Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

golab52

New member
SamyGO Firmware Patcher v0.21.gz nierozumiem cie posiada internet exploler a nie posiada wyszukiwarki stron www ?? i jak z tą gwarancją strace gdy zainstaluje te oprogramowanie ??:neutral:
 

Pryk99

New member
SamyGO Firmware Patcher v0.21.gz nierozumiem cie posiada internet exploler a nie posiada wyszukiwarki stron www ?? i jak z tą gwarancją strace gdy zainstaluje te oprogramowanie ??:neutral:

Poczytaj posty kolegi moras86 i tam masz wszystko opisane i o patachu i o wyszukiwarce. I nawet gotowego patacha z przeglądarką.
 

Pryk99

New member
Wielkie dzieki kolego moras86, że cały czas coś modernizujesz w swojej przeglądarce, naprawdę kawał dobrej roboty. Dzięki!:
 
Ostatnia edycja:

moras86

New member
NetSurf - Strona startowa z wirtualną klawiaturą

Jak zauważył Pryk99 odrobinę dziś pozmieniałem na mojej stronie startowej do NetSurf.
Główne zmiany od zeszłego tygodnia:
  • dodałem podstronę z prowizoryczną "wirtualną klawiaturą" opartą o pomysł użytkownika raulvola z forum SamyGO. Dzięki temu przy pomocy samego pilota można wklepywać do 10 symboli do wyszukiwania w Google :)
  • w górnym prawym narożniku widać teraz godzinę, o której strona została załadowana :roll:
  • na podstronie WYSZUKIWARKI umieściłem link do strony z informacjami o przeglądarce i serwerze
  • są tam również testowe odnośniki do dwóch bramek - GG i e-mail (prosił bym o sprawdzenie działania dodatków, które gdy okażą się działać poprawnie spróbuje zaimportować do którejś z podstron)
  • oczywiście dodałem też parę nowych odnośników zasugerowanych mi przez paru forumowiczów :eek:k: Łącznie jest już ponad 50 linków!

Planuje zrobić:
  • możliwość wyboru innego tła strony
    Niestety na razie nie wiem jak. :niewiem: Jakby ktoś wpadł na takie coś przypadkiem, niech da znać. ;-) Najlepiej gdyby był to skrypt PHP.

To chyba tyle.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
 

interaktiv

New member
Jak zauważył Pryk99 odrobinę dziś pozmieniałem na mojej stronie startowej do NetSurf.
Główne zmiany od zeszłego tygodnia:
  • dodałem podstronę z prowizoryczną "wirtualną klawiaturą" opartą o pomysł użytkownika raulvola z forum SamyGO. Dzięki temu przy pomocy samego pilota można wklepywać do 10 symboli do wyszukiwania w Google :)
--- ciach ---

To chyba tyle.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Ciekawy pomysł z klawiaturą :) ale brakuje litery "v" :grin: i ogólnie mógłby być układ quawerty
 

golab52

New member
Pryk99 przejrzałem ten link co podałeś i jeden do przodu i do tyłu wazie co i nic o instalacji tych programów nie znalazłem. nie mozesz powiedzieć jak to porostu zainstalować??
 

Pryk99

New member
Pryk99 przejrzałem ten link co podałeś i jeden do przodu i do tyłu wazie co i nic o instalacji tych programów nie znalazłem. nie mozesz powiedzieć jak to porostu zainstalować??

A nie lepiej abyś podał adres, jak ktoś z forum mieszka w twojej miejscowości to Ci to ( odpali ) ale teraz poważnie. Sciągasz przeglądarkę przenosisz na pendrive wkładasz pena do USB-Content Library-Zarządzaj Tresciami - USB-Gra- i otwierasz przeglądarke, i masz już zabawę z netem.
 
Ostatnia edycja:

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Pryk99 przejrzałem ten link co podałeś i jeden do przodu i do tyłu wazie co i nic o instalacji tych programów nie znalazłem. nie możesz powiedzieć jak to porostu zainstalować??

Widzę że konsekwentnie i uparcie nie chce ci się niczego szukać. Minimum wysiłku za to zamieszanie na forum. :( jedna strona do przodu i do tyłu. Trochę obciach tak wpadać na ostatnia stronę i się domagać. Jeszcze pisząc "nie ma tego" "nie znalazłem".
Wystarczy wpisać Content (lub podobne hasła) w Przeszukaj temat i masz jak na tacy i zobacz ile ci wyskoczy postów. np #4437.
 
Do góry