest warunek że trzeba to zrobić za jednym podejściem. bo inaczej będą smugi.
 

Aksel

Member
Chwilowo myślałem że mi się nie uda ale zeszły. Generalnie bardzo żałowałem że się wziąłem za czyszczenie, ale dziś już jest ok. Fakt że mój sposób pozostawia lekki biały osad widoczny pod kątem ale to dużo lepsze niż smugi.
 

kazanova

New member
Panowie miesiąc temu otworzyli u mnie w galerii sklep euro rtv agd.
Na ekspozycji stoi Samsung UE65KS7000.

Powiedzcie szczerze, warto pakować się w zakup TV który jest na ekspozycji? Sklep otwarty od miesiąca...
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Panowie miesiąc temu otworzyli u mnie w galerii sklep euro rtv agd.
Na ekspozycji stoi Samsung UE65KS7000.

Powiedzcie szczerze, warto pakować się w zakup TV który jest na ekspozycji? Sklep otwarty od miesiąca...


Jeśli nie ma wad w postaci bad pixeli po miesięcznym wygrzaniu na wystawie sklepu i nie rozłazi się
obudowa z tyłu to możesz śmiało brać. Miesiąc grania to jakieś 360 godzin przepracowane, więc jak
gra i nic mu nie jest to możesz brać śmiało po oględzinach
 
Do góry