Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

czyzu

New member
YouTube

Moze mi pomozecie. Dlaczego jak na Pc dodaje w youtubie cos do ulubionych to w tv mi sie to nie wyswietla. Kiedys mi to normalnie dzialalo ale od jakiegos momentu przestalo. czy jest jakas ograniczona ilosc filmow wyswietlanych przez TV. Macie na ta recepte.
 

zojer

New member
hej, pogrzebałem coś w ustawieniach serwisowych i usb mi się rozłącza po około godzinie, jak wrócić do fabrycznych ustawień całego telewizora?
Witam.
Tak wyglądają ustawienia w LE37B650
 

Attachments

  • P3046332.JPG
    P3046332.JPG
    434,2 KB · Wyś: 1311

as1970

New member
ja mam u siebie te same ustawienia tylko tam gdzie masz podświetlone na czerwono " HIGH DEVI " to mam OFF

i jeszcze jedno : nie mogę pobraćgry z nurisam.com pomimo tego że jestem zarejestrowany , jak to zrobić

wiem że było i czytałem na ten temat ale gierki się nie chcą pobierać że strony nurisam chyba że jest inny sposób na pobranie
 
Ostatnia edycja:

mgreta36

New member
ja mam u siebie te same ustawienia tylko tam gdzie masz podświetlone na czerwono " HIGH DEVI " to mam OFF

i jeszcze jedno : nie mogę pobraćgry z nurisam.com pomimo tego że jestem zarejestrowany , jak to zrobić

wiem że było i czytałem na ten temat ale gierki się nie chcą pobierać że strony nurisam chyba że jest inny sposób na pobranie

Moze nie uzywasz IE. Tez probowalem z Mozilli i lipa byla
 

Polit

New member
Witam,

szukam pomocy przy rozebraniu pilota od B650. Googlowałem, ale nic nie znalazłem.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam,
Sebastian
 

tomkowski

New member
Witam,
Ja tylko z jedną informacją - nie wiem, czy nie było .. :) Mogłem przeoczyć.

Wśród dostępnych na naszych TV Widgetów pojawił się nowy - Picasa Web.
Fajnie, że wreszcie coś nowego ..
 

interaktiv

New member
Witam,
Ja tylko z jedną informacją - nie wiem, czy nie było .. :) Mogłem przeoczyć.

Wśród dostępnych na naszych TV Widgetów pojawił się nowy - Picasa Web.
Fajnie, że wreszcie coś nowego ..


Było (post #5047) ;) miejmy nadzieję, że to nie ostatni wigdet.
Każdemu kto ma B650 i myśli o C650 chciałbym powiedzieć, ze prawdopodobnie SamyGo na modele C nie pojawi się szybko lub nawet wcale - bo prawdopodobnie Samsung zmienił klucz AES którym szyfruje oprogramowanie.
 
Ostatnia edycja:

Delaney

New member
Witam,

szukam pomocy przy rozebraniu pilota od B650. Googlowałem, ale nic nie znalazłem.

Najpierw musisz odkręcić 2 śrubki - jedna jest widoczna po zdjęciu klapki na baterie, żeby dostać się do drugiej musisz częściowo odlepić nalepkę na spodzie (śrubka jest mniej więcej w połowie). Teraz tylko delikatnie podważaj z obu stron cienkim nożem, żeby poluzować zatrzaski.

Ogólnie nie ma sensu pilota rozbierać, chyba że zalałeś. Swojego rozebrałem bo czasem dostawał dziwnej niemocy i musiałem nim "popukać", żeby zaskoczył. Okazało się to niepotrzebne, bo winne jest mocowanie baterii - lekkie odgięcie sprężynek od "+" wraz z kawałkiem cienkiej gąbki, żeby ustabilizować całość uleczyło niemoc całkowicie.
 

vt9st

New member
5d4irn.jpg

W zaznaczonym miejscu widać, że ekran jest ciemniejszy, widać to idealnie podczas meczu. I co, oddać to na gwarancję? Denerwuje, ale przypuszczam, że niektórzy z Was też tak mają, może nie w tym miejscu i co z tym fantem zrobić? Nic?
 

mgreta36

New member
W zaznaczonym miejscu widać, że ekran jest ciemniejszy, widać to idealnie podczas meczu. I co, oddać to na gwarancję? Denerwuje, ale przypuszczam, że niektórzy z Was też tak mają, może nie w tym miejscu i co z tym fantem zrobić? Nic?

Ja nie mam problemu - jak na gwarancji to nie zastanawiaj sie - naprawiaj
 

pablompy

New member
pomoc przy grach z nurisam

Czy ktos bylby chetny i sciagnal mi jakas gre z nurisam - podal bym swoj numer UDN ,
u mnie wyswietla sie wtyczka activx do sciagania ale pokazuje 0kb/s i czas tez 0:00 po okolo minucie zgrywa pusty plik na pendriva i nic wiecej taka sytuacja na 3 roznych kompach na 2 roznych łączach. Tak wiec prosze o kontak na priv pablo@tkk.net.pl , a podam udn
 

vt9st

New member
Tak, ale będę miesiąc, jak nie więcej bez telewizora. Eh. Nierówne podświetlenie to częsta przypadłość przy LCD, dlatego 'mam nadzieję :D', że Wy też tak macie, a nie tylko mój telewizor jest odosobnionym przypadkiem.
 

darecki_z

New member
Czy ktos bylby chetny i sciagnal mi jakas gre z nurisam - podal bym swoj numer UDN ,
u mnie wyswietla sie wtyczka activx do sciagania ale pokazuje 0kb/s i czas tez 0:00 po okolo minucie zgrywa pusty plik na pendriva i nic wiecej taka sytuacja na 3 roznych kompach na 2 roznych łączach. Tak wiec prosze o kontak na priv pablo@tkk.net.pl , a podam udn


Wcale nie musisz ściągać gry możesz pobrać inną treść np. jakiś przepis do gotowania ze strony Samsunga zapakować do niego Telnet Enabler i zapisać w Content Library – gotowanie.
 

pablompy

New member
Wcale nie musisz ściągać gry możesz pobrać inną treść np. jakiś przepis do gotowania ze strony Samsunga zapakować do niego Telnet Enabler i zapisać w Content Library – gotowanie.

sciagnalem przepisy wrzucilem tam telnet enabler a i tak odpalaja mi sie przepisy a telnet sie nie zalacza, w sekcji gry z usb jest SamyGo ale przy jego uruchamianiu mam informacje Nieszyfrowane za pomocą UDN,
czytalem na forach ze wlasnie dzieki podpisanej udn grze mozna bedzie wlaczyc ponownie telnet w firmware 3000.2
 

moras86

New member
PRV test 3

Pojawiła się kolejna mała aktualizacja testowej wersji programu:

PVR
wersja TEST 3

samygoprv.png

(klikasz prawym i 'Zapisz element docelowy jako...' LUB 'Kopiuj adres odnośnika' i potem wklejasz w nowej karcie/nowym oknie przeglądarki)


Zmiany w tej wersji:
  • gdy w tytule programu pobieranej z EPG pojawią się niemieckie znaki to w nazwie pliku zamieniane są na 'standardowe' litery
  • gdy nie udaje się pobrać poprawnego tytułu z EPG nazwa pliku zawiera tylko datę i godzinę rozpoczęcia nagrywania (bez znaku _ na końcu)
 
Do góry