Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

zapisek

New member
@moras86
mam pytanie.
Chodzi o TVCallNotify, czy TV może pokazywć kto dzwoni tzn. nie tylko nummer ale tez dane z książki telefonicznej komórki.

Z góry dziekuję za odpowiedź.

zapisek
 

misiakrp

New member
Najlepsze jest to za tak robilem i nadal nie dziela.
Wyglada to tak, ze TV wykrywa dwa widgety przy wgrywaniu (1/2) pierwszego.
Pokazuje sie tez nazwa drugiego, ale pasek postepu zatrzymuje sie w polowie.
Po pewnym czasie wylacza sie okienko ladowania, a dostepny jest tylko pierwszy wgrany widget.
Moze nalezy podac jakis dodatkowy argument do widgetlist.xml?
Moze ktos sprawdzic na swoim TV?

mam to dokładnie samo więc wgrywam pojedynczo :(
 

TheArt

New member
Hej jak w tym TV (50B650) zrobić downgrade do niższego firmware i jaką wersję wgrać żeby działały wszystkie funkcje i skrypty samygo.
 

wienek

New member
Mam mały problem z uruchomieniem facebooka na le40b651,konto stworzone hasła wpisane a po odpaleniu pokazuje sie komunikat:dostepne tylko dla zarejstrowanych uzytkownikow, przed zalogowaniem stworz konto w menu ustawienia.wersja oprogramowania 2010/04/21_003001.Może ktos pomoze??
 

Firel246

New member
Jak otwarzamy filmy przez pendrive, to po odtworzeniu filmu, następnym razem widzimy zamiast miniaturki w postaci zwiniętej taśmy iflmowej, kadr z filmu.
Ostatnio przestało mi to działać, nawet gdy włączę film po raz X, zamiast kadru z filmu wciąż jako miniaturkę mam zwiniętą taśmę filmową.
Szukałem pomocy na GOOGLE, ale nie znalazłem.
Może Wy wiecie, co się dzieje?
 

esp

New member
Panowie czy jest jakiś sposób żeby filmy z formatem dźwiękowym AC3 chodziły głośniej odtwarzane z dysku na B650? Na TV filmy z dźwiękiem AC3 mam rozgłośni one praktycznie na maksa żeby było coś słychać . Mam wgrany najnowsze oprogramowanie.
 

szuineg

New member
Jak otwarzamy filmy przez pendrive, to po odtworzeniu filmu, następnym razem widzimy zamiast miniaturki w postaci zwiniętej taśmy iflmowej, kadr z filmu.
Ostatnio przestało mi to działać, nawet gdy włączę film po raz X, zamiast kadru z filmu wciąż jako miniaturkę mam zwiniętą taśmę filmową.
Szukałem pomocy na GOOGLE, ale nie znalazłem.
Może Wy wiecie, co się dzieje?

Może się pamięć skończyła, oczywistym że TV nie będzie przechowywał nieskończonej ilości miniaturek

http://www.hdtv.com.pl/forum/530912-post5532.html poczytaj sobie o usuwaniu, a na przyszłość polecam google z przełącznikiem "site:hdtv.com.pl"
 

szuineg

New member
Panowie czy jest jakiś sposób żeby filmy z formatem dźwiękowym AC3 chodziły głośniej odtwarzane z dysku na B650? Na TV filmy z dźwiękiem AC3 mam rozgłośni one praktycznie na maksa żeby było coś słychać . Mam wgrany najnowsze oprogramowanie.

A masz włączoną opcję "true surround" (czy coś takiego - dźwięk przestrzenny) u mnie z włączoną większość filmów była ściszona.
 

TheArt

New member
Hej mam ten b650 tak patrze i czy mam jakąs okrojoną wersje, malutko opcji, gdzie się włącza te 100Hz i inne bajery w tym TV.
 

nobange

New member
Chyba w koncu napisze skrypcik do kasowania miniaturek z pamieci TV z poziomu Content Library
Przyda sie nie tylko mnie :)

Nie wiem dlaczego, ale u mnie pamięć miniaturek kasuje się sama. Po prostu za którymś razem zamiast miniaturek filmów, które na pewno już włączałem, widzę znów standardową ikonkę. Może dlatego, że mam model T2P, być może coś poprawili.
 

sam650

New member
Wyspy Kanaryjskie

Witam.

W związku z pierwszym dniem kwietnia przesyłam aplikacyjkę Prima aprilisową o nazwie "Wyspy Kanaryjskie". Zamienia napis "Wyspy Kanaryjskie" (fot. poniżej) na "Częstotliwość". Można uruchamiać z Content Library lub przez skrypt startowy jak ktoś umie. Działa na firmware T-CHL7DEUC 2005.0.

canaryislands.jpg


DOWNLOAD - Wyspy Kanaryjskie 1.0

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

marioximus

New member
Koledzy, może zauważyliście, że na kanałach nadawanych cyfrowo, przy szybszych zmianach scen, występuje takie zjawisko "kreskowania". Po prostu obraz jest na krawędziach poszarpany. Nie znam się, ale czy to jest przeplot??? Da się to jakoś wyłączyć? poprawić? Na kanałach z satelitarnej i analogowych tego nie ma, tylko z naziemnego nadajnika cyfrowego... :???:
 
Do góry